Co Wam się ostatnio śniło?

Tutaj omawiamy wszelkie tematy związane ze snami
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4863
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

Rzecz dziwna - u mnie sny z ostatnich kilku dni są do siebie bardzo podobne...

Jest taka sytuacja: schodzę do piwnicy mojego domu, zapalam światło. Z kaloryfera zeskakuje moja stara kotka, widzę, że miskę ma pustą, to sięgam po karmę i wsypuję jej troszkę. Zaczyna jeść. Odkładam pudełko z karmą i słyszę, że w samochodzie w garażu gra muzyka. Wchodzę, okazuje się, że to grało radio... ale w samochodzie nikogo nie było :!: A garaż był zamknięty :? Wyłączam więc radio, wychodzę, przechodzę do pomieszczenia, w którym jeszcze przed chwilą karmiłem kota... ale kota nie ma :!: A karma w misce nieruszona...

Sen ten powtórzył się kilka razy, kilka nocy pod rząd. Radio zawsze było nastawione na jedną częstotliwość - 90,10 FM.
Na marginesie, moja kotka była już dosyć stara jak na kota, jak tylko nadarzała się okazja, to robiła sobie wypad do pobliskiego lasu i wracała po tygodniu. Zniknęła kilka miesięcy temu. Może chciała mnie poinformować, że opuszcza ten świat... :cry:

Jeszcze jedno - dziś, gdy ten sen znów się powtórzył, przeszedłem w LD i wyjąłem radio z wnęki. Gdy wchodziłem na parter, sen się urwał, a ja przez resztę nocy nie umiałem zasnąć...
Zuzia
Moderator
Moderator
Posty: 112
Rejestracja: 2005-05-30, 02:41
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Zuzia »

Miałam dzisjaj brzydki, smutny sen... idę sobie ulicą i nagle patrzę a na ziemi leży ząb :shock: nie wiem czemu go podniosłam idę dalej a tu patrzę leżą następne i nagle pomyślalam, że są moje :( więc zaczęłam je oglądać...i nagle obudziłam się.

Podobno taki sen oznacza śmierć w rodzinie :cry: tak zinterpretowały go dwie osoby, które znają się na odczytywaniu snów.
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4863
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

Ja miałem dzisiaj sen cokolwiek dziwny... no więc, jestem w Panewnikach moich rodzinnych, wchodzę do kamieniczki przy ul. Panewnickiej (jak ktoś tu był, to wie, gdzie ta ulica jest...) Patrzę, wszyscy wokół byli jacyś młodsi (nawet ekspedientki z piekarni i spożywczaka :| )

No więc wchodze do tej kamienicy, przywitała mnie młoda dziewczyna, która przedstawiła się jako... Zuzia :D (nie obraź się, ale byłaś blondynką ;) )

Jak rozmawialiśmy (nie pamiętam o czym), to co chwila opieprzała nas jedyna w całym śnie stara zrzędliwa babówa z sąsiedniego budynku...

Najfajniejsze było to, że pod koniec snu jak się obejrzałem w jakims lustrze, stwierdziłem co następuje:
- pojaśniały mi włosy :shock:
- byłem strasznie chudy :|
no i najgorsze:
- znikł mi wąs spod nosa :cry: Widziałby kto Ivelliosa bez wąsa :/
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

kiedyś grałem w taką internetową gierke, i mojemu znajomemu ( z tej gry ) śniło się, że daje mu kase (w tej grze) :P ale był to tylko sen :D:D:D ( w polsce nie ma nic za darmo ^^)
ps. Podobno sny to informacja od ciała co się z nami dzieje np. facet który był w śpiączce został przygotowany przez swoje ciało, że będzie przez kilka dni sparaliżowany, oraz widział w tym śnie doktora który go leczył (a oczywiście go nie znał)
ArturVonFornal
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 776
Rejestracja: 2005-04-26, 15:52
Lokalizacja: z Łodzi

Post autor: ArturVonFornal »

No ostatnio miałem sen, że z jakimś gościem na miecze walczyłem, dosyć długo to trwało i pod koniec jakoś odbiłem się od pobliskiej ściany przeskoczyłem nad tamym gościem i rzuciłem mieczem i wbił mu się w rękę...

Byłem wtedy na etapie ponownego przechodzenia Prince of Persia: WW więc sen mógłbyć lekko tym spowodowany ;)

A co do tego co napisał Darnok, słyszałem taką teorię że sytuacje w snach to taki jakby "tryb testowy" przygotowujący nas do takiej bądź podobnej sytuacji, oczywiście w śnie jest to zwykle bardzo przejaskrawione...
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4863
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

Miałem ostatnio sen, w którym rozmawiałem z nową koleżankę ze szkoły muzycznej... była to jedna z nielicznych dziewczyn, której patrzyłem we śnie prosto w oczy :shock: ;)

Dodam tylko, że pożyczyłem jej ostatnio jedyną posiadaną aktualnie gazetę ezoteryczną i przynajmniej do jutra nie będę miał co czytać :P (wypatrzyła w spisie treści coś prehistorycznego :roll: )
ArturVonFornal
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 776
Rejestracja: 2005-04-26, 15:52
Lokalizacja: z Łodzi

Post autor: ArturVonFornal »

Dzisiej zapamiętałem 2 sny, pierwszy przebiegał tak: szedłem sobie sam po jakimś wieeelkim polu, widok to było takie bardzo oddalone TPP i nagle zobaczyłem jakieś światełka na niebie, patrze i mówię "kurde UFO!" ale nie miałem aparatu ani nic, więc żeby zrobić zdjęcie... wcisnąłem [Print screen] na jakieś wyimaginowanej klawierze :D Zrobiłem kilka fotek i tyle :P A drugi sen to już w ogóle science fiction ;)Śniło mi się że wchodzę na to forum a tam pełno nowych postów :D I wielu użytkowników którzy coś piszą ;) Normlanie nienormalne
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4863
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

Ja miałem dzisiaj sen dosyć sprośny... :roll:

A mianowicie...

...kochałem się z piękną, młodą, szczupłą blondynką :D

Heh tak to jest, z blondynkami na jawie w cztery oczy rozmawiam na tematy ezoteryczne, a we śnie seks uprawiam... :P

dodane 28 września:

Dziś przyśnił mi się utwór muzyczny... o kocie, który zszedł na złą drogę... gdy tylko się obudziłem, zapisałem jego tekst :)
Ostatnio zmieniony 2006-05-21, 19:15 przez Ivellios, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4863
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

Zapodaję :)

Pieśń o kocie grzesznym

1. Makiawel duszę psom zaprzedał,
począł kroczyć drogą złą.
A dziś nam tylko pozostało
zaśpiewać piosenkę tą

REFREN:
Bo ten kot, co świat koci zdradził,
on kotem nie może być!
Bo ten kot, co złą drogą chodzi,
wśród kotów nie może żyć!

2. Makiawel wielkim był kociakiem,
każdemu z nas pomoc niosł

[druga połowa 2. zwrotki gdzieś mi umknęła :( ]

REFREN:
Lecz kiedy nasz świat koci zdradził,
wnet kotem przestał się zwać.
Bo ten kot, co złą drogą chodzi,
wśród kotów nie może trwać!

3. Opuścił on nasz koci światek
i w mroczną rzucił się toń.
Dziś wielkość jego wspominamy,
bo dobrym kotem był on.


Może cośtam jeszcze było... w każdym razie zapamiętałem tyle :) No i jeszcze w pamięci zapisała mi się melodia, którą prawie codziennie odtwarzam na keyboardzie i niedługo zapiszę w nutach.

Jak ktoś chce wiedzieć, kim był Makiawel, niech odwiedzi mojego bloga...
www.ivellios.mylog.pl
ArturVonFornal
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 776
Rejestracja: 2005-04-26, 15:52
Lokalizacja: z Łodzi

Post autor: ArturVonFornal »

Oj przypomniał mi się sen sprzed paru dni

Byłem przed jakimś domkiem jednorodzinnym, widać było że jest jesze w budowie, gadałem z jakimiś ludźmi gdy zobaczyłem że coś spada z nieba. To coś jebło gdzieś w polu, no to dawaj idę zobaczyć co to, jak już doszedłem do miejsca upadku tego czegoś okazało się że jst to jakiś duży fioletowawy kamień, wziąłem jakiegoś patyka i zacząłem "tykać" kamor, z którego zaczęły wypływać jakieś zielone gluty :P Nie pamiętam za bardzo ale te gluty jakoś zaczęły się ruszać i zacząłem uciekać przez pole jakiegoś zboża... Typowy film science-fiction z lat 70. ;)
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

kojarzy mi się z wojną światów, tylko tam były trójnogi :) Mi się śniło, że poszłem na deptak (to jakby centrum krynicy takie coś w rodzaju parku) i udałem się w strone hmm... sam nie wiem wiem że się do czegoś zgłaszałem a tam byli żołnierze :D
_Nameless_
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 336
Rejestracja: 2005-04-08, 16:16
Lokalizacja: Asylum

Post autor: _Nameless_ »

Był taki film z glutem w roli główniej, on też spadł w formie kamienia a potem zjadał miasto :P
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

bloob czy jakoś tak :) bez sensu i stary :/
ArturVonFornal
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 776
Rejestracja: 2005-04-26, 15:52
Lokalizacja: z Łodzi

Post autor: ArturVonFornal »

No wiesz kiedyś to ludzie się bali że Blob-kosmita zeżre im miasto ;)

A teraz puf następny sen. No może nie sen bo pamiętam tylko coś takiego że uciekłem do jakiegoś kościoła czy coś, no przynajmniej tak to wyglądało jakaś wielka gotycka katedra, później zaczęło się wszytsko trząść, gdy to ustało postanowiłem wyjść na zewnątrz zobaczyć co tam się działo, gdy wyjżałem zobaczyłem jakieś miasto w zgliszczach... Wyglądało trochę jak te różne rozwalone miasta na fotografii z czasów II WŚ, i jeszcze coś niebo było jakieś czerwone i eee... jakby to nazwać, no brudne po prostu :P Jakieś czarne chmury, dym itd...
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

mi się kiedyś śniło że byłem wampirem :P
Mekto
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 59
Rejestracja: 2005-06-12, 10:05
Lokalizacja: Zamość

Post autor: Mekto »

Farciarz...
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Świat snów”