UFO jakie mają nastawienia

Terminem UFO określa się każdy obiekt latający, którego natura jest niewytłumaczalna dla nauki lub istnieje zbyt mało informacji do jej określenia

czy ufo są nastawieni pokojowo

Czas głosowania minął 2009-03-22, 12:27

TAK
5
42%
NIE
7
58%
 
Liczba głosów: 12
zalewa
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 106
Rejestracja: 2009-03-02, 12:22
Lokalizacja: A co chcecie wpaść?

UFO jakie mają nastawienia

Post autor: zalewa »

Witam napewno zastanawialiście się jakie zamiary i jak są nastawieni obcych cywilizacji.Jeśli wiecie to prosze odpowiedzieć na moje pytanie ponieważ jestem ciekaw ale myśle że są nastawieni pokojowo.
Awatar użytkownika
FaKtoMaaN
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 747
Rejestracja: 2009-02-22, 22:03
Lokalizacja: Tarnów
Komentarze: 2

Re: UFO jakie mają nastawienia

Post autor: FaKtoMaaN »

Moim zdaniem jak narazie to nas probuja wybadac, testowac, jestesmy ichzabawkami, z tad porwania, piktogramy, okaleczenia zwierzat, pobieranie gleby, i podobne zjawiska. Mysle ze sa pokojowo nastawieni, bo jakby chcieli nas zaatakowac, to by się niczego nie obawiali, bo z tego co widac, maja o wiele bardziej zaawansowana techologie..

To moje zdanie.

PS.
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: UFO jakie mają nastawienia

Post autor: Spooky Fox »

Piktogramów do tego nie mieszaj ;]

Oczywiście, że są nastawieni wrogo. Bawią się nami. Byc może jakaś tam kongregacja duchowym przywódców nadal nie chce, aby nas zaatakowano. Byc może obcy, którzy przylatują na naszą ziemię umiejętnie lawirują między ich systemem prawnym, który nakazuje póki co pokój z Ziemianami, i nie atakują nas, ale umiejętnie testują. Znaków zapytania jest za dużo, ale to i tak lepsze, niż czekac na kataklizmy. Jeśli miałby nastąpic koniec świata to wolałbym jednak wierzyc, że jest jakakolwiek możliwosc w dogadaniu się z nimi, żeby nas stąd zabrali, kiedy wielki fale stopniowo będą zalewac nasz glob.
Awatar użytkownika
FaKtoMaaN
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 747
Rejestracja: 2009-02-22, 22:03
Lokalizacja: Tarnów
Komentarze: 2

Re: UFO jakie mają nastawienia

Post autor: FaKtoMaaN »

A co do paktu pokojowego to moze i masz racje, raz widzialem dokument, gdzie się wypowiadal były pracownik strefy 51, ktory mowil ze widzial rozmawiajacych agentow rzadąwych, z ,,czyms malym w skafandrzechemicznym,, jak to nazwal, wiec moze jakos się znimi dogadujemy. . .

A co do piktogramow, to to jest tylko przekaz, tylko co jest w tym przekazie zawarte??.. tego nie wiem.. Ale niektore to sa maprawde skomplikowane ze masakra;p
zalewa
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 106
Rejestracja: 2009-03-02, 12:22
Lokalizacja: A co chcecie wpaść?

Re: UFO jakie mają nastawienia

Post autor: zalewa »

Może i nas zaatakują ale kiedy to nastąpi nie wiem...Wiem tylko to że wolałbym tego nie widzieć;p
Crowley
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 549
Rejestracja: 2009-01-08, 18:16

Re: UFO jakie mają nastawienia

Post autor: Crowley »

Postawmy się na ich miejscu. Jeżeli my znaleźlibyśmy mniej rozwinięte, i "słabsze", życie na jakiejś planecie, która nadaje się do życia dla ludzi, to nasz rząd, raczej by się z nimi nie cackał.
Zresztą mówimy tu o obcych, których nie musi być tylko jedna "rasa". Jedni mogą być przyjaźnie nastawieni, a następni wrogo.
Aneirol
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 96
Rejestracja: 2008-08-15, 12:04
Lokalizacja: Czasem lepiej jest nie wiedzieć

Re: UFO jakie mają nastawienia

Post autor: Aneirol »

Może kosmitom właśnie nie chodzi o szybką akcje i masowe ataki, ale powolny i skuteczny sabotaż. Bo w sumie jak przeprowadzą ten swój atak, to pewnie użyli by laserów lub innych wymysłów co zniszczyło by ziemie, a oni chcą wybić ludzi tak aby jak najmniej zniszczyć planetę. A zresztą będą później opowiadać jak to załatwili w pięknym stylu naiwną rasę ludzką, a przy okazji zdobyli dodatkową planetę ;p

Ale to są oczywiście moje osobiste fantazje, chociaż kto wie może kosmici mnie znajdą i zabiją za to że wyjawiłem ich plan przejęcia Ziemi XP
Awatar użytkownika
Monomagnum
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 364
Rejestracja: 2009-01-06, 23:08
Lokalizacja: Brzozów
Komentarze: 58

Re: UFO jakie mają nastawienia

Post autor: Monomagnum »

Nikt z nas nie może być pewien nastawienia obcych do nas ziemian. Lecz myślę że NOL'e jak na razie nie są źle nastawieni. Moja opinia na ten temat opiera się na tym że oni obserwują nas, jako wyższa cywilizacja, która (jak człowiek ich) jest ciekawa nas. Dzięki wysoce posuniętej technologi przemieszczania się, maja możliwość obserwowania człowieka.
Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: UFO jakie mają nastawienia

Post autor: Spooky Fox »

Jak już latamy naszą wyobraźnią po całym wszechświecie, NIE OGRANICZAJMY się! Jeżeli bierzemy pod uwagę istnienie obcej cywilizacji, to weźmy również pod uwagę, że nie jest to jedna cywilizacja. Weźmy na ten przykład naszą kochaną Ziemię. Są Stany Zjednoczone, Niemcy, Wielka Brytania i wiele innych, super rozwiniętych państw. Jest też Polska, Ukraina, Meksyk i inne państwa niezbyt rozwinięte, ale mające dosyc duże znaczenie w polityce międzynarodowej. Są też kraje takie jak Czad, Somalia i reszta, które my, "cywilizowani" nazywamy krajami "Trzeciego Świata". Wystarczy, że wyobrazimy sobie, że my, Ziemianie, mieszkamy na takiej "planecie trzeciego wszechświata". Jesteśmy taką Afryką we wszechświecie (nie obrażając tutaj nikogo i broń Boże nie jestem rasistą). Mamy potencjał i mamy możliwości oraz chęci. Rozwijamy się ale również niszczymy. Wojny na Ziemi to takie jakby wojny domowe we wszechświecie. Co robią USA czy ONZ jak gdzieś są wojny domowe? Ich ingerencja jest jak najbardziej wskazana (no, może tylko ONZ, bo USA ingerują wszędzie, czy ktoś chce czy nie chce).

Zatem, jeśli weźmiemy to pod uwagę, to można przypuszczac, że odwiedziny, to tak naprawdę kotrola międzygalaktycznego ONZ, a wszystkie porwania ludzi i okaleczenie bydła, to wina takiej międzygalaktycznej USA. Ładują się gdzie chcą i kiedy chcą i uważają się za bezkarnych.

Całkiem możliwe, prawda?
Awatar użytkownika
Monomagnum
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 364
Rejestracja: 2009-01-06, 23:08
Lokalizacja: Brzozów
Komentarze: 58

Re: UFO jakie mają nastawienia

Post autor: Monomagnum »

Całkiem możliwe, prawda?
No ja bym powiedział że bardzo przyziemnie zobrazowane. Ale w końcu moze i takie patrzenie na tę zjawisko przemówi do większej ilości osób.
Pozdrawiam!
ToCoNasOdróżnia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: 2009-03-05, 15:33

Re: UFO jakie mają nastawienia

Post autor: ToCoNasOdróżnia »

Jeśli są od nas bardziej rozwinięci to na pewno nie zaatakują nas gdyż jest im to nie potrzebne :) Nie myślcie jak ludzie :)
Awatar użytkownika
Monomagnum
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 364
Rejestracja: 2009-01-06, 23:08
Lokalizacja: Brzozów
Komentarze: 58

Re: UFO jakie mają nastawienia

Post autor: Monomagnum »

Jeśli są od nas bardziej rozwinięci to na pewno nie zaatakują nas gdyż jest im to nie potrzebne :) Nie myślcie jak ludzie :)
No właśnie taki pewien bym nie był, aczkolwiek czy takie myślenie nie jest ludzkie. Ja osobiście myślę że gdyby chcieli nas zniszczyć (czy coś w tym rodzaju), to już dawno by to zrobili.
Pozdrawiam!
Snek
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 4
Rejestracja: 2009-03-11, 22:22

Re: UFO jakie mają nastawienia

Post autor: Snek »

Gdzieś przeczytałem , że jest 361 obcych cywilizacji , tylko nie pamietam gdzie. I, że to naukowcy odkryli po przez obliczenia czy jakoś tak.
Awatar użytkownika
FaKtoMaaN
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 747
Rejestracja: 2009-02-22, 22:03
Lokalizacja: Tarnów
Komentarze: 2

Re: UFO jakie mają nastawienia

Post autor: FaKtoMaaN »

moim zdaniem nie da się tego obliczyć.. Wszechświat nie jest zbadany w całości, niektórzy uważają ze nawet nie skończony, wiec ze są inne cywilizacje jest to bardziej niż pewne,.. ale nie da się obliczyć o tak ile ich jest..
Awatar użytkownika
Monomagnum
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 364
Rejestracja: 2009-01-06, 23:08
Lokalizacja: Brzozów
Komentarze: 58

Re: UFO jakie mają nastawienia

Post autor: Monomagnum »

wiec ze są inne cywilizacje jest to bardziej niż pewne,..
No według mnie, jeśli czegoś nie zobaczysz, nie poczujesz czy nie dotkniesz, pewny na istnienie tego "czegoś" być nie możesz. Użył bym w tym wypadku sformułowania że jest duże prawdopodobieństwo istnienia innych cywilizacji w naszej galaktyce czy całym wszechświecie. Skoro istnieje rasa ludzka, to dlaczego nie miało by istnieć coś podobnego, w końcu wszechświat jest ogromny, ale jak już wcześniej powiedziałem, nie mamy racjonalnych dowodów na istnienie jakiejkolwiek cywilizacji pozaziemskiej.
Pozdrawiam! :alien:
Babidi
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 15
Rejestracja: 2009-05-04, 23:04

Re: UFO jakie mają nastawienia

Post autor: Babidi »

#2up
też o tym czytałem i to jest prawda.. tylko tyle wiem xD

a co do tematu to na 100% nie wiemy czy UFO naprawde istnieje ale my wierzymy, że tak nawet jeśli istnieje to nie wiemy jaki mają zamiar, to że nas obserwują to jest chyba pewne, to że UFO ma coś wspulnego ze Strefą 51
to na 100% jest prawdą jest wiele przypadków gdzie było widać ufo nad Strefa 51 i tak dalej itp etc. co do tego to nie mam wątpliwości
jason
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: 2009-05-04, 18:17
Lokalizacja: tam gdzie Bociany krzywo startują..........

Re: UFO jakie mają nastawienia

Post autor: jason »

wg. mnie oni chcą nas zniewolić, bądź bardzo prawdopodobne odzyskac jakiś gen (relacje porwanych kobiet są jednoznaczne że przybysze interesowali się narządami rodnymi...a nawet zapładniali je by po 3 tygodniach porwać je znowu i odzyskać płód-hybrydę) swoją drogą jestem Ciekaw jak wy użytkownicy widzicie możliwość obrony przed szarakami(możecie się produkować o broni, taktyce i technice)(może naruszam regulamin ale sory jestem świerzakiem ;p) dla mnie osobiście interesują odp dotyczące obrony przed mind-scan (czyli hipnozą i przejęciem kontroli nad porwanym przez szaraki) PZDR
Awatar użytkownika
FaKtoMaaN
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 747
Rejestracja: 2009-02-22, 22:03
Lokalizacja: Tarnów
Komentarze: 2

Re: UFO jakie mają nastawienia

Post autor: FaKtoMaaN »

nie ma chyba metod obrony przed szarakami, czy innego rodzaju obcymi, zjawisko w ogóle nie zbadane przez ludzi, więc nie ma czegoś takiego jak jakiś talizman czy coś.. tak jak czosnek przed wampirami xD (joke) :D
jason
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: 2009-05-04, 18:17
Lokalizacja: tam gdzie Bociany krzywo startują..........

Re: UFO jakie mają nastawienia

Post autor: jason »

może nie ma przed nimi obrony ale przypominają mi się urywki z filmu "wioska przeklętych" jak własnie bohater tego filmu bronił się przed nimi odtwarzając w wyobraźni ceglany mur, albo szum morza co uniemożliwiało im "podłączenie się pod umysł" lub bardzo je utrudniało...... więc może jest w tym ziarenko prawdy.... chociaż tak naprawdę wg mnie najlepszy jest atak snajperski na wybrane cele i skryta ich eliminacja (wyciszony PSG 1 jak się patrzy :P )
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „UFO i obce cywilizacje”