wyższa Konekcja ?

Tematy o hipnozie, autohipnozie i szeroko pojętej psionice (czyli postrzeganiu pozazmysłowym i psychokinezie).
kulio1991
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 5
Rejestracja: 2011-05-08, 23:19

wyższa Konekcja ?

Post autor: kulio1991 »

Witam Wszystkich...
Mam Nadzieje, Że Dobrze Trafiłem.
Potrzebuje Rozwikłać Pewną "Zagadkę".
Jak Każdemu Kiedyś Zdarzyło Się Powiedzieć z Kimś Tą Samą Rzecz Co Koledze Czy Koleżance...
Wiemy Jakie To Dziwne I Śmieszne :)
Ostatnimi Czasy Przydarzyło Mi Się Coś Bardzo Dziwnego...
Bardzo Często Mi I Mojemu Koledze Przydarzała Się Taka Sytuacja, Ale Później Przyszedł Czas Na Coś Więcej... Pewnego Dnia Siedzieliśmy Sobie Paląc Fajeczkę I W Pewnym Momencie Równocześnie Zaczęliśmy Pod Nosem Sobie Śpiewać Piosenkę, Tą Samą I Od Tego Samego Momentu... Było Śmiesznie... Ale Sytuacja Zaczęła Się Powtarzać Wielokrotnie... Czuliśmy Się Z Tym Bardzo Fajnie Bo To Takie Rzadko Spotykane :) Ale Kolejna Rzecz Mnie Powaliła Na Kolana... Siedzieliśmy U Mojej Siostry I Piliśmy Kawę I W Pewnej Chwili Dosłownie W Tej Samej Sekundzie Zaczęliśmy Nucić Jakąś Melodie... Rzecz W Tym, Że Tę Melodie Wymyśliłem Sobie Na Miejscu... Jakiś Tam Rytm Sobie Zanuciłem... Ale On Zanucił Ten Sam I Odparł, Że Wymyślił Go Na Miejscu ;o Żaden Z Nas Wcześniej Go Nie Słyszał, Tylko Wymyśliliśmy Go.......
Owszem... Możliwe Jest Mówienie Tego Samego W Tym Samym Czasie, Kolegujemy Się Już Kilka Lat I Używamy Tego Samego Slangu itp, Wiec Takie Sytuacje To Normalna Rzecz... Śpiewanie Tych Samych Piosenek To Też Może Się Zdażyć... Ale Żeby Na Poczekaniu Wymyślać rytm Jakieś Melodyjki ? Oboje Identyczna ? W Tym Samym Momencie ? To Trochę Dziwne Prawda ?

Zastawialiśmy Się Czy To Czasem Nie Jest Jakieś Powiązanie Mózgowe, Wyższa Konekcja Czy Coś.... Może Ktoś Z Was Ma Na To Jakieś Wytłumaczenie ?

Jak Wiemy Człowiek Używa Tylko Niewielka Część Swojego Mózgu, Wiec Może My Używamy Odrobinkę Więcej Niż Przeciętny Człowiek ? Czy Może To Zwykły Aczkolwiek Cudowny Przypadek... ?

Czekam Niecierpliwie Na Wasze Zdanie W Tej Sprawie.

Dzięki Wielkie i Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
IteratorZX81
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 419
Rejestracja: 2008-09-05, 18:38

Re: wyższa Konekcja ?

Post autor: IteratorZX81 »

Weź to popraw z "wyrazowej fali", bo normalnie nie można się rozczytać. A z tym mówieniem jednocześnie tego samego i śpiewaniem (z tego co się rozczytałem), to może telepatia się zaczyna rozwijać u ciebie? Nie wiem. Bo przy tylu przypadkach, to raczej już nie może być zbieg okoliczności. Co do Z.O. to ja mam bowiem taką regułkę:

1 raz coś się dziwnego zdarzy - zbieg okoliczności
2 razy - dziwny zbieg okoliczności
3 razy - bardzo dziwny zbieg okoliczności
4 razy - tu już zaczynam się zastanawiać "ki czort?"
5 razy i więcej - sorry bardzo, ale tu coś musi być na rzeczy.
Ostatnio zmieniony 2011-05-09, 12:02 przez IteratorZX81, łącznie zmieniany 1 raz.
kulio1991
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 5
Rejestracja: 2011-05-08, 23:19

Re: wyższa Konekcja ?

Post autor: kulio1991 »

IteratorZX81 pisze: 1 raz coś się dziwnego zdarzy - zbieg okoliczności
2 razy - dziwny zbieg okoliczności
3 razy - bardzo dziwny zbieg okoliczności
4 razy - tu już zaczynam się zastanawiać "ki czort?"
5 razy i więcej - sorry bardzo, ale tu coś musi być na rzeczy.
Co do tego to zdarzało się to więcej niż chyba 50 razy ;o
najdziwniejsza sprawa była z tą melodyjka... oboje poczuliśmy ze musimy to zanucić ale nikt z nas jej nigdy nie słyszał... to było wymyślone z miejsca...

chcemy się dowiedzieć czy jest to może jakiś rodzaj komunikacji miedzy sobą czy coś....
jest może jakaś metoda nauki żeby to kontrolować, bo u nas głownie to się dzieje bez namysłu... nie mówimy sobie "pomyśl o tym czy o tamtym" tylko z miejsca oboje wpadamy na tą samą myśl...

jeśli jest jakaś możliwość żeby się tego nauczyć to chcielibyśmy to znać i dążyć w tym kierunku :)
Awatar użytkownika
Vampirio
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 668
Rejestracja: 2011-04-27, 20:50
Komentarze: 2

Re: wyższa Konekcja ?

Post autor: Vampirio »

To może być więź telepatyczna. Spróbujcie sobie nawzajem przekazywać jakieś informacje najlepiej dziwne i niespodziewane. Jeśli drugi zgadnie o czym myślał pierwszy zapewne jest to telepatia.
Ostatnio zmieniony 2011-05-09, 16:23 przez Vampirio, łącznie zmieniany 1 raz.
kulio1991
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 5
Rejestracja: 2011-05-08, 23:19

Re: wyższa Konekcja ?

Post autor: kulio1991 »

Vampirio pisze:Spróbujcie sobie nawzajem przekazywać jakieś informacje najlepiej dziwne i niespodziewane. Jeśli drugi zgadnie o czym myślał pierwszy zapewne jest to telepatia.
tak... mozna sprobowac, ale nie da rady tak samemu chciec... skupic się tez jest ciezko...
gdybym tylko wiedzial jak to kontrolowac, albo jakie cwiczenia wykonywac, co jesc... moze cos pomoze panowac nad tym ;x
Awatar użytkownika
IteratorZX81
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 419
Rejestracja: 2008-09-05, 18:38

Re: wyższa Konekcja ?

Post autor: IteratorZX81 »

Co do jedzenia, to myślę, że nie warto się katować, wystarczy to co normalnie. Co do ćwiczeń to przede wszystkim ćwiczonka na koncentrację (nawet granie w zwykłego (ale zwykłego, nie jakiś remix z wybuchami) tetrisa pomaga).

Nastawiaj też sobie minutnik w telefonie na jakiś określony czas i przez ten czas myśl tylko o jednej, jedynej rzeczy (na początek najlepiej wybrać jakieś obrazy, później przyjdzie czas na rzeczy bardziej abstrakcyjne), a jeśli zauważysz że twój umysł zszedł z obiektu na którym się koncentrujesz to przerywasz ćwiczenie, wyłączasz minutnik i czekasz 2 godziny po czym ponawiasz próbę. Jak koncentrację przerwie ci minutnik, to znaczy że sobie za krótki czas ustawiłeś i koncentracja była zbyt łatwa, więc następnego dnia sobie ustaw dłuższy czas. Aha - ważne myślę jest to aby za każdym razem myśleć o czym innym - jak np. wcześniej koncentrowałeś się na obrazie wazonu to teraz na obrazie jabłka - nie ważne czy poprzednia próba zakończyła się sukcesem czy nie.

Ale co ja tam mogę wiedzieć... Najlepiej zapytaj się forumowych specjalistów od takich rzeczy.
kulio1991
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 5
Rejestracja: 2011-05-08, 23:19

Re: wyższa Konekcja ?

Post autor: kulio1991 »

no okey. to jest wykonalne...
ale co jesli chcialbym pocwiczyc z kolega ?
bo prawda jest taka ze to się dzieje tylko jak jestesmy razem.
moze to jakas metoda wysylania mysli* ? :D
Z tego co wiem to Mozg Ciagle wysyla jakies informacje, fale informacji... wiec to moze jest tak ze jeden cos pomysli i informacja jest wysylana a drugi jakims cudem odbiera czesc tych info...
Tak dzisiaj się zastanawialismy, ze skoro takie cos jest mozliwe, odbieramy wspolne fale i to się dzieje tak bardzo szybko to moglibysmy obgadac w ten sposob nie jeden temat a zajeloby to nam kilka sekund... oczywiscie jezeli bysmy juz potrafili to kontrolowac i "ulepszac" :)
ale to tylko takie nasze gdybanie i wymysly ;p a jesli takie cos serio jest mozliwe ?
zaden z nas nie chialby zmarnowac takiego "Daru" i szansy porozumiewania się z kolega / kolezanka za pomocą mysli, Nie ? :D

Kurcze, to naprawde powazna sprawa :?
Awatar użytkownika
IteratorZX81
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 419
Rejestracja: 2008-09-05, 18:38

Re: wyższa Konekcja ?

Post autor: IteratorZX81 »

Nie no, jak oboje będziecie wykonywać te ćwiczenia, to myślę, że z czasem "zasięg" się zwiększy.

No ale niech ktoś mądrzejszy w tym temacie się wypowie. Ja się znam na UFO i raczej na niczym innym z kategorii paranormalnej :D. Czytaj: może zaqdziałać, ale nie musi. I myślę, że nie musicie ćwiczeń "na raz" wykonywać, wystarczy że będziecie to robić. Później poszukam innych ciekawych ćw. na koncentrację i skupieniu, no i tu dodam.
Ostatnio zmieniony 2011-05-09, 22:24 przez IteratorZX81, łącznie zmieniany 1 raz.
kulio1991
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 5
Rejestracja: 2011-05-08, 23:19

Re: wyższa Konekcja ?

Post autor: kulio1991 »

Nio Okey :) Dzieki Wielkie i Czekam :D
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Hipnoza, psionika (PSI)”