Wywieranie wpływu na innej osobie

Wszystko, co związane jest z nauką. Odkrycia, ciekawostki, teorie, doświadczenia, badania naukowe...
#root
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: 2005-06-06, 17:16
Lokalizacja: ŁDZ

Wywieranie wpływu na innej osobie

Post autor: #root »

Ma ktos jakieś patetnty odnośnie wywierania wpływu na innej osobie? :D
Zuzia
Moderator
Moderator
Posty: 112
Rejestracja: 2005-05-30, 02:41
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Zuzia »

Ma :D tylko po co robić takie rzeczy? co chcesz osiągnąć ?
ArturVonFornal
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 776
Rejestracja: 2005-04-26, 15:52
Lokalizacja: z Łodzi

Post autor: ArturVonFornal »

No wiadomo co chce osiągnąc... Całkowoitą władzę nad światem! Widzę że w dziedzinie opanowywnia świata robi mi się konkurencja... Wania! Chyba będziesz miał robotę! Weź swojego ulubionego kałacha i worek cementu, czuję że gość spocznie na dnie Wołgi i to niekoniecznie tej czarnej... Sam chętnie się dowiem tych technik oddziaływujących, w moim genialnym planie zawładnięcia Ziemią przyda się dodatkowy sposób omamienia ludzkości
#root
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: 2005-06-06, 17:16
Lokalizacja: ŁDZ

Post autor: #root »

Nie chodzi oto :D Poprostu jestem ciekawy jak wpływa się na mózg innej osoby., Kiedy na "Nie Do Wiary" było cos o przekazach podprogowych :shock: Słyszał ktoś coś o tym?
Zuzia
Moderator
Moderator
Posty: 112
Rejestracja: 2005-05-30, 02:41
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Zuzia »

no zwątpiłam :P jeden mówi o przekazach podprogowych :shock: drugi o "chwytach psychologicznych" może to i są jakieś sposoby :D
radzę sobie inaczej :P równie skutecznie :) zainteresowanych odsyłam do działu o Reiki
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4862
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

#root pisze:Nie chodzi oto :D Poprostu jestem ciekawy jak wpływa się na mózg innej osoby., Kiedy na "Nie Do Wiary" było cos o przekazach podprogowych :shock: Słyszał ktoś coś o tym?
Ja znam tylko jeden sposób: sugestie... :)
Aphrodisiana
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 85
Rejestracja: 2004-08-30, 20:13
Lokalizacja: Noc i mrok

Post autor: Aphrodisiana »

Naprawde szczerze odradzam eksperymenty z manipulacja... Wiem,bo moja dobra kumpela { niegdys dobra} zajmowala się wlasnie ta dziedzina... Nawet jej Sensej potwierdzil, ze ma do tego szczegolne predyspozycje...
Niestety wynikly z tego same zle rzeczy, bardzo zle rzeczy... Dlatego uwazam,ze takie praktyki nie prowadza do niczego dobrego...
A poza tym, kazda istota ma wolna wole i tak powinno pozostac bez wzgledu na wszystko!
Ankhaev
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: 2005-05-13, 17:54
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Ankhaev »

Chyba tylko sugestie... Jako przekazy podprogowe. Dzisiaj próbowałem z telepatią, i tak sobie, szczerze mówiąc. :)
Aslan
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 13
Rejestracja: 2006-02-18, 09:37
Lokalizacja: z domu

Post autor: Aslan »

Ja będę to testował na moich przyjaciołach :D
Wynika wam podam.
Caine
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 128
Rejestracja: 2005-06-12, 23:32
Lokalizacja: Zamość

Post autor: Caine »

słyszalem o osobie ktora samym spojrzeniem prosto w oczy wyciagala z ofiary energie az ta mdlala z wyczerpania....
Oscypek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: 2006-02-23, 16:56
Lokalizacja: Maków Podhalański

Post autor: Oscypek »

A może ze strachu mdlał(a)? Może miał(a) słabe serce, może to było umówione?
milan89
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 15
Rejestracja: 2007-09-29, 11:50
Lokalizacja: Niewazne

Post autor: milan89 »

No to teraz Voozie niezle wymysliles. Lamiac przeciez jedno z przykazan nie mozna bronic się drugim. Nie wazne ze powiedzial prawde jak i tak cudzolozyl.
milan89
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 15
Rejestracja: 2007-09-29, 11:50
Lokalizacja: Niewazne

Post autor: milan89 »

I teraz napewno zona nie bedzie miala nawet mozliwosci do tego zeby zamanipulowac mezem. Dzialanie te poprze jedynie wplyniecie w inny sposob.
NM_ONE
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 147
Rejestracja: 2008-11-16, 23:58

Re: Wywieranie wpływu na innej osobie

Post autor: NM_ONE »

Manipulacja,piszecie...No więc są 2 sposoby może nawet 3:
Po pierwsze zacząć uprawiać magię między innymi zaklęcie na zauroczenia lub też miłość do drugiej osoby (oczywiście ty rzucasz na tego ''kogoś'').Ale nie radzę Ci tego praktykować,ani rzucać takich zaklęć bo ta osoba może być dla ciebie uciążliwa lub najzwyczajniej bardzo niebezpieczna z naciskiem na BARDZO.
Drugi to nic innego ja VOODO,ale nie wtajemniczonym wstęp wzbroniony!!!
Trzeci i najprostszy to medytacja,jest to najlepszy sposób opiera się on na twojej sile woli,i wiesz mi nie musisz mieć żadnej pozycji (np:jak siad skrzyżny) możesz po prostu położyć się na łóżku i zamknąć oczy,nie musisz wypowiadać żadnych słów tylko się zrelaksować!Oczywiście jeżeli czujesz potrzebę możesz usiąść i wybrać sobie miejsce do medytacji (to bardzo ważne) i po prostu zacząć rozmyślać o tej osobie przywołać jej myśli...Oczywiście musisz być bardzo zdeterminowany by móc w nie ingerować i nawet po wielu tygodniach może Ci się nie udać,ale nie trać nadziei.Tylko uważaj to może obrócić się przeciwko tobie!!!
Jednak odradzam ingerowanie w czyjekolwiek myśli,ponieważ to nie jest zabawa!
Niewumiejętnie możesz zrobik krzywdę sobie lub tejże wybranej osobie!
Awatar użytkownika
Sothis
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 789
Rejestracja: 2008-09-09, 22:39
Lokalizacja: Sheol
Komentarze: 1

Re: Wywieranie wpływu na innej osobie

Post autor: Sothis »

Magia to pierdoły, ingerowanie w umysł innej osoby medytując to również jakieś brednie. Jako student antropologii kulturowej i historii mam prawo do takiego stwierdzenia ;] i obowiązkiem moim jako humanisty jest wyprowadzać ludzi z ciemnogrodu. ;]
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Nauka”