Egipcjanie i Ufo

Mamba
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 66
Rejestracja: 2007-02-11, 05:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: Egipcjanie i Ufo

Post autor: Mamba »

Crowley ma rację dziwnie to co widać na zdjęciach jest wyraźne, ostre chyba za bardzo? skąd są te zdjęcia? z jakiego miejsca w Egipcie?
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: Egipcjanie i Ufo

Post autor: Arek »

Crowley miał chyba na myśli te rzeżby z Ameryki Płd.? pod "pomnikiem" gdzie schody pod ziemię prowadzą a podróż kończy się wielką płytą przedstawiającą kosmonautę w swoim pojeżdzie który wydala płomienie pokazując nam latający obiekt
Awatar użytkownika
FaKtoMaaN
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 747
Rejestracja: 2009-02-22, 22:03
Lokalizacja: Tarnów
Komentarze: 2

Re: Egipcjanie i Ufo

Post autor: FaKtoMaaN »

Ja osobiście nie mam żadnych wątpliwości, ze do sprawy Egipcjan, oraz Starożytnych Majów, włączone są fakty związane z obcymi cywilizacjami, same te budowle świadczą o czymś nadzwyczajnym.. A znaków jest wiele, tylko nie każdy ich dostrzega.. czy też może nie chce dostrzec..
bzykomar
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 129
Rejestracja: 2008-10-30, 15:22
Lokalizacja: Jawor

Re: Egipcjanie i Ufo

Post autor: bzykomar »

FaKtoMaaN pisze:Ja osobiście nie mam żadnych wątpliwości, ze do sprawy Egipcjan, oraz Starożytnych Majów, włączone są fakty związane z obcymi cywilizacjami, same te budowle świadczą o czymś nadzwyczajnym..
A ja mam i to mnóstwo...mimo, że niekoniecznie w to nie wierzę.

A znaków jest wiele, tylko nie każdy ich dostrzega.. czy też może nie chce dostrzec..


Większość dostrzega i szuka tego co chce zobaczyć, tak jak w przypadku tych śmiesznych czołgów i łodzi podwodnych.
Awatar użytkownika
FaKtoMaaN
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 747
Rejestracja: 2009-02-22, 22:03
Lokalizacja: Tarnów
Komentarze: 2

Re: Egipcjanie i Ufo

Post autor: FaKtoMaaN »

Ty nie wierzysz a ja wierzę, to nas różni..;]

Pozdro
bzykomar
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 129
Rejestracja: 2008-10-30, 15:22
Lokalizacja: Jawor

Re: Egipcjanie i Ufo

Post autor: bzykomar »

FaKtoMaaN pisze:Ty nie wierzysz a ja wierzę, to nas różni..;]

Pozdro
Ależ ja nie powiedziałem, że nie wierzę w związek "obcych cywilizacji" ze starożytnymi.

Co więcej sprawa tych wyżej wspomnianych " łodzi, helikopterów czy czołgów " została bardzo szybko wyjaśniona, w bardzo przejrzysty sposób. Gdzieś już pisaliśmy na forum o tym.
Loucas
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 71
Rejestracja: 2008-12-13, 22:53
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Egipcjanie i Ufo

Post autor: Loucas »

A ja mam takie zdjęcie:

http://www.ufoonline.pl/img/abydos.jpg

Tutaj widoczny jest (wyraźnie) helikopter i coś w rodzaju łodzi podwodnej - przemyślcie to :D

W ogóle to siema wszystkim, bo ostatnio mnie tu nie było kawałek czasu :)
Awatar użytkownika
FaKtoMaaN
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 747
Rejestracja: 2009-02-22, 22:03
Lokalizacja: Tarnów
Komentarze: 2

Re: Egipcjanie i Ufo

Post autor: FaKtoMaaN »

spoko. ale jakbyś uważnie czytał, to byś wiedział ze OD TEGO WŁAŚNIE ZDJĘCIA ZACZYNA SIĘ TEN TEMAT..
witam i pozdrawiam FaKtoMaaN
Justice
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: 2009-05-04, 00:43
Lokalizacja: Kraków

Re: Egipcjanie i Ufo

Post autor: Justice »

To jak z widzeniem twarzy w chmurach, herbacianych fusach czy zacieku na ścianie. Nasz umysł lubi widząc mało czytelne dla nas rysunki wymyślać im jakieś zastosowanie. Ja jak dłużej popatrzę na te hieroglify to widzę tam jeszcze kilka "nadnaturalnych" rzeczy co nie znaczy od razu, że Egipcjanie postanowili w ten sposób zaszyfroać wiadomość o UFO.

No właśnie, zaszyfrować. Czemu jeśli niby mieli kontakty z obcymi nie opsali tego gdzieś wprost? Głupi nie byli, pisać umieli. Nie postawili wieeeeelkich pomników, skoro stawiali piramidy faraonom to co dopiero takim "bogom"? Niech mi jakiś ufoentuzjasta odpowie logicznie na to pytanie bez włączania w to spiskowej teorii dziejów to może zmienię zdanie.

P.S. Na 1szym zdjęciu w prawym dolnym rogu widzę wyraźnie archaiczny gramofon. Myślicie, że kosmici ze zdolnością przemierzania galaktyk używali takich z początków 20stego wieku? ;P
Awatar użytkownika
FaKtoMaaN
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 747
Rejestracja: 2009-02-22, 22:03
Lokalizacja: Tarnów
Komentarze: 2

Re: Egipcjanie i Ufo

Post autor: FaKtoMaaN »

Justice pisze: Czemu jeśli niby mieli kontakty z obcymi nie opsali tego gdzieś wprost? Głupi nie byli, pisać umieli. Nie postawili wieeeeelkich pomników, skoro stawiali piramidy faraonom

może opisali lecz nie wszyscy to widza w hieroglifach, bo może uważali ich za bogów, i przedstawiali ich jako bóstwo, a może im też zakazano.. co do pomników, to jest sfinks, który nie wiadomo jakie ma pochodzenie i jaka jest dokładnie data szacowana jego powstania, lecz wiadomo ze jego twarz była okresowo zmieniana, przerabiana, wiec może kiedyś wyglądał całkowicie inaczej?.. jest wiele starszy niż piramidy.. co do samych piramid, to w dzisiejszych czasach takie piramidy były by potwornie trudne co do wykonania, a co dopiero w tych czasach co powstały kiedy technologia była prymitywna, i prości ludzie je tak idealnie postawili, i z taką precyzją??.. wiem tylko tyle, ze więcej rzeczy związanych ze Egipcjanami jest tajemniczych niż powszechnie znanych i wyjaśnionych..
Justice
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: 2009-05-04, 00:43
Lokalizacja: Kraków

Re: Egipcjanie i Ufo

Post autor: Justice »

To, że nie umiemy jeszcze całkowicie odczytać hieroglifów czy wyjaśnić w jaki sposób powstały piramidy nie znaczy od razu że to sparwka obcych. Pewnych rzeczy jeszcze nie potrafimy wyjaśnić, co nie znaczy, że nie mają wyjaśnienia. Zauważ, że kiedyś ludzie nie rozumieli skąd biorą się np. pioruny więc przypisywali je bogom. Teraz bogowie są niemodni, a niektórzy w miejsce luk w wiedzy wstawiają na identycznej zasadzie kosmitów.
Awatar użytkownika
FaKtoMaaN
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 747
Rejestracja: 2009-02-22, 22:03
Lokalizacja: Tarnów
Komentarze: 2

Re: Egipcjanie i Ufo

Post autor: FaKtoMaaN »

no tak, ale w Egipcie zastosowano technologię tak wielce zaawansowaną, że po prostu nie możliwe żeby na te czasy takie budowle powstały, bo jak, i kto im niby dał takie projekty i sprzęt, do postawienia tak precyzyjnych budowli jak piramidy, jak nie bogowie to kto? nie ma innego wyjścia, chyba nie zrobili tego tak o, że akurat im tak to ładnie super wyszło.. co do piorunów, przy dzisiejszej, rozwiniętej technologi, idzie je racjonalnie wytłumaczyć, lecz ciekawi mnie fakt, ze przy tej samej dzisiejszej technologi, nikt nie ma pojęcia, i nie potrafi wytłumaczyć, jak i w jakim celu powstały piramidy w Gizie.. czyżby oni byli w tamtych, tak odległych czasach, mądrzejsi, i bardziej rozwinięci technologicznie niż my??.. jak to możliwe?..
Awatar użytkownika
Sothis
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 789
Rejestracja: 2008-09-09, 22:39
Lokalizacja: Sheol
Komentarze: 1

Re: Egipcjanie i Ufo

Post autor: Sothis »

Typowa wypowiedź laika w danej kwestii. Nie wie jak, to zaczyna kombinować i doprowadza do absurdu. Śmieszy mnie, że co poniektórzy uważają za bardziej prawdopodobne, iż Egipcjanom zbudowali piramidy przybysze z kosmosu, niż to, że dali radę sami, obywając się bez bogów w latających spodkach, polegając na swojej wypracowanej przez pokolenia wiedzy matematycznej, architektonicznej, doskonałej wręcz infrastrukturze i organizacji, które to umożliwiły im wybudowanie tego Cudu Świata. ;]
Awatar użytkownika
FaKtoMaaN
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 747
Rejestracja: 2009-02-22, 22:03
Lokalizacja: Tarnów
Komentarze: 2

Re: Egipcjanie i Ufo

Post autor: FaKtoMaaN »

Sothis pisze:, że dali radę sami, obywając się bez bogów w latających spodkach
pozdro dla twoich przekonań :one: sami to mogli se co najwyżej hieroglify pomalować :lol:
Awatar użytkownika
Sothis
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 789
Rejestracja: 2008-09-09, 22:39
Lokalizacja: Sheol
Komentarze: 1

Re: Egipcjanie i Ufo

Post autor: Sothis »

Nie wiem, czy zdajesz sobie z tego sprawę, ale takimi tekstami tylko się ośmieszasz. Pozdro dla Twoich urojeń . ;]
Awatar użytkownika
FaKtoMaaN
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 747
Rejestracja: 2009-02-22, 22:03
Lokalizacja: Tarnów
Komentarze: 2

Re: Egipcjanie i Ufo

Post autor: FaKtoMaaN »

tyle samo masz dowodów co do swoich przekonań, co ja.. nikt Ci tego nie potwierdzi ani nie zaprzeczy, wiec nie będziemy twardo dyskutować kto ma racje a kto nie, bo ani Ty mi tego nie udowodnisz, ani ja Tobie, bo na to niezbitych dowodów nie ma!! wiec po prostu masz inne zdanie niż ja, i już wszyscy o tym wiedzą, wiec nie zaśmiecajmy postami tego tematu..

Pozdro
Awatar użytkownika
Dandy_of_Dada69
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 38
Rejestracja: 2009-06-29, 12:01

Re: Egipcjanie i Ufo

Post autor: Dandy_of_Dada69 »

O ile dobrze pamiętam, a i Wy pewnie dobrze o tym wiecie, próbowano w dzisiejszych czasach zbudować piramidę domniemanymi technikami star. Egipcjan. Owszem, udało się w 90% - nie mogli jedynie ustawić czubka i nie mają pojęcia, jak to zrobić.
Swoją drogą ciekawa pod względem UFO jest cywilizacja sumerów, jednak nie przejrzałam jeszcze forum dokładnie i nie wiem czy tego tematu gdzieś nie ma - a jest o wiele bardziej interesujący niż Egipt :-)
DanaS
Senior forum
Senior forum
Posty: 1009
Rejestracja: 2009-02-24, 13:49
Lokalizacja: Sopot

Re: Egipcjanie i Ufo

Post autor: DanaS »

A ja mam nadzieję, że jednak uda im się ustawić ten czubek piramidy, dodać brakujące 10% i udowodnić wszystkim, że nie za wszystko na Ziemi musimy dziękować ufoludkom.
Awatar użytkownika
Sothis
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 789
Rejestracja: 2008-09-09, 22:39
Lokalizacja: Sheol
Komentarze: 1

Re: Egipcjanie i Ufo

Post autor: Sothis »

Ludzie, pamiętajcie, aby bytów nie mnożyć, fikcyj nie tworzyć. W "Dziejach" Herodota jest opisany (co prawda, pobieżnie) sposób stawiania piramid przekazany mu przez egipskich kapłanów.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Egipt”