Niewyjasnione zjawisko/sila podswiadomosci?

Bardziej niż nieprawdopobobne, niemożliwe, niewiarygodne... i nie pasujące do pozostałych kategorii.
reni1
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 5
Rejestracja: 2011-06-29, 17:51

Niewyjasnione zjawisko/sila podswiadomosci?

Post autor: reni1 »

nie wiem po co o tym pisze, i tak mi nikt nie uwierzy, a moze wysmieje. W kazdym razie wydarzylo się to w czasach kaset magnetofonowych i Walkmanow. Bylam z przyjaciolka i kolega nad jeziorem. Wiedzialam ,ze maja się ku sobie wiec, zostawilam ich samych i oddalilam się kawalek majac sluchawki na uszach i muzyke Prodigy(bardzo znanego w tamtych czasach). Kolega pare godz. wczesniej najadl się tabletek metanabolu(chyba nie musze tlumaczyc co to) i jak to wtedy bywa, poczul w sobie MOC;)(wspominam o tym bo byc moze ma to jakis zwiazek)zaczal kopac noga w drzewo, az ja sobie rozwalil, krew lala się strumieniami. Tak nam opowiadam...no i kiedy sluchalam sobie muzyczki w moim Walkmaniku slyszlalam tez jak kolega się zalil,ze go ta noga bardzo boli.Kilka razy krzyczal "ja pierd... moja noga" i to zdanie mi się wgralo...!!! Wgralo mi się na tasme, nie mialam wlaczonego recording tylko normalnie play, leciala muzyka a on mi się w to wplatal. Nie wiem jak to wyjasnic. Moja przyjaciolka tez to slyszala. Kilkakrotnie odtwarzalam ten kawalek w walkmanie i jego glos wciaz tam byl. Pozniej u przyjaciolki w domu puscilysmy sobie ten utwor na glosnikach" na cala pare" i jego glos tam byl. Bylysmy troche zdziwione, ale wiecej o tym nie rozmawialysmy. Wiem, ze ona gdzies w domu ma nadal ta kasete, ale jakos glupio mi o nia poprosic.



Kilka lat pozniej tez mialam podonbna historie. Moja matka wgrala mi się w jakas piosenke. Tez sluchalam na sluchawkach i ona w tym czasie cos mowila i jej glos się wgral. Szkoda ze nie pamietam na jakiej tasmie. Hmm wiec niech mi ktos to wytlumaczy?
Ps. narkotykow zadnych nigdy nie bralam.
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Niewyjasnione zjawisko/sila podswiadomosci?

Post autor: Arek »

Bardzo dziwny przypadek :shock: , jakoś nie przypominam sobie żeby w literaturaze już coś takiego kiedyś zanotowano
reni1
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 5
Rejestracja: 2011-06-29, 17:51

Re: Niewyjasnione zjawisko/sila podswiadomosci?

Post autor: reni1 »

Na pewno nie mialam wlaczonego nagrywania, Walkman nie ma nawet takiej funkcji, sprawdzilam przed chwila(tak, mam go do dzisiaj;) jest play, stop i przewijanie.
Dobre nie?
Awatar użytkownika
Ramiro
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: 2010-06-04, 16:09
Komentarze: 1

Re: Niewyjasnione zjawisko/sila podswiadomosci?

Post autor: Ramiro »

Fakt. Nigdy się z podobnym przypadkiem nie spotkałem. Ale spytam się swojego psora od Elektroniki. Może on będzie potrafił to wytłumaczyć.

Pozdrawiam.
reni1
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 5
Rejestracja: 2011-06-29, 17:51

Re: Niewyjasnione zjawisko/sila podswiadomosci?

Post autor: reni1 »

Nie moge edytowac?:( Chcialam usunac kilka niepotrzebnych zdan, no trudno.
Ramiro to spytaj, ciekawe co powie:) Chociaz wydaje mi się, ze tutaj bardziej przydalby się jakis profesor fizyki albo alchemik...moze to chodzi o fale mozgowe. Sama nie wiem, nie znam się na tym, ale bardzo bym chciala zeby mi ktos wyjasnil to zjawisko.
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Niewyjasnione zjawisko/sila podswiadomosci?

Post autor: Dagmara »

Ponieważ opcja edytuj jest dostępna tylko przez godzinę od napisania danego posta o ile mnie pamięć nie myli.

Co do samego tematu, również jestem nie mało zaskoczona zaistniałą sytuacją, kiedyś też słuchałam nagrań na taśmach, praktycznie od dziecka mam z tym styczność przez ojca.
Wiele się zgrywało, nagrywało, kasowało, ale nigdy nie mieliśmy podobnej sytuacji, żeby coś się samo od siebie wgrało, chyba raczej jest to niemożliwe.
reni1
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 5
Rejestracja: 2011-06-29, 17:51

Re: Niewyjasnione zjawisko/sila podswiadomosci?

Post autor: reni1 »

Ponieważ opcja edytuj jest dostępna tylko przez godzinę od napisania danego posta o ile mnie pamięć nie myli

Tak, wiem, domyslilam się dagmarko...

No widzisz, jednak jest to mozliwe, zeby się cos"samo od siebie wgralo", jestem tego przykladem, ale jakos nikt nie potrafi tego wyjasnic:)
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Niewyjasnione zjawisko/sila podswiadomosci?

Post autor: Dagmara »

To znaczy miałam na myśli logicznie patrząc jest to niemożliwe, no ale jednak miało to miejsce więc możemy się tylko zastanawiać jakim cudem, choć przyznam nic mądrego nie przychodzi mi do głowy by to wyjaśnić :P
Oczywiście biorąc pod uwagę fakt, że nic przypadkiem sama nie wcisnęłaś itd.
I że ogólnie sprzęt był jak najbardziej sprawny.
reni1
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 5
Rejestracja: 2011-06-29, 17:51

Re: Niewyjasnione zjawisko/sila podswiadomosci?

Post autor: reni1 »

No tak, wiec moze lepiej nie zaprzataj sobie tym glowki:)

"Oczywiście biorąc pod uwagę fakt, że nic przypadkiem sama nie wcisnęłaś itd.
I że ogólnie sprzęt był jak najbardziej sprawny."

Chyba nie doczytalas moich postow, moze nie zrozumialas? Nie wiem, w kazdym razie nie chce mi się juz tlumaczyc. Inni jakos zajarzyli...
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Niewyjasnione zjawisko/sila podswiadomosci?

Post autor: Dagmara »

Nie wiem dlaczego, ale tamten drugi post mi się nie wyświetlił za pierwszym razem, tak więc doczytałam wszystko i żadnych problemów ze zrozumieniem treści nie mam.
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Niewyjasnione zjawisko/sila podswiadomosci?

Post autor: Spooky Fox »

Primo - troszkę szacunku reni1.

Secundo - temat zamykam. Proponuję odnaleźć taśmę, puścić w magnetofonie, nagrać na mp3 i wrzucić tutaj.

Tak czy inaczej, mogę wyjaśnić to zjawisko w bardzo prosty sposób - komuś rodzice za wcześnie podłączają internet. Później, ten ktoś znajduje portal o zjawiskach paranormalnych, na nieszczęście administracji tegoż portalu, i postanawia wymyślić na poczekaniu jakąś głodną historyjkę. Ot tak po prostu. Więc potraktuję ten temat tak jak każdy inny bezsensowny temat, w którym nie ma żadnych dowodów - zamknę go w holender.

Jeśli będziesz miała nagranie, napisz PW do kogoś z administracji, to odblokujemy temat, żebyś mogła Nam to udowodnić.

________________________________

EDIT 09 Lipiec 2011

Jako, że dziecko, które założyło ten temat obraża mnie przez PW, chciałbym również pokazać Wam, normalnym użytkownikom, co się dzieje z takimi userami.

Prywatnych wiadomości nie ukazuje się innym userom, chyba że łamią one regulamin.

Oto wiadomości dziewczynki reni1, która chyba zbyt emocjonalnie zareagowała.
reni1 pisze:No i co ci przeszkadzał ten temat? Chyba za bardzo wczules się w swoja role moderatora,pff Bezsensowne jest takie blokowanie tematu, juz lepiej calkiem usun, zrobilabym to sama, ale nie mam takiej opcji.
Oczywiście blokowanie trollowatych tematów jak najbardziej należy do mojej pracy tutaj. Gdybyśmy sobie tak gdybali na każdy temat, to mielibyśmy tu mnóstwo dzieci z wybujałą fantazją, takich jak choćby właśnie reni1. Wszystko byłoby okej, gdyby nie ostatnia jej wiadomość do mnie:
reni1 pisze:Jednak mam do czynienia z debilem... no trudno
Nie wiem, z jakimi ludźmi ma ona do czynienia w domu, ale widzę, że słabo dziewczę wychowali.


Tematu nie usuwam. Wszystkie raporty również zamknąłem. Robię to z jednego powodu. Żeby przekazać wszystkim, którzy chcą zrobić z normalnych użytkowników idiotów, będą sami tak traktowani.

Dziękuję za uwagę.
Zablokowany

Wróć do „Niewyjaśnione zjawiska”