Imię , Mefistofeles

Wszystko, co chcesz wiedzieć o demonach, i nie boisz się zapytać
kozakkzk

Imię , Mefistofeles

Post autor: kozakkzk »

Dzień dobry , dawno się nie zajmowałem rzeczami paranormal , ale od tego jak skończyłem się bawić demonologia , grimuarami , i tp. nasuwa mi się na myśl tak z niczego imię demona mianowicie Mefistofeles , parę przywołań było , ale nie jego i osobiście ich nie wykonywałem , obserwowałem je z daleka , część wypalała , ale nie mam oznaczeń pieprzonego opętania i nie zawierałem żadnych paktów , mam dość takich bajerów , ale co to może oznaczać , nie wierze w przypadki . Miałem parę dziwnych zdarzeń ale na ostatnim forum okrzyknęli mnie bajko pisarzem , a ja nie potrzebuje się dowartościować przez internet , szukam tylko odpowiedzi. Nie sądzę że jestem opętany , chociaż nie dawno zacząłem być mniej ufny , i czuję coraz większą nienawiść(tak tak od nienawiści jest Sonneillon ale według legend jest synem Mefistofela) do nie których osób ,również widzę jakąś dziwną twarz jak by buzia i uzębienie jaszczurki a reszta jak u człowieka . Więc tak nie wykluczam opętania , chociaż raczej to nie jest opętanie , bo czuje tylko pokusę , a nie rozkaz , nie wiem co to może być , Bóg ma mnie w swojej opiece , tak jestem z tych co się nawrócili , ale sądzę że lepiej nie marnować czasu egzorcyście. Czuję też dziwna uciechę jak widzę że kogoś cierpi. Nie jestem pieprzonym emo , i nie chce się dowartościować przez internet bo wiem że to nic mi nie da. Proszę o wasze tezy , z góry dzięki.
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Re: Imię , Mefistofeles

Post autor: Spock »

Nie z tego nie zrozumiałem. Wydaje mi się, że ten temat szybko zniknie.
Gość

Re: Imię , Mefistofeles

Post autor: Gość »

Moim zdaniem to że lubisz patrzeć jak ktoś cierpi to nic nadzwyczajnego, po prostu brak Ci tej funkcji człowieczeństwa ,a szkoda bo nie lubię takich ludzi.
Ja akurat jestem z tych co Swym bliskim pomoże zawsze, także jestem Twym przeciwieństwem w takiej owo funkcji.

Nie ufność ?
Witaj w klubie, ja osobiście nie ufam kobietom ( w sprawach zdrada ) odkąd zawiodłem się dziesięciokrotnie.

Nienawiść ?
Ależ owszem , do wrogow ? czemu by nie.
Z chęcią nie ktorym dał bym prawdziwy osobisty CHRZEST !!

Co do Demona Mefistofelesa a Ciebie oraz mnie , nie rożnimy się aż tak bardzo
Mam na myśli to , że wielu ludzi ma takie o to cechy.
Sam za bardzo w to się wgłębiasz ,sam się tym karmisz.
Zapewne czytasz / krążysz i doszukujesz rożnego typu info i dopasowujesz do siebie dane cechy.
kozakkzk

Re: Imię , Mefistofeles

Post autor: kozakkzk »

Nie do wrogów , tylko ogólnie do każdego kogo zobaczę , a imię to samo nagle , nie tak że pomyślę o nim , tylko samo nagle tak o z niczego . Co do nie ufności , to nie mam już osób zaufanych , tak bliskiemu pomogę ,w trudnej sytuacji rodzinnej,finansowej i tp , ale nie zrozumiałeś mnie , lubię patrzeć jak ktoś krwawi , jak jest bity.
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Re: Imię , Mefistofeles

Post autor: Spock »

Czyli bardziej zrozumiale:

Paranoja oraz frustracja podszyta niskim poczuciem własnej wartości. Możliwe dolegliwości psychosomatyczne. Prawdopodobnie zaczątki nerwicy
Awatar użytkownika
Iluzjonista
 
 
Posty: 220
Rejestracja: 2010-10-03, 22:54
Komentarze: 6

Re: Imię , Mefistofeles

Post autor: Iluzjonista »

Problemy emocjonalne,znieczulica spowodowana patologią w najbliższym otoczeniu użytkownika xD
A teraz mniej drastycznie - przestań wreszcie nabijać posty durnymi tematami i nie wmawiaj sobie,że jesteś opętany,bo aż mi się śmiać chce z tego,jak prymitywnymi wartosciami się kierujesz...
kozakkzk

Re: Imię , Mefistofeles

Post autor: kozakkzk »

Nie mam problemów emocjonalnych , dobra lekka patologia na chacie , znieczulica to wszystkich ogarnia , dla nie których drastyczne , a dla nie których normalne proste
ElohimMihael
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 61
Rejestracja: 2011-03-02, 01:10

Re: Imię , Mefistofeles

Post autor: ElohimMihael »

Od czytania Grimuarów i patrzenia jak kto wywołuje demony, duszki itp. nie można zostać opętanym.
kozakkzk

Re: Imię , Mefistofeles

Post autor: kozakkzk »

Księgi i inne przedmioty można łatwo przekląć , nie mówię tu o .pdf ale o realnych stalowych w grubej oprawie grimuarach które są w j.łacińskim a nie o podróbkach w j.angielskim/polskim i nie o zabawie tablicą alfabetyczną tylko o kręgach przywołań i o kręgach ochronnych w piwnicach , inwokacjach przez które nie raz straciłem przytomność, nie pisałem nic o duchach nie jestem spirytystą , ani nekromantą.
pietras311
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2011-04-12, 14:50

Re: Imię , Mefistofeles

Post autor: pietras311 »

Jeżeli masz taki problem koniecznie skontaktuj się z jakąś grupą prawdziwych chrześcijan, którzy się na tym znają.
Proszę też nie przyjmować zasady od czego można zostać opętanym a od czego nie, bo znam przypadki, gdzie demon opętuje osobę wypędzającą go, dlatego też tak ważne jest to, żeby "wypędzający" był prawdziwym chrześcijaninem (w kościele katolickim raczej ciężko będzie znaleźć). Wracając do tematu, znajdź prawdziwych i znających się na tym chrześcijan, oni powinni być w stanie, lub znać kogoś kto jest w stanie stwierdzić skąd biorą się u Ciebie takie objawy tj. czy jest to coś na tle psychicznym, czy demon. Ja obstawiałbym za demonem, a imiona guzik znaczą, demon może próbować Cię oszukać powodując "objawy" innego. Zasady nie ma, z resztą, przyznaję się, nie znam się zbytnio na tej "waszej" demonologii, znam się bardziej na ich wypędzaniu i na Bogu.
Życzę powodzenia.
Pozdrawiam.

PS Co znaczy to że jesteś "tym z nawróconych" ?
DanaS
Senior forum
Senior forum
Posty: 1009
Rejestracja: 2009-02-24, 13:49
Lokalizacja: Sopot

Re: Imię , Mefistofeles

Post autor: DanaS »

Temat zamykam z racji na to, że kolega kozak raczej już nie odpisze (ban).
Zablokowany

Wróć do „Demonologia i demonolatria”