Stabilizacja snów

Tematy dotyczące świadomego śnienia (LD), doświadczeń pozacielesnych (OOBE) oraz podróży mentalnych. Pytania o sposoby osiągania, ćwiczenia itd LD i OOBE prosimy umieszczać w przyklejonych tematach
zajcewow
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2013-08-06, 18:56
Lokalizacja: DPL

Stabilizacja snów

Post autor: zajcewow »

Witam wszystkich serdecznie.

W tym temacie chciałem poruszyć pewną kwestie dotyczącą snów oraz ich kontroli.

Głównym wątkiem tematu chcę określić, stabilność snów. Moje sny są nie stabilne i bardzo powikłane. Miejsca w głębi duszy są znane ale wzrokowo (jeśli można to tak określić) odbiegają od rzeczywistości diametralnie. Czy jest jakaś technika dzięki której można ustabilizować sny oraz przywrócić im kształt rzeczywisty? To znaczy, znam swoje miasto co do cm. a śni mi się całkiem poprzewracane i wyolbrzymione.

Chcę to wszystko ustabilizować by mieć podwaliny do trenowania LD na większą skale. Oraz po pewnym czasie trenowania Oobe. Chcę się na własnej skórze przekonać czy jest to możliwe.

Liczę na waszą pomoc i rady. Dalszy ciąg pytań będę sukcesywnie zadawać w miarę rozwoju tematu.

Dziękuję z góry za uwagę.
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4862
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: Stabilizacja snów

Post autor: Ivellios »

Może spróbuj sobie po prostu wizualizować te miejsca w takim stanie, w jakim istnieją one w rzeczywistości? Być może to skupienie się na rzeczywistym stanie tych obiektów pozwoli "przeprogramować" sny.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „OOBE, LD, podróże mentalne”