Tarot

Wszelkie tematy związane z Tarotem i jego zastosowaniem
Awatar użytkownika
Sol
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 45
Rejestracja: 2005-04-17, 00:21
Lokalizacja: Czarne Sale

Tarot

Post autor: Sol »

Wróży ktoś z kart tarota? Ja chcę kupić sobie te karty ale narazie mnie nie stać :cry: Ale na pewno sobie je kidyś kupię w przyszłości :razz:
Fenikt
Administrator
Administrator
Posty: 544
Rejestracja: 2005-04-11, 23:19
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Fenikt »

Ja nigdy nie mialem w ogole kontaktu z tarotem chyba ze czytalem o magii hermetycznej, albo mi się snily :D:D raz mi się snilo ze się napierdalalismy ze znajoma tarotem, chyba zajebalismy jakiejs wrozce :P
dakini
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 20
Rejestracja: 2005-05-19, 21:13
Lokalizacja: stąd

Re: Tarot

Post autor: dakini »

Sol pisze:Wróży ktoś z kart tarota? Ja chcę kupić sobie te karty ale narazie mnie nie stać :cry: Ale na pewno sobie je kidyś kupię w przyszłości :razz:
Tarot to wymagający "kochanek". Czasami jestem proszona o położenie tarota. Zawsze każę połozyc jedna karte na problem i... sama jestem zdumiona odpowiedzią. Tarot wskazuje możliwośc, albo konieczność - trzeba umiec rozpoznać.

Byłam na wykładzie Lecha Stefańskiego o sztukach mantycznych i mówił, że mozna wróżyć ze wszystkiego, z lotu ptaka, fusów, a nawet z ruchu wody wypływającej z wanny. Nie trzeba kart, żeby wiedzieć... :-)
Maeveen

Post autor: Maeveen »

Heh, muszę przyznać , że Tarot niezwykle intryguje i kusi... niejednokrotnie sama zastanawiałam się , czy nie zacząć zgłębiać jego tajemnic... Natomiast CENA Tarota ostatecznie przekonała mnie, by jednak tego nie robić... Często w sklepach ezoterycznych spoglądam na karty tarota, ale jak narazie, wytrwałam w moim postanowieniu...

Mam pytanie : Kto jest twórcą Tarota :?: skąd on pochodzi :?: I w zasadzie dlaczego przypisuje się mu związki z diabłem :?:
aerion
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 11
Rejestracja: 2005-06-28, 09:18
Lokalizacja: Kraków

Post autor: aerion »

Ładnych parę lat temu miałem swoją talię tarota, nawet próbowałem wróżyć...
Ale pozbyłem się kart... Zbyt wiele z tego co wywróżyłem zaczęło się spełniać...
Przestraszyłem się...
aerion
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 11
Rejestracja: 2005-06-28, 09:18
Lokalizacja: Kraków

Post autor: aerion »

Zielony.28 pisze:A finał układanki dopiero przedemną.
nie zazdroszczę, oj nie...

ja mam to już na szczęście poza sobą... koniec wróżb, koniec odpowiedzialności za losy opowiedziane...
Awatar użytkownika
Sol
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 45
Rejestracja: 2005-04-17, 00:21
Lokalizacja: Czarne Sale

Post autor: Sol »

Dziękuję za wiele ciekawych informacji. Oj tarot mnie kusi i to bardzo.
Klarowna
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: 2005-05-01, 11:16
Lokalizacja: z kontowni

Post autor: Klarowna »

Wg mnie najlepsze są karty wykonane przez siebie, bo nasiakają i chłoną energie tego, kto je wykona i są wówczas bardziej wiarygodne.
Klarowna
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: 2005-05-01, 11:16
Lokalizacja: z kontowni

Post autor: Klarowna »

Każda karta wykonana pieczołowicie z wielkim namaszczeniem brała energię ze mnie, razem ze mna się rodziła, zna mnie... bardziej niż inne kupione karty-dotykane przez wiele osób o zasobach energi wielu osób...
Awatar użytkownika
Sol
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 45
Rejestracja: 2005-04-17, 00:21
Lokalizacja: Czarne Sale

Post autor: Sol »

Według mnie to nie ma nic do rzeczy że zmokły, ale może się mylę ?
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Tarot”