czy ze mną jest cos nie tak>??

Czyli nagłe i niespodziewane zejścia z tematu. Rozmowy o wszystkim i o niczym
Justynia
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 4
Rejestracja: 2006-01-07, 12:08
Lokalizacja: Kraków

czy ze mną jest cos nie tak>??

Post autor: Justynia »

nigdy nie umiałam gwizdać, aż kiedyś jak byłam na spacerku z moim psem (strasznie wściekły i jak zobaczy kogoś obcego to odrazu gryzie) zobaczył jakiegoś innego psa i urwał mi się ze smyczy (to była duża połać pól i troche drzew więc myślałam że go nigdy nie dogonie) myślałam że jak go dorwe to go zastrzelę i wtedy zaczełam próbować gwizdać bo on tylko tak reaguje na człowieka i choć sama niedowierzałam udało się :) piesek zaraz przybiegł. Dziwiłam się trochę ale przecież to jeszcze nic takiego. Dopiero kiedy poszłam na spacer sama izaczełam sobie gwizdać ni stąd ni z owąd zjawiła się na drzeach blisko mnie chmara ptaków. Strasznie się zdziwiłam bo gwizd jak gwizd ale chyba jednak nie do końca bo gdy tylko zagwizdałam zwierzęta przestawały się mnie bać i nawet podchodziły do mnie. Tak było tez gdy byłam w schronisku kiedy zagwizdałam psy traktowały mnie jak swojego ( tak jakby wódz czy coś), Jest to strasznie dziwne i nie wiem czy to enrgia z kosmosu czy jakiś niepotykany dar ale coś w tym jest.
agnieszkaplus3
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 161
Rejestracja: 2006-01-25, 21:27
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: agnieszkaplus3 »

Nie znałam sexu ale tak jakoś nagle poznałam. Ale to nie dar raczej skłonności do bzykanka.
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4862
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

Ja również nie kapuję, co może być dziwnego w tym, że nagle zaczęłaś gwizdać...
Hunter
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 144
Rejestracja: 2005-01-09, 14:46
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Hunter »

@Darnok - to był off top, więc już nie ma twego postu :P
@Reszta - ale jej chodzi o to czemu jak gwiżdże to zwierzęta się przestają bać i do niej przychodzą. Nie dziwię się, że pies reaguje na gwizd, ale ... ptaki?!
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

Nie wiem jakim prawem kasujesz odpowiedzi, twój post jest wg. twojej filozofii offtopem.
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4862
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

Narazie przenoszę temat do offtopików.
@Hunter - zastanów się kilka razy, zanim coś skasujesz...

Tak poza tym to ja nadal nie kapuję, co może mieć wspólnego zlatywanie się ptaków na gwizdanie ze zjawiskami paranormalnymi... to tak samo, jakbym powiedział, że gdzie się nie znajdę, tam zaraz przyłazi cała chmara kotów (bo tak jest w istocie) i że jest to zjawisko nadprzyrodzone. Bo całkiem możliwe, że jestem kosmitą emitującym prądy... bez sensu :?
Awatar użytkownika
AsaF
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 197
Rejestracja: 2006-01-25, 20:14
Lokalizacja: Grabina

Post autor: AsaF »

dlamnie to wygląda, tak dziewczyna ma może ładny głos a moze gwzd i to jest jak z gwizdkiem na psa, odpowiednia częstotliwośc i daje radę.

Mam gościa w miejscowości, okropny pijaczyna, ale tak udaje zwierzęta, że nawet koty się na miauczenie nabierają i odpowiadają, to jest tak jak gdyby z nimi rozmawiał.
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4862
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

W jakiej miejscowości mieszkasz?
Bo ja chyba widziałem tego gościa (albo podobnego), sobie siedział na ryneczku na ławeczce, soczek popijał i co chwila ćwir-ćwir, a za chwilę miau-miau...
Awatar użytkownika
AsaF
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 197
Rejestracja: 2006-01-25, 20:14
Lokalizacja: Grabina

Post autor: AsaF »

Gośc mieszka w Wólce Tanewskiej to obok mojej miejscowości, ale często u nas w rynku pod sklepem popija
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4862
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

Popija soczek => to on.
Popija coś znacznie mocniejszego i powodującego odmienny stan świadomości => to nie on...
Awatar użytkownika
..::Mothwoman::..
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 125
Rejestracja: 2006-04-15, 14:53

Post autor: ..::Mothwoman::.. »

U mnie na osiedlu 3/4 ludzi to patalogia, a takich co piją..........kolejka do Warszawy. :D :D :D
Wracając do tematu- w bloku obok mieszka gość, który na pozór wydaje się całkiem normalny. Pewnego pięknego dnia sąsiadka zaczepia mamę mojej koleżanki( która de facto mieszka w tej samej klatce co ona) i zaczyna rozmowę na temat " jak można trzymać w domu tak hałaśliwego psa?". Jak się po paru dnaich okazało- to nie pies tak "ujadał" tylko ten w/w sąsiad. Udawał przez parę dni psa, bo chciał sprawdzić jak by to było....
Ja nie wiem czy ten koleś jest w pełni władz umysłowych, bo takie eksperymenty to on robi dość często- zmienia tylko gatunek.... może lubi............
DragonFire
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 858
Rejestracja: 2006-06-17, 14:05
Komentarze: 1

Post autor: DragonFire »

agnieszkaplus3 pisze:Nie znałam sexu ale tak jakoś nagle poznałam. Ale to nie dar raczej skłonności do bzykanka.
..::Mothwoman::.. pisze:bo takie eksperymenty to on robi dość często- zmienia tylko gatunek.... może lubi............
rozśmieszacie mnie ludzie :lol:

a ja jak popatrze jakiemukolwiek psu prosto w oczy to on przestaje być agresywny, a nawet jak dalej jest, to cokolwiek mu nie powiem - słowami, normalnie - to on to rozumie i jeśli mu powiem, by odszedł to odchodzi :D
ale... szkoda, że to z ludźmi nie działa. a taką pannę co pięknie gwizda, sam bym chciał poznać ;)
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Off-topic”