OOBE - pytania

Tematy dotyczące świadomego śnienia (LD), doświadczeń pozacielesnych (OOBE) oraz podróży mentalnych. Pytania o sposoby osiągania, ćwiczenia itd LD i OOBE prosimy umieszczać w przyklejonych tematach
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

zwykłym paluszkiem, tylko akumulatorkiem
nie wiem czy w moim wypadku jestem akumulatorkiem! Ale jest to śmieszna metafora :D Co do Darnoka to ja bym się tak nie poddawał!! NO i z tą książką, to może nie być taka bad idea!!
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

Od tamtego momentu staram się czasami wyjść z ciała, ale czuję tylko lekkie uniesienie przez max parę sekund. Serce biło dopiero po tym etapie.
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

Ale dobrze, że próbujesz!
DragonFire
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 858
Rejestracja: 2006-06-17, 14:05
Komentarze: 1

Post autor: DragonFire »

Wczoraj się tak skupiłem na sobie, że mi się zdawało, że leże na ukos... znaczy nogi w górze :/ Zupełnie nie czułęm ciała, ale się wystraszyłem, że wylece :-P
DragonFire
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 858
Rejestracja: 2006-06-17, 14:05
Komentarze: 1

Post autor: DragonFire »

Może miałem, może "unosiłem" się troszke nad ciałem... Ale wtedy nie wiedziałem tego wszystkiego o astralu, duchach, złych bytach... Wystraszyłem się, że może ktoś wykorzysta to, że wylece, bo obstawy nie mam (jakoś nie bardzo to widze, żeby opiekunowie zechcieli mi pomóc).
nie-śmiertelnik
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 11
Rejestracja: 2007-12-19, 12:48
Lokalizacja: Wałbrzych

Post autor: nie-śmiertelnik »

Ostatnio próbowałem OOBE. Zrelaksowałem się usiadłem wygodnie. Najpierw normalnie zamknąłem oczy, później mocniej, mocniej aż zauważyłem zielone smugi i czarne plamy. (próbowałem tej metody transu) Wtedy nagle coś mnie pociągnęło do przodu... ale cofnęło :| dobrze to robię? Co mogło stanąć mi na przeszkodzie? Czy może to że nie byłem wyspany? (chociaż obe to imo też rodzaj snu, jeśli wiemy, że sen jest działaniem podświadomości)
Awatar użytkownika
pszewczyk82r
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 18
Rejestracja: 2007-04-06, 16:19
Lokalizacja: Koszalin
Imię i nazwisko: Paweł Szewczyk

OOBE.

Post autor: pszewczyk82r »

Zmęczenie towarzyszy takim eksperymentom.Wrażenie jest nieporównywalne z żadnym snem,gdyż doświadczamy czegoś więcej jak samej wizji.Jeśli nauczymy się kontrolować swój umysł,to będziemy w stanie zrozumieć nie tylko OOBE, lecz również ukryte zdolności naszej podświadomości.
Artur28
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 107
Rejestracja: 2007-12-27, 13:12
Lokalizacja: Radomsko

Pytanie o OOBE

Post autor: Artur28 »

Mam pytani związane z OOBE a raczej 2
1.Czy w OOBE wiadac twarze
2.Czytalem w jakiejs gazecie o OOBE tam pisalo ze kiedy wedrujesz i ktos cie obudzi np. zadzwoni budzik,, ktos zapuka do drzwi a ty to uslyszysz to juz nie mozna wrocic do ciala boje się tego bo gdy tak wedrujesz do konca swiata.... to nudno i wogule duchy, demony brrr.... czy ktos juz się wybudzil z OOBE jak np. budzik zadzwonil?????

Czytalem na forum ze się wybudzasz ale czy ktos juz mial takie cos??
Hunter
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 144
Rejestracja: 2005-01-09, 14:46
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Hunter »

Po 1. jak się będziesz czegokolwiek obawiał, to nie uda Ci się osiągnąć OOBE.
Po 2. nie ma opcji, żebyś nie wrócił, to nie podróż na marsa, gdzie nagle Ci statek wybuchnie ;D

Ja mam problem...dość wielki, próbuję wyjść już od około 3 lat i niestety nici... próbowałem przeróżnych metod, dochodzę do momentu transu, przez pewien czas czuję lekkie unoszenie i...nic po za tym, nic więcej się nie dzieje. Nie wiem co jest powodem moich "porażek"...
Artur28
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 107
Rejestracja: 2007-12-27, 13:12
Lokalizacja: Radomsko

Post autor: Artur28 »

A i jeszcze 1 jak wrocic z OOBE po prostu cialem astralnym przywalic w cialo fizyczne??
Hunter
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 144
Rejestracja: 2005-01-09, 14:46
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Hunter »

O ile mi wiadomo, to wystarczy pomyśleć o ciele, co może być kłopotliwe przy podróżach po za ciałem, bo w każdej chwili przypadkowo można pomyśleć o swoim ciele i szybki powrót...
Szaloona
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2008-02-22, 22:34
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Szaloona »

Nie dawno zaczęłam się interesować Zjawiskami Paranormalnymi.
Jak przeczytałam ten temat to mnie zainteresowało i postanowiłam spróbować. Ale najpierw dowiedzieć się o OOBE wszystkiego co mogłoby mi się przydać/ przestrzec itp.
gdzie bym mogła znaleźć (jeśli jest) coś w stylu: "co wolno a czego nie wolno"?
Wiem że nie uda mi się od razu a może nawet w ogóle mi się nie uda. Ale chciałabym spróbować (wiem że to nie zabawa).
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „OOBE, LD, podróże mentalne”