Zjawa w schronie?

Wszelkie tematy związane z życiem po śmierci, duchami, przeżyciami z pogranicza śmierci, itd. Co się dzieje z nami po śmierci? Przechodzimy w inną rzeczywistość? Wchodzimy do innego ciała? Czy może tylko umieramy i przestajemy istnieć?
DanaS
Senior forum
Senior forum
Posty: 1009
Rejestracja: 2009-02-24, 13:49
Lokalizacja: Sopot

Re: Zjawa w schronie?

Post autor: DanaS »

Żadna zjawa. Film pokazuje może i ciekawe miejsce, bo każdy schron jest ciekawy i jest kawałkiem historii, ale nie sądzę, żeby to było coś poza grą światła lub dobrze schowanym kolegą. Ten filmik nie przebiłby się w necie, gdyby nie było tam czynnika "para". A jeśli go nie było to trzeba go było dorobić. Tak samo jak ucieczka na końcu. Zagrane. Dobrze, ale zagrane.
Awatar użytkownika
Pandemonium
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 728
Rejestracja: 2010-05-09, 17:52
Lokalizacja: Suwerenne Państwo.

Re: Zjawa w schronie?

Post autor: Pandemonium »

Wiedziałem ,że to fake od chwili ,gdy usłyszałem muzyke w tle (swoją drogą dobrze dobraną i dopasowaną ;)) , jak się pojawia "duszek" oczywiście muzyka się zmienia ,żeby podkreślić dramatyzm sytuacji. No i ta gra aktorska...

Nie doszukiwałbym się jednak tam osoby trzeciej. Taki efekt bardzo łatwo zrobić w pierwszym lepszym programie. Najbardziej paranormalną częścią tego filmiku były dla mnie te szmaty , skąd one się tam wzięły ? xD
Awatar użytkownika
Ignorant
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 378
Rejestracja: 2010-05-31, 20:33
Lokalizacja: Katowice

Re: Zjawa w schronie?

Post autor: Ignorant »

Najbardziej paranormalną częścią tego filmiku były dla mnie te szmaty , skąd one się tam wzięły ? xD
W takich miejscach bezdomni urządzają sobie noclegownie ...
Awatar użytkownika
Gruda
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 12
Rejestracja: 2011-04-08, 21:49

Re: Zjawa w schronie?

Post autor: Gruda »

Ja mysle ze tylko ci się zdawało ja też tam nic nie wiedzę Ja w swoim miescie też mam pare takich miejsc i gdy jestes sam wszystko wymyślisz .Psychika wpływa na rozum w 92% a reszta to swiadomośc

-- 2011-04-09, 11:14 --

Albo ktos tam był zauważyłem napisy "wks" ktos musiał tam już byc

-- 2011-04-09, 11:19 --

Ostatnio byliśmy w fabryce "Bielbaw" i znalezliśmy tam bunkier były tam maski porcelanowe kubki i pełno szmatek Podobro zakład palił się 3 razy i za 3 razem ktos zginoł za 1 razem gdy weszliśmy do bunkru tez wydawało nam się ze cos tam jest itp
Awatar użytkownika
Ramiro
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: 2010-06-04, 16:09
Komentarze: 1

Re: Zjawa w schronie?

Post autor: Ramiro »

Zwykła gra świateł. Albo ktoś był podstawiony. Zresztą całość wygląda na lekką reżyserke.

Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Życie po śmierci”