facet z oobe, spotkałam go..

Tematy dotyczące świadomego śnienia (LD), doświadczeń pozacielesnych (OOBE) oraz podróży mentalnych. Pytania o sposoby osiągania, ćwiczenia itd LD i OOBE prosimy umieszczać w przyklejonych tematach
amelka
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2012-11-05, 13:59

facet z oobe, spotkałam go..

Post autor: amelka »

witam, szukam kogos kto moglby mi odpowiedziec na pytanie..
ostatnio mysle ,czy przypadkiem nie zwariowalam, ale chyba nie raczej :roll: :)
dwa lata temu zaczelam miec oobe, tzn nigdy nie praktykowalam tego, poprostu w pewnym momencie zaczelo mnie co jakis czas wywalac z ciała, rozne rzeczy się działy. od paru lat zajmuje się tarotem czasem.

nurtuje mnie jedna sprawa.. 2 lata temu snilo mi się ze leze na lozku w pokoju i rozmawiam z mama i nagle cos mi mignelo szybko przed oczami i zaczyna mnie wywalac z ciala nogi w góre i probuje jakos utrzymac rownowage ale nie moge ;/ widze nagle postac od pasa w gore smieje do mnie , jest to jakis chlopak, moze w moim wieku ale nie boje się go, wrecz przeciwnie czuje się bardzo dobrze , i nagle się obudzilam. nigdy nie widzialam nikogo a tu jednak takie cos, nie wiem kto to byl ale zupelnie się go nie balam.

pol roku pozniej ten chlopak mi się snil, siedzialam z nim w pokoju jakims nieznanym mi, strasznie plakalam , siedzialam mu na kolanach a on mnie pocieszal mowiac ze mi pomoże i nie mam się martwic. nie widzialam wtedy jego twarzy , czulam intuicyjnie ze to on.

pozniej przez pare miesiecy byla cisza, do tego czasu jak niedawno poznalam...takiego chlopaka, jest identyczny,zapamietalam dobrze jego twarz, te same wlosy, usmiech..
nie wiem co o tym myslec, caly czas mamy ze soba kontakt..

na poczatku myslalam,ze to moze jakis moj byt opiekunczy ale teraz jak on się zmaterializowal to juz sama nie wiem.. :?
czuje się dziwnie , bo nigdy nie zdarzylo mi się taka sytuacja. może ktos mial podobnie albo wie czy moze się zdarzac jakies proroczy oobe? zobaczyc kogos a pozniej faktycznie tego kogos poznac?
robertcb
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 7
Rejestracja: 2011-02-24, 18:59

Re: facet z oobe, spotkałam go..

Post autor: robertcb »

To mogło być deja vu, czyli sen zapowiadający przyszłe wydarznie.
Awatar użytkownika
Karoolczak
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 322
Rejestracja: 2010-03-06, 11:21

Re: facet z oobe, spotkałam go..

Post autor: Karoolczak »

Kolega raczej nie ma pojecia co to jest deja vu. Uwazam, ze to byl twoj opiekun astralny, a to, ze spotkalas kogos podobnego(Wedlug Ciebie identycznego) to tylko zwykla reakcja na wczesniejsze sny. Jest taki sam bo Ty tego chcesz ;)
hadrian
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2013-03-05, 17:26

Re: facet z oobe, spotkałam go..

Post autor: hadrian »

W życiu mijamy tylu ludzi, że nie sposób zapamiętać wszystkie ich twarze i sylwetki. Czasem gdy na kogoś patrzymy, wydaje nam się, że skądś go znamy, bo np. ma uśmiech/oczy/nos osoby nam znajomej z widzenia. Być może widziałaś już kiedyś tego człowieka, a nie zapamiętałaś go dokładnie, Twój umysł dopowiedział sobie parę rzeczy. Często sami siebie nieświadomie oszukujemy;) A może to przeznaczenie :P
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „OOBE, LD, podróże mentalne”