Ziola po goleniu

Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Ziola po goleniu

Post autor: Ruskof »

Witam,otoz gdy pare minut temu po goleniu mialem sobie nasmarowac twarz kremem po goleniu,ale okazalo się ze się skonczyl,a sposob w jaki sposob to szczypie twarz naprawde jest nieprzyjemne.Czy znacie jakies ziola lagodzace czy cos w tym stylu,jak je przygotowac i je nakladac na skore?
Dziekuje za wszelka pomoc.

Pozdrawiam,Mateusz.
Crowley
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 549
Rejestracja: 2009-01-08, 18:16

Re: Ziola po goleniu

Post autor: Crowley »

przygotuj sobie: aloes, dziurawiec zwyczajny, doględe wielką, fiołek trójbarwny, kieliszek zaroślowy, kardamon, łopian, krwawnik pospolity, morszczyn pęcherzykowaty, owies prawdziwy, rdest wężownik, stroiczkę rozdętą, wrotycz pospolity i żywotnik zachodni. Wrzuć, to wszystko do jakiegoś naczynia (najlepiej do betoniarki), wymieszaj, zalej gorącą woda, wsadź tam głowę i rozkoszuj się tym specyfikiem, za grosze, zastępującym krem po goleniu.
Pozdrawiam.
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Ziola po goleniu

Post autor: Ruskof »

Tak...Goraca woda...jestem na tyle normalny zeby nie wsadzac glowy do goracej wody,ale jesli podales wlasciwie ziola to poszukam bo w miescie jest w cholewe sklepow z ziolami wiec nawet to wszystko co tu jest powinno byc. ;)
DanaS
Senior forum
Senior forum
Posty: 1009
Rejestracja: 2009-02-24, 13:49
Lokalizacja: Sopot

Re: Ziola po goleniu

Post autor: DanaS »

Taniej i prościej kupić balsam po goleniu jak juz będziesz łaził po mieście. Aha, a jak będziesz w zielarskim to nie zapomnij zakupić szaleju :P. Ale zamiast wsadzania głowy do wrzątku ja proponuję lewatywę ziołową.
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Ziola po goleniu

Post autor: Ruskof »

DanaS,gdybym wiedzial ze mozna kupic taki krem jakiego potrzebuje to nie pisalbym tego tematu.To znaczy,wszystkie inne balsamy po goleniu (nivea,gilette itp..) nie sa na moja skore i kupuje tylko jeden ktory dobrze dziala na moja skore (adidas balm hydrating),tylko ze jedyny sklep w miescie ktory sprzedaje to jest zamkniety (nie znam przyczyny).
A pozatym,babcia dzis rano jeszcze przed lekcjami zrobila jakis oklad gdy jej to powiedzialem,ale tak zareagowala jakby umrzec miala (chyba daltego ze nie wiedziala ze się w ogole gole) robila jakis dziwny herbaiany preparat,zapazyla herbate,wsadzilem pare saszetek na mniej wiecej 30 sekund,wyjela,poczekala az się ochlodzi i nalozyla mi to na skore,wlasciwie to mialem gladko tylko przez jakies pol godziny bo juz na pierwszej lekcji zaczelo mnie piec :)
DanaS
Senior forum
Senior forum
Posty: 1009
Rejestracja: 2009-02-24, 13:49
Lokalizacja: Sopot

Re: Ziola po goleniu

Post autor: DanaS »

Tego nie powiedziałeś. Masz po prostu wrażliwą, atopową skórę. Ja też nie mogę korzystać z każdego kosmetyku bo od razu mnie wysypuje na skórze, piecze i takie tam. Poszłabym na Twoim miejscu do dermatologa i się poradziła. Lekarz pomoże Ci bardziej niż badylarz ze sklepu z ziołkami.
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Ziola po goleniu

Post autor: Ruskof »

DanaS,nie ide z malym problemem do dermakologa,i to jeszcze z tym jaka jest moja skora (mam na mysli ze derma nie zmieni jej skladu) :)
Pozatym nie martw się,napisalem to tez zeby nawet w przyszlosci awaryjnie wiedziec czym się posmarowac,jutro pojade do Auchan'a i kupie nowy krem :) Thx za pomoc :)
DanaS
Senior forum
Senior forum
Posty: 1009
Rejestracja: 2009-02-24, 13:49
Lokalizacja: Sopot

Re: Ziola po goleniu

Post autor: DanaS »

Z tego co napisałeś to nie uważałabym tego problemu za "mały" ;)
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Ziola po goleniu

Post autor: Ruskof »

Chodzilo mi o to ze zyje w bardzo podobnym trybie do Johna Ceny (wezmy za przyklad Backlash,gdy big show zrobil mu chokeslam na reflektor,to nawet do szpitala nie pojechal,a na jutrzejsyzm RAW jednak pojawil się) wiec gdybym w sprawie golenia mial isc do dermatologa to chyba gdybym sobie polowe paszczy nad rankiem wycial zyletka :)
DanaS
Senior forum
Senior forum
Posty: 1009
Rejestracja: 2009-02-24, 13:49
Lokalizacja: Sopot

Re: Ziola po goleniu

Post autor: DanaS »

A może opalanie zarostu na ogniem? ;) (zaznaczam - żartuję, żeby nie było :P)
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Ziola po goleniu

Post autor: Ruskof »

Musze przyznac ze raz tak zrobilem,gdy mialem poczatki wasow (ale tylko raz,spalilem wszystkie tradziki razem z wasami) :)
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Ziołolecznictwo”