Paraliż senny i chyba oobe

Tematy dotyczące świadomego śnienia (LD), doświadczeń pozacielesnych (OOBE) oraz podróży mentalnych. Pytania o sposoby osiągania, ćwiczenia itd LD i OOBE prosimy umieszczać w przyklejonych tematach
Awatar użytkownika
asto
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 133
Rejestracja: 2007-12-08, 16:04
Lokalizacja: Wroclaw

Paraliż senny i chyba oobe

Post autor: asto »

Witam. Często słyszałem o paraliżu sennym, lecz wczesniej tego nigdy nie doświadczyłem.
Dzisiaj rano o ok. 9 przebudził mnie promyk słońca, byłem wykończony bo późno poszedłem spać to dalej próbowałem zasnąć.
Nagle poczułem coś okropnego, coś mnie złapało za serce i przyciskało jakby w dół, nie mogłem się ruszyć a oczy same się zamykały i probowałem na siłe je otworzyć, ale nie dało się.
Ostatnio często serce szybko mi bije i miałem isc do kardiologa, przestraszylem się ze to moze byc zawał albo cos takiego. Czułem się tak dokładnie jakbym umierał.

Następna sprawa, nie wiem czy wpadłem już w stan śpiący, ale nagle moje ciało (chyba astralne) pojawiło się koło drzwi od pokoju, serce dalej mi ściskało, próbowałem wezwać pomoc i krzyczałem z całych sił, usta się ruszały bo czułem to realnie, lecz głosu nie było słychać. Trwało to z 20 sekund po czym obudziłem się normalnie na łużku i miałem dziwne uczucie jakbym normalnym ciałem z niego wychodził. Czy to moze byc oobe? albo jakies początku nieudane? Czy w ogole to byl paraliż senny?
Proszę o szczere posty.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
asto
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 133
Rejestracja: 2007-12-08, 16:04
Lokalizacja: Wroclaw

Re: Paraliż senny i chyba oobe

Post autor: asto »

ale ja tej postaci nie widziałem z ciała z łużka tylko patrzyłem z oczu tej postaci która była pod drzwiami .. Mówisz, że to normalne podczas paralizu sennego?
Zamierzam potrenowac niedlugo troche OOBE ale narazie mam mało czasu.
Dziwne było to zjawisko paralizu sennego, narobilo mi niezlego strachu, myślałem ze mi serducho wysiądzie, a oczy się zamykały to myślałem, że umieram lol. Później jeszcze krzyczałem ze strachu ale głosu nie było.
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Paraliż senny i chyba oobe

Post autor: Darnok »

http://www.niedzielassforum.pun.pl/viewtopic.php?pid=18

To bardzo popularne zjawisko. Gdzieś czytałem, że przydarza się to praktycznie każdemu, przynajmniej raz w życiu. Ja jestem lunatykiem, więc mimo, że nie miałem "zmory" (miałem lepsze "jazdy" ;) ), to zaburzenie ma to samo pochodzenie- niedoskonałość mózgu.
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Paraliż senny i chyba oobe

Post autor: Darnok »

Co do zaburzeń snu, to z doświadczenia wiem, że przy gorączce zwiększa się ryzyko ich wystąpienia.
Awatar użytkownika
asto
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 133
Rejestracja: 2007-12-08, 16:04
Lokalizacja: Wroclaw

Re: Paraliż senny i chyba oobe

Post autor: asto »

w sumie to nic takiego złego.. Teraz już bym się nie bał.
czytałem na jednej stronce, że podczas paraliżu sennego gdy się postaramy możemy przyjąć sen wyjścia z ciała, lecz tak na prawde go nie opuszczamy i ten sen jest realny bo jest podczas paralizu sennego. Prawdopodobnie mi się to dzisiaj przydarzyło .
Nie było przyjemne bo mało doświadczenia z tym mam, pierwszy raz tak miałem. Następnym razem może będzie ciekawiej.
pozdrawiam.
Awatar użytkownika
asto
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 133
Rejestracja: 2007-12-08, 16:04
Lokalizacja: Wroclaw

Re: Paraliż senny i chyba oobe

Post autor: asto »

dla mnie to są osobne doświadczenia.. Ale ten sen po paralizu sennym wydaje mi się ze byloby ciekawym zjawiskiem gdyby nie to duszenie serca. Byłem wielki szoku, pewnie dlatego, ze pierwszy raz tak miałem.

Aha, pisałeś jeszcze, ze gdy leze na plecach to nie ma takiego stanu..
A czy leżąc na boku moge mieć też paraliż senny? Chodzi Ci o to, że nie będzie tylko duszenia w serce, a paraliz senny będzie tez, tak?
ARCHANIOL251
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 4
Rejestracja: 2008-05-21, 23:48
Lokalizacja: bytom

Re: Paraliż senny i chyba oobe

Post autor: ARCHANIOL251 »

Odkąd doświadczyłem 1 raz paralizu sennego a było to juz sporo czasu temu zaczołem odczuwać jakąś energie wokół stup i odczuwam to do dziś
Co to może być?
~Sir Nobody~
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 87
Rejestracja: 2009-08-21, 14:48
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Paraliż senny i chyba oobe

Post autor: ~Sir Nobody~ »

asto, w każdej pozycji możesz mieć paraliż senny, nawet na siedząco. Najważniejsze, coby ta pozycja była wygodna.
Usunięto użytkownika 4580

Re: Paraliż senny i chyba oobe

Post autor: Usunięto użytkownika 4580 »

ARCHANIOL251 wątpię żeby to miało powiązanie z paraliżem sennym... a zwłaszcza że w stopach nie ma czakry... (chyba... o o żadnych czakrah stóp nie słyszałem najwyżej dłoni...)
ARCHANIOL251
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 4
Rejestracja: 2008-05-21, 23:48
Lokalizacja: bytom

Re: Paraliż senny i chyba oobe

Post autor: ARCHANIOL251 »

ARCHANIOL251 wątpię żeby to miało powiązanie z paraliżem sennym... a zwłaszcza że w stopach nie ma czakry... (chyba... o o żadnych czakrah stóp nie słyszałem najwyżej dłoni...)

Tylko że teraz jak złacze nogi podczas snu energia ta zaczyna oplatać cale ciało i pochwili tracę czucie i następuje paraliż .
Wiele złych rzeczy wydarzylo się w moim życiu odkąd zaczolem to odczuwać ale cieżko mi jest już o tym wszystkim pisać gdyż i tak większość mi w te rzeczy nieuwierzy a wiem to z doswiadczenia innych for
Usunięto użytkownika 4580

Re: Paraliż senny i chyba oobe

Post autor: Usunięto użytkownika 4580 »

Chyba że czuje energie w meridianach... ale się offtop robi :P STOP! :P
Ares87
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2010-03-11, 06:22

Re: Paraliż senny i chyba oobe

Post autor: Ares87 »

witam:) mam 22 lata i wlasnie dzis przezylem cos takiego oczym wy mówicie...iii nie chce wiecej okropnosc....mialem dziwne uczucie nie moglem się ruszac ale widzalem swój pokój walczylem z tym prubowalem się podniescbralem powolne oddechy jak tylko moglem bo prawie się dusilem...bilem się po twarzy zeby z tego wyjsc ale nie dalo się...;/ na koniec bardzo mnie ucisnelo trzymalem się za skronie palcami myslaem ze mi glowa peknie...myslaem ze jakis wylew dostalem...po czym nagle obudzilem się czy to grozne?;/
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „OOBE, LD, podróże mentalne”