O UFO ogólnie

Terminem UFO określa się każdy obiekt latający, którego natura jest niewytłumaczalna dla nauki lub istnieje zbyt mało informacji do jej określenia
Gość

O UFO ogólnie

Post autor: Gość »

A na początek mały klip.
Niestety tylko trailer ,jeśli ktoś zna link z całym to proszę o podanie


Co o tym myślicie? To co widzimy to fakt czy złudzenia waszym zdaniem?

A to:

??? moim zdaniem fałszywka.Akurat by wiedział gdzie te UFO poleci i tam nakierował kamerę,a zwłaszcza z taką prędkością;]
Lub to:

Patrzę chińskie to mówię od razu że fotomontaż bo chiniole to wszystko umieją zrobić.
Czemu na 90% filmach o NOL te statki są tak dziwnie zrobione tzn widać że są bardzo daleko ale są duuuuże? to dlatego tłumaczy fotomontaż.

http://uprowadzenia.cba.pl/ -wczoraj się na to stronkę napotkałem;] dosyć ciekawe jak ktoś czytać lubi;]

http://***do widzenia***/?i=1258 --hm...???co wy na to? biorę odrazu pod uwagę (jeśli to by był fotomontaż) to musieli by być na zewnątrz ale jak by to zrobili? bo słychac wiatr muszą być na zewnątrz.
A spójżcie odrazu na opis po filmem cytuje : ,,To dziesięć myśliwców F-16 Rezerwy Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych było źródłem świateł zaobserwowanych w tym miesiącu na niebie w Teksasie” – to fragment oświadczenia wydanego przez armię. Dowództwo Rezerwy Sił Powietrznych tłumaczy, że ósmego stycznia myśliwce F-16 brały udział w nocnej misji ćwiczebnej w wojskowej przestrzeni powietrznej Bronwood, przeznaczonej właśnie do prowadzenia takich szkoleń. Czyżby następne próbowane zatajenie faktu i dowodu na to że to UFoludki?
Ostatnio zmieniony 2008-01-17, 02:05 przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
asto
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 133
Rejestracja: 2007-12-08, 16:04
Lokalizacja: Wroclaw

Post autor: asto »

Hmm w ten trzeci film nakręcony wierze aczkolwiek nie jestem przekonany do niego w 100%. :P
Jeśli chodzi ogólnie o istoty poza ziemskie to wierze w nie w 100% :) Na pewno jest gdzieś życie poza ziemskie :roll: :wink:
Awatar użytkownika
FaKtoMaaN
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 747
Rejestracja: 2009-02-22, 22:03
Lokalizacja: Tarnów
Komentarze: 2

Re: O UFO ogólnie

Post autor: FaKtoMaaN »

no ten trzeci film naprawdę robi wrażenie <wow>
Vozone
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 73
Rejestracja: 2009-02-16, 13:46
Lokalizacja: Osw. x]

Re: O UFO ogólnie

Post autor: Vozone »

Zgadzam się z poprzednikami...
Trzeci najlepszy jeszcze takiego nie wiedział... to znaczy w taki sposób ukazującego istoty po za ziemskie...
Ale technika w dzisiejszym czasie poszła tak bardzo do przodu, ze wszystko da się sforsować..
Osobiście nie wierzę w UFO... xDD
Ethoris
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: 2009-02-28, 12:34

Re: O UFO ogólnie

Post autor: Ethoris »

3 film bardzo dobry, jest to jeden z najlepszych dowodów na istnienie UFO, a najlepszy jest komentarz Dowództwa Rezerwy Sił Powietrznych, że to były samoloty F16, ehh nie wiem, ale w życiu nie widziałem półokrągłego F16 ;], a z deka już przeżyłem. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
FaKtoMaaN
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 747
Rejestracja: 2009-02-22, 22:03
Lokalizacja: Tarnów
Komentarze: 2

Re: O UFO ogólnie

Post autor: FaKtoMaaN »

dowodów jest bardzo wiele, jedne autentyczne inne zmontowane, ale sceptycyzm jest zdania: Jak sam nie zobaczy to nie uwierzy.. A co do tego F16 to nie widzialem zeby potrafiły one stać w powietrzu w bezruchu..
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: O UFO ogólnie

Post autor: Ivellios »

Przed chwilą pojawiło się na stronie głównej Paranoralium:

Mieszkańcy miasta Sienelnikowo na Ukrainie donoszą od tygodni o obserwacjach dziwnych obiektów przemieszczających się po niebie. Badaczom z Centrum Badań Zjawisk Anomalnych z ufologiem Władisławem Kanukiem udało się sfilmować jeden z obiektów. Na filmie widać ogromną błyszczącą różową kulę powoli opadającą ku ziemi.

Artykuł:
http://www.paranormalium.pl/768,37,artykul.html

Materiał filmowy:
http://www.paranormalium.pl/JcUcyfNW2Uc,film.html
Awatar użytkownika
FaKtoMaaN
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 747
Rejestracja: 2009-02-22, 22:03
Lokalizacja: Tarnów
Komentarze: 2

Re: O UFO ogólnie

Post autor: FaKtoMaaN »

wielu świadków, czyli faktycznie tam musi coś być.. tylko czemu na tym filmie gościowi się tak ręce trzęsą jakby padaczki dostał?? ehh.. ale film wydaje się być autentyczny.
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: O UFO ogólnie

Post autor: Ivellios »

Każdemu by się chyba ręce trzęsły, jakby zobaczył UFO :P
Trzeba jeszcze pamiętać, że większość filmów przedstawiających UFO jest nagrywana przy użyciu dużego zoomu - a to powoduje jeszcze większą "łapskotrzęśliwość" obrazu.
Chmielek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: 2009-05-16, 23:20
Lokalizacja: Luboń

Re: O UFO ogólnie

Post autor: Chmielek »

Wiadomo, że każdy jakby zobaczył UFO to by się trząsł ze strachu. Zawsze jak mi się śni UFO to też się boję. Tylko wiadomo gdzie UFO tam zaraz władze mówią że to balon meteorologiczny czy coś w tym stylu. Wierze w inne, pozaziemskie cywilizację, wierzę na 100%
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: O UFO ogólnie

Post autor: Arek »

Ale ruscy umię strzelać!, czytaliście ile ufo już zestrzelili?.
Szkoda że to tak daleko , sam bym się chętnie na czaty tam wybrał.
Ciekawy artykuł
Awatar użytkownika
IteratorZX81
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 419
Rejestracja: 2008-09-05, 18:38

Re: O UFO ogólnie

Post autor: IteratorZX81 »

Długo mnie tu nie było, więc witam ponownie. A w życie pozaziemnkie wierzę - gdzieś musi takowe być. A czy inteligentne, czy tylko zwierzątka i roślinki to już inna sprawa. Ja kilka razy ufo widziałem, ale nigdy się nie bałem. Ogólnie to strachajło nie jestem, wyznaję zasadę, że "najwyżej będę dead". A jak będę dead, to już niewiele będzie mnie obchodziło. Nie wiem kiedy przylecą, nie wiem, czy to było prawdziwe ufo, czy przywidzenia, albo inwersja temperatur, nie wiem czy to stanie się za naszego życia, ale jedno jest pewne: COŚ tam jest. A czy to inteligentne życie, czy tylko zwierzątka i roślinki to już inna sprawa.
Awatar użytkownika
FaKtoMaaN
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 747
Rejestracja: 2009-02-22, 22:03
Lokalizacja: Tarnów
Komentarze: 2

Re: O UFO ogólnie

Post autor: FaKtoMaaN »

że jest tam coś, jest bardziej pewne niż to ze nic nie ma... jakby nie patrzyć, to już na Marsie bakterie znaleźli, heh o dziwo to opublikowali :) , wiec, już można mówić ze coś tam jest, pozaziemskiego, jakieś żywe stworzenie..
Awatar użytkownika
FaKtoMaaN
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 747
Rejestracja: 2009-02-22, 22:03
Lokalizacja: Tarnów
Komentarze: 2

Re: O UFO ogólnie

Post autor: FaKtoMaaN »

a co w nim takiego dziwnego? że od razu podrobiony?
(R)ivenion(10)
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 11
Rejestracja: 2009-06-11, 11:17

Re: O UFO ogólnie

Post autor: (R)ivenion(10) »

Wierzyć można w wiele rzeczy ale to że istnieje UFO(NOL) powinniśmy przywyknąć, bo niemożliwym jest to iź gdy my istniejemy tak krótko, to mogą być cywilizacje o wiele potężniejsze a nas one dopiero odkrywają bo mieszkamy może na dalekim odludziu w jakimkolwiek znaczeniu tego słowa.

Dziwi mnie to iź niektórzy boją się uwierzyć... Czyżby to strach ich blokował ?
Awatar użytkownika
FaKtoMaaN
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 747
Rejestracja: 2009-02-22, 22:03
Lokalizacja: Tarnów
Komentarze: 2

Re: O UFO ogólnie

Post autor: FaKtoMaaN »

Może nie tyle że boją , tylko nie chcą.. obecnie człowiek interesujący się tego typu sprawami, jest ignorowany a następnie wyśmiewany.. więc najłatwiej w większości ludziom, jest pozostać sceptycznie nastawionym co do obcych cywilizacji, czy też ogólnie zjawisk nadprzyrodzonych.. Osobiście uważam że o wiele więcej ludzi wierzy w te zjawiska niż podają sondaże, lecz po prostu wolą się do tego nie przyznawać..
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: O UFO ogólnie

Post autor: Arek »

I tak jest!, zgadzam się z wami
Awatar użytkownika
FaKtoMaaN
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 747
Rejestracja: 2009-02-22, 22:03
Lokalizacja: Tarnów
Komentarze: 2

Re: O UFO ogólnie

Post autor: FaKtoMaaN »

ja znam większość takich ludzi, nie wiem czy bym skłamał jakbym powiedział że nie znam nikogo innego kto by wierzył w to coś, czyli UFO:)..
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „UFO i obce cywilizacje”