UFO nad Węgrami – 4 Czerwca 2011 roku.

Artur1996

UFO nad Węgrami – 4 Czerwca 2011 roku.

Post autor: Artur1996 »

Dzisiaj przedstawię wam informację o niezwykłym spotkaniu z UFO do którego miało dojść 4 czerwca 2011 roku na Węgrzech. O zdarzeniu doniósł 38-letni Lófasz Seggedbe mieszkaniec dziekanatu Balatonfüredly.Poniżej przedstawię wam relację świadka.

Relacja świadka:
38-letni Lófasz Seggedbe mieszkaniec dziekanatu Balatonfüredly (nad Balatonem) mówi o dziwnym spotkaniu z tajemniczym pojazdem latającym i jego pilotami 4 czerwca 2011. Kiedy orał pole, jego syn Lazsál zwrócił uwagę na dziwne światło między drzewami. Kiedy obaj mężczyźni podjechali, aby zobaczyć, co to, ujrzeli dziwny obiekt w kształcie spodka, który stał na ziemi. – Nie wiedziałem co to, postanowiłem szybko zawiadomić policję, ale okazało się, że mój telefon nie ma zasięgu - powiedział w wywiadzie dla gazety „Bassza a Szellôt”. Rolnik widział, jak z obiektu wychodzi kilka istot, jednak jego komórka nie miała aparatu. Po chwili istoty weszły na pokład. Przerażeni chłopi zdecydowali się wyfocać. Kiedy po godzinie powrócili na miejsce zdarzenia znaleźli dziwne ślady, które badają miejscowi ufolodzy. „Jak na razie nie wiem, co o tym sądzić” – Mówi Emre Tökölôdik, balatoński ufolog. „Po zbadaniu sprawy opublikujemy zdjęcia i komentarze. Nie możemy na 100% powiedzieć, że to kosmici„.

Brzmi tajemniczo jeśli okazało by się że relacja 38-letniego Węgra jest autentyczna to mamy do czynienia z czymś na miarę Emilcina.Niestety na razie to tylko sucha relacja,czekamy na zbadanie sprawy,gdy będzie wiadomo coś więcej na ten temat to od razu uzupełnię artykuł. :)

Opracowanie:Artur1996
Źródło:www.npn.org.pl
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: UFO nad Węgrami – 4 Czerwca 2011 roku.

Post autor: Arek »

Bardzo ciekawa obserwacja Arturze, masz może już więcej wiadomości?
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Artykuły”