Patyczkowate "coś"

Bardziej niż nieprawdopobobne, niemożliwe, niewiarygodne... i nie pasujące do pozostałych kategorii.
Awatar użytkownika
Gras.
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 13
Rejestracja: 2011-07-27, 18:53

Re: Patyczkowate "coś"

Post autor: Gras. »

To masz ciekawie :) Niemniej jednak nie wydają mi się przerażające, przynajmniej mi.
Niezarejestrowany

Re: Patyczkowate "coś"

Post autor: Niezarejestrowany »

Mnie podejrzanie kojarzą się z duszkami i demonami z anime Hayao Miyazakiego. Tam często są takie majestatyczne dziwadła o zabawnych kształtach. Obejrzyjcie sobie "Spirited Away" to będziecie wiedzieli o czym mówię :)
Kazzone
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 375
Rejestracja: 2006-10-26, 17:09
Lokalizacja: Szczecin

Re: Patyczkowate "coś"

Post autor: Kazzone »

Połowa filmików nie działa :(

~~edit~~


znalazłem :)
Ostatnio zmieniony 2011-10-09, 03:02 przez Kazzone, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Fairy
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 22
Rejestracja: 2010-11-18, 01:22

Re: Patyczkowate "coś"

Post autor: Fairy »

Obejrzałam możliwie dostępne filmiki na youtube i sama się zastanawiam co to może być za istota. Też brałam pod uwagę osobę na szczudłach, ale rozmiar tej postaci jest za mały. Poza tym to "coś" tak jakoś krzywo i niezgrabnie chodzi, a na szczudłach chodzi się raczej prosto, więc to raczej odpada. Ogólnie sposób poruszania się tej postaci przypomina mi trochę zabawę cyrklem :lol: bo nim też można tak śmiesznie "chodzić" że się tak wyrażę. Jeśli by stwierdzić że to człowiek, to wygląda on jakby składał się tylko z głowy i długich, giętkich nóg. Dziwnie to wygląda gdy ta postać robi kolejne kroki naprzód, bo wydaje się jakby nie miała tułowia ani rąk i w ogóle jest jakaś płaska. Poszperałam trochę na zagranicznych stronach i gdzieś trafiłam na dyskusję, w której niektórzy ludzie twierdzą, że tą istotą może być jakiś bocian, czapla lub żuraw albo jakiś inny ptak brodzący, ale niektóre fragmenty tego ptaka ktoś sprytnie wymazał z filmu (ale to wymagałoby dużo pracy, z tego co wiem).
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Patyczkowate "coś"

Post autor: Arek »

niektórzy ludzie twierdzą, że tą istotą może być jakiś bocian, czapla lub żuraw albo jakiś inny ptak brodzący
Bardzo ciekawa hipoteza, zastanawiam się jakby takiego ptaka ubrać w jakieś ubrania to możliwe żeby wyglądał tak jak na filmie
GhostJTJ
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 3
Rejestracja: 2011-04-11, 13:47

Re: Patyczkowate "coś"

Post autor: GhostJTJ »

Czy to nie jest trochę za duże na ptaka? Ja z kolei zauważyłem że to "coś" albo mocno odbija światło (może to przyczyna białego koloru, jednak nie wydaje mi się) albo samo emituje jego niewielkie ilości. Na tych filmikach jest przeważnie wyraźnie pokazane. W ogóle niesamowite jest udokumentowanie tego ;] Mało zdarza się tak wyraźny filmik dokumentujący jakieś zjawisko którego nie da się racjonalnie wytłumaczyć.
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Patyczkowate "coś"

Post autor: Dagmara »

GhostJTJ pisze:Czy to nie jest trochę za duże na ptaka?
Prawdę mówiąc to bociany nie są wcale takie małe, chociaż ja osobiście uważam, że to coś to raczej nie jest żadnym ptakiem.
Awatar użytkownika
UFOszaman
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 143
Rejestracja: 2012-10-06, 12:55
Lokalizacja: Warszawa
Komentarze: 1

Re: Patyczkowate "coś"

Post autor: UFOszaman »

Filmik jest bardzo ciekawie pokazany, w trakcie którego widza wciąga tajemniczość chodzących " szczudeł ". Jest to naprawdę zastanawiające ?
GhostJTJ
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 3
Rejestracja: 2011-04-11, 13:47

Re: Patyczkowate "coś"

Post autor: GhostJTJ »

Faktycznie, dla mnie byłaby to "kolejna głupia mistyfikacja na jednej z tych śmiesznych stron", jednak przez wydarzenia które mnie spotkały (są bodajże opisane na poprzedniej stronie) takie "szczudła" są niezwykle zastanawiające.
Miałem jako taki kontakt z obróbką filmów i grafiki komputerowej, więc jeżeli jest to mistyfikacja to ktoś musiał sporo czasu poświęcić.
Awatar użytkownika
UFOszaman
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 143
Rejestracja: 2012-10-06, 12:55
Lokalizacja: Warszawa
Komentarze: 1

Re: Patyczkowate "coś"

Post autor: UFOszaman »

A może tę " mistyfikację " ktoś zrobił żeby zwrócić na siebie uwagę na tym forum ?
Ale czy to tak naprawdę ważne czy to mistyfikacja czy prawda - uważam, że każdy temat jest dobry, który wzbudza ciekawość czy sensację i prowokuje do zdrowej konwersacji. :)
PIK

Re: Patyczkowate "coś"

Post autor: PIK »

Ostatnio znalazłem coś takiego: http://www.youtube.com/watch?v=x8WZfBUo2SA
W drugiej minucie filmu pokazują posągi podobne do tego na filmie. Polecam też obejżec cały artykuł. Wdg. mnie twórcy filmów brali z tych posągów pomysł, ale możliwe też że to może być prawdziwe.
Pzdr PIK
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Niewyjaśnione zjawiska”