Trzecia Tajemnica Fatimska

Dyskusje na temat przepowiedni przyszłych zdarzeń
Mefisto xD
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2010-08-11, 14:17

Trzecia Tajemnica Fatimska

Post autor: Mefisto xD »

Może ktoś to wytłumaczyć?

http://www.vismaya-maitreya.pl/rok_2012 ... imska.html

Nie reklamuje ale nie chce mi się tego pisać.
DanaS
Senior forum
Senior forum
Posty: 1009
Rejestracja: 2009-02-24, 13:49
Lokalizacja: Sopot

Re: Trzecia Tajemnica Fatimska

Post autor: DanaS »

Po pierwsze - jak Ci się nie chce pisać, to nie pisz wcale, a nie wklejaj linków

Po drugie - żeby zacytować to co tam jest :WSZYSTKIE WYDARZENIA BĘDĄ MIAŁY MIEJSCE PRZED ROKIEM 2010". Już mamy rok 2010. Temat uznaję za przeterminowany.

Wytłumaczyć? Proszę: nie musisz się niczym martwić, bo to już nieaktualne.
tak

Re: Trzecia Tajemnica Fatimska

Post autor: tak »

Pokaż panie Mefisto różki i napisz coś od siebie na temat o który pytasz - a jeśli to zrobisz to z chęcią ktoś udzieli Ci odpowiedzi.

Ale nie wcześniej, niż kiedy sam napiszesz coś z sensem.
Mefisto xD
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2010-08-11, 14:17

Re: Trzecia Tajemnica Fatimska

Post autor: Mefisto xD »

DanaS pisze:Po pierwsze - jak Ci się nie chce pisać, to nie pisz wcale, a nie wklejaj linków

Po drugie - żeby zacytować to co tam jest :WSZYSTKIE WYDARZENIA BĘDĄ MIAŁY MIEJSCE PRZED ROKIEM 2010". Już mamy rok 2010. Temat uznaję za przeterminowany.

Wytłumaczyć? Proszę: nie musisz się niczym martwić, bo to już nieaktualne.
Dzięki za wypowiedź i jednocześnie Sorry. Nie wiem jak jest na tym forum ponieważ jestem nowy. Zrozum mnie, a na pewno dam radę się dostosować to panującej tu kultury :D

@Topic
DanaS pisze:Po drugie - żeby zacytować to co tam jest :WSZYSTKIE WYDARZENIA BĘDĄ MIAŁY MIEJSCE PRZED ROKIEM 2010". Już mamy rok 2010. Temat uznaję za przeterminowany.
Przed rokiem 2010. Właśnie wtedy zaczęły się tę powodzie, pożary itd.
Nie wiem co o tym myśleć, zazwyczaj nie wierzę w takie rzeczy.
Te najgroźniejsze rzeczy mogą być na początku 2012 roku.

Zobaczcie na to:
Pierwsza Tajemnica - II Wojna Światowa [była]
Druga Tajemnica - Zamach na Papieża [był]
Trzecia Tajemnica - Koniec Świata [?]

Pierwsza i Druga tajemnica się spełniła. Co będzie z Trzecią?
Ostatnio zmieniony 2010-08-11, 22:59 przez Mefisto xD, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Ignorant
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 378
Rejestracja: 2010-05-31, 20:33
Lokalizacja: Katowice

Re: Trzecia Tajemnica Fatimska

Post autor: Ignorant »

3 się nie spełni :P
Anaheim
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 10
Rejestracja: 2010-08-06, 19:19

Re: Trzecia Tajemnica Fatimska

Post autor: Anaheim »

Dziwi mnie tylko dlaczego nie ma tam zadnego slowa o zmianie swojego postepowania, przeciez glownie tego nam trzeba!
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Trzecia Tajemnica Fatimska

Post autor: Darnok »

Przed rokiem 2010. Właśnie wtedy zaczęły się tę powodzie, pożary itd.
Powodzie i pożary zaczęły się w tym roku. Na pewno była jakaś lokalna powódź w 2009, ale też w 2008 i 2007. To jest już chore.
Zobaczcie na to:
Pierwsza Tajemnica - II Wojna Światowa [była]
Druga Tajemnica - Zamach na Papieża [był]
Trzecia Tajemnica - Koniec Świata [?]
Żadna nie spełniła się na tej zasadzie, że wszyscy wiedzieli, że opisane rzeczy się zdarzą. Najpierw była wojna, publikacja pierwszej tajemnicy i narzucona intepretacja, że to się przecież zgadza. Potem to samo z drugą tajemnicą i znowu narzucona interpretacja, że to się zgadza. Gdyby tajemnice ujawnić przed tymi wydarzeniami, to nikt by tego nie przyrównywał.
DanaS
Senior forum
Senior forum
Posty: 1009
Rejestracja: 2009-02-24, 13:49
Lokalizacja: Sopot

Re: Trzecia Tajemnica Fatimska

Post autor: DanaS »

Znaczy się bardziej takie wmawianie ludziom tego co się chce, aby usłyszeli. A jeśli katolik usłyszy hasło "tajemnica fatimska" to uwierzy w to choćby przeczyło to zdrowemu rozsądkowi.
Awatar użytkownika
siloam
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 69
Rejestracja: 2010-08-21, 19:01
Lokalizacja: Londyn

Re: Trzecia Tajemnica Fatimska

Post autor: siloam »

Porażka... to co piszą na synkretycznej stronie manitrei to nie żadna tajemnica fatimska, ale ich chciejstwo. Pomieszanie z poplątaniem.
Awatar użytkownika
Van_Helsing
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: 2010-08-13, 21:14

Re: Trzecia Tajemnica Fatimska

Post autor: Van_Helsing »

Z tego co pamiętam koniec świata miał już być w 1999, 2000, 2006... trochę tego było. Moim zdaniem jeżeli coś ma pierdyknąć, to pierdyknie w najmniej oczekiwanym momencie i nikt tego nie przewidzi.
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Trzecia Tajemnica Fatimska

Post autor: Darnok »

Van_Helsing
Było już ich ponad 200 ;]
http://www.bible.ca/pre-date-setters.htm
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Trzecia Tajemnica Fatimska

Post autor: Arek »

Zobaczcie na to:
Pierwsza Tajemnica - II Wojna Światowa [była]
Druga Tajemnica - Zamach na Papieża [był]
Trzecia Tajemnica - Koniec Świata [?]

Witaj Mesfisto
Powiem tak:
wojny zawsze były i będą toż normalna rzecz
zamachy na ważne osobistości także były i będą.
Koniec świata ???, zależy jak to rozumieć?
czy jakiś meteor walnie w Ziemię i nas zgładzi?, czy też kiedyś słonko zgaśnie, a jak zgaśnie to już po nas.
Szanse że nasza Ziemia przestanie istnieć są wprawdzie niewielkie ale takie rzeczy w kosmosie się zdarzają.

Co mnie dziwi to fakt taki:
Jeżeli Maryja chciała by się ludzie modlili i nawrócili (tak jak było podane w przekazach fatimskich), a więc jeżeli Maryja tak chciała, to dlaczego nie powiedziała tego głośno i wyrażnie wtedy gdy dziesiątki tysięcy ludzi było wtedy tam zebranych??????
W zamian powiedziała to tylko jednej dziewczynce, a ta to spisała i powierzyła po cichu dalej, przez kilkadziesiąt lat tajemnica ta leżała schowana w sejfie.
Coś tu nie gra. Przynajmniej ja mam taki pogląd.
Maryja miała okazję, miała tysiące wiernych zgromadzonych którzy ją chcieli zobaczyć , mogła się wszystkim pokazać, mogła do wszystkich przemówić, ale tak nie zrobiła.......
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Trzecia Tajemnica Fatimska

Post autor: Arek »

Objawienia?
Cudu wirującego słońca, anomali pogodowych ( ten deszcz), oraz szelestu gałęzi dębu, spadania na ziemię płatków różanych, tak , zapomniałem jeszcze coś?
Ale samą Maryję widziały tylko dzieci , i jeszcze z różnicą taką że tylko Łucja słyszała co ona mówi , a druga dziewczynka i chłopczyk tylko ją widziały a nie słyszały
DanaS
Senior forum
Senior forum
Posty: 1009
Rejestracja: 2009-02-24, 13:49
Lokalizacja: Sopot

Re: Trzecia Tajemnica Fatimska

Post autor: DanaS »

Wiem, że to co napisze może być uznane za herezję, szczególnie, że jestem katoliczką. A nie wiem czemu nasunęło mi się skojarzenie ze starożytną Pytią delficką. Może w trakcie objawienia w okolicy miejsca w którym miało ono miejsce ulatniał się metan lub inny gaz co spowodowałao halucynacje? Może to tłumaczyłoby, dlaczego jedno dziecko słysząło głos a pozostałe widziały Maryję? To tylko teoria, nie mam na jej poparcie żadnych faktów, nie mniej jest dla mnie bardziej wiarygodna niż trójka dzieci głoszących koniec świata.
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Trzecia Tajemnica Fatimska

Post autor: Dagmara »

Czytałam o tym objawieniu, chyba nawet pisałam o tym na forum, żadnych wielu ludzi nie było, tylko dzieci widziały Maryję, a ową dziewczynkę przesłuchiwał kościół, który potwierdził owe objawienie jako prawdziwe.
Były pielgrzymki do tego miejsca, ale żaden z uczestników nic nie widział, ludzie jednak twierdzili, że czuli czyjąś obecność, no ale jak wiadomo człowiek lubi sobie sam coś dopowiedzieć taka już ludzka mentalność.
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Trzecia Tajemnica Fatimska

Post autor: Arek »

Tak Dagmaro , samej Maryji lud nie widział, jedynie to co wyżej napisałem cud wirującego słońca, itd.
Mefisto.
Inna przepowiednia Maryji jednak sprawdziła się. Mianowicie miała ona powiedzieć Łucji że ta zostanie na dalsze lata na ziemi a Jacynta i Franciszek (ci innych dwoje dzieci ) zostaną zabranych do nieba. Niestety sprawdziło się to, Łucja żyła jeszcze wiele lat a tych dwoje umarło dość szybko, chłopak 2 lata po wydarzeniach a jego siostra niecałe trzy lata po wydarzeniach
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Proroctwa i przepowiednie”