Czy czlowiek zyl przed inwazja meteorytow?

Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Czy czlowiek zyl przed inwazja meteorytow?

Post autor: Ruskof »

Na poczatku musze wam powiedziec,ze zaden artykul o tym nie czytalem,myslalem siedzac przed monitorem i pewne pytanie mnie naszlo.No wlasnie - Czy czlowiek mogl istniec przed inwazja meteorytow ktora byla 65 mln lat temu?Moze wyskoczycie,ze szukam sensu w bezsensie,ale logicznie myslac calkiem mozliwe to jest.Tylko nieliczne zwierzeta przezyly ten okres,gdy ziemia byla pokryta gruzami po tych meteorytach.Po co czlowieka mialo by w tych zaginionych zwierzetach się nie znajdowac?
Co myslicie o tym?A moze jednak gdzies na necie znalezliscie cos o tym...Mam nadzieje ze cos sensownego z tego wyniknie.

Pozdrawiam,Mateusz.
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Czy czlowiek zyl przed inwazja meteorytow?

Post autor: Darnok »

Na poczatku musze wam powiedziec,ze zaden artykul o tym nie czytalem,myslalem siedzac przed monitorem i pewne pytanie mnie naszlo.
Nie chcę Cię obrażać, ale proszę- nie rób tego więcej.
Czy czlowiek mogl istniec przed inwazja meteorytow ktora byla 65 mln lat temu?Moze wyskoczycie,ze szukam sensu w bezsensie,ale logicznie myslac calkiem mozliwe to jest.
Nie, nie jest możliwe- patrz "ewolucja człowieka", ewentualnie czas, kiedy ssaki zaczęły na ziemi dominować.
Tylko nieliczne zwierzeta przezyly ten okres,gdy ziemia byla pokryta gruzami po tych meteorytach
Po (prawdopodobnie) jednym, a w tym wszystkich chodziło o to, że "gruzy" były w powietrzu i blokowały dostęp słońca.
Mam nadzieje ze cos sensownego z tego wyniknie.
Już wynikło- flinstonowie.
Pozdrawiam, Konrad :)
No i temat zamykam- to chyba oczywiste. Możesz na gg lub pw pisać, ale raczej mnie nie przekonasz :)
Zablokowany

Wróć do „Zagadki ludzkości”