NOL nad Krakowem?

Artur1996

NOL nad Krakowem?

Post autor: Artur1996 »

Witam,wydarzyło się to 30 maja 2011 o godzinię 22-00,gram na komputzerze i kuzyn dzwoni z góry (Dom wielo rodzinny)że na niebie niezidentyfikowany pomarańczowy migający obiekt latający,był w jednym miejscu,następnie się oddalał powoli aż w końcu zniknął za horyzontem domów i różnych drzew.Kuzyn mi powiedział że obiekty to mogły być dwa obok siebie,jakby złączone.Kuzyn obserwował przez profesjonalną lornetkę i stwierził że pomiędzy obiektami była mała szmara ciemności tak jakby nad sobą były kilka metrów,tajemnicze obiekty były w postaci kręgu.Niestety nie udało się sfotografować nic ponieważ zarówno kuzyn jak i ja dysponujemy jedynie telefonami komórkowymi i na materiale filmowym nic się nie da uchwycić.Fatalna jakość kamery video.
Pozdrawiam :)
Quantian
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 19
Rejestracja: 2011-05-24, 22:23

Re: NOL nad Krakowem?

Post autor: Quantian »

Artur1996 przejrzalem ostatnio to forum i albo masz takie szczescie ze przyciagasz dziwne zdarzenia albo...
Artur1996

Re: NOL nad Krakowem?

Post autor: Artur1996 »

Szkoda że nie nakręciłem,nie miałem jak.Myślicie tłumacząc racjonalnie że co to mogło być?

-- 2011-06-23, 23:01 --

:D Ja dziwne zdarzenia?Widziałem coś co było prawdopodobnie chińskim lampionem wypuszczonym dość wysoko,przemieszczało się w dość specyficzny sposób i mrugało na pomarańczowo.Nie wiem do końca co to było dlatego postanowiłem się z nim podzielić a nóż ktoś zaobserwował coś podobnego,prawda?Więc mówię że nie mam na celu szukać na siłe zjawisk paranormalnych tak jak np niektórzy miksują i przerabiają różne nagrania aby usłyszeć w nim ducha...
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Relacje”