Czucie dziwnej energii; samoistne rysowanie

Praca z energią, sposoby na gromadzenie, ćwiczenia itp.
ARCHANIOL251
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 4
Rejestracja: 2008-05-21, 23:48
Lokalizacja: bytom

Czucie dziwnej energii; samoistne rysowanie

Post autor: ARCHANIOL251 »

Od kilku lat czuje przeplyw energi w stopach ,uczucie tak jakbym mial podpiety prad ,juz się dotego uczucia zdazylem przyzwyczaic choc to niejest najdziwniejsze....Jesli niestawiam oporu jakas sila porusza moja reka i pisze i maluje ,ale to wszystko jest bez sensu poprostu bazgroly pojakims czasie reka boli i przestaje .Podczas tego pisania jest dziwne uczucie niedoopisania poprostu . Jak się polze czuje ze ta energia z nog rozlewa się po calym ciele i trace czucie ciala raz nawet mialem wrazenie ze gdzies mnie przenioslo ,czulem wiatr slyszalem jakies glosy .Czy mam zdolnosc nawiazania kontaktu z czyms zapomoca chanellingu?
DragonFire
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 858
Rejestracja: 2006-06-17, 14:05
Komentarze: 1

Post autor: DragonFire »

Raczej początki bycia medium. Rozwijaj to.

Z głosami to telepatia.
Bianca
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 10
Rejestracja: 2008-05-22, 15:14
Lokalizacja: Nysa/ Roma

Post autor: Bianca »

A ja mam takie pytanie, czy przyciąganie metalowych przedmiotów, nie wiem jak na przkład łyżeczek do klatki piersiowej związane jest z tą samą energią, której używamy przy telekinezie? Czy to może jakaś pospolita umiejętność?
DragonFire
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 858
Rejestracja: 2006-06-17, 14:05
Komentarze: 1

Post autor: DragonFire »

Pytanie prowokujące.

Ktoś musi być magnesem, by przyciągać metale. To nie musi być jakakolwiek energia.

Akceptuj różnorodność. Odmienność. Bez tego nie było by kolorowo, a więc życie nie miało by za wielu barw.
Bianca
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 10
Rejestracja: 2008-05-22, 15:14
Lokalizacja: Nysa/ Roma

Post autor: Bianca »

Akceptuję różnorodność i bardzo ją lubię, szczególnie cenię sobie odmienność, to czyni nas wyjątkowymi. Pytałam bo ciekawi mnie temat telekinezy, próbuję od jakiegoś czasu, natomiast tak zwanym "magnesem" jestem chyba od zawsze, potrafię utrzymać metalowe przedmioty czołem i na klatce piersiowej, przyciąganie jest odczuwalne nawet dla innych którzy próbowali jakiś przedmiot położyć mi w/w miejsca, to dziwne ale bardzo przyjemne uczucie, no i dodatkowo zawsze mam naelektryzowane dłonie, "kopię" bez przerwy. Czy ktoś z Was ma podobne odczucia?
DragonFire
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 858
Rejestracja: 2006-06-17, 14:05
Komentarze: 1

Post autor: DragonFire »

Ja gryzę bez przerwy, ale nie wiem czy to to samo ;)

To już się rozbija o prąd ludzki.

Jeśli chodzi o "nas", to zapewniam cie, że trudno tu znaleźć kogoś podobnego do ciebie. Za to mamy troche innych różnorodności ...
Artur28
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 107
Rejestracja: 2007-12-27, 13:12
Lokalizacja: Radomsko

Post autor: Artur28 »

a kto to jest to medium a i to fajnie brzmi wiec jak mozna takim kims zostac:P
DragonFire
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 858
Rejestracja: 2006-06-17, 14:05
Komentarze: 1

Post autor: DragonFire »

Pracuj nad 3 okiem, kontaktuj się ze światem duchowym... Za jakieś 15 lat powinieneś zostać medium ;)

Medium, jak nazwa wskazuje, jest to osoba medialna ;p - taki przekaźnik pomiędzy światem materii a ducha.
Tyle o takich osobach było słychać od czasu powstania internetu, że szok, a ty nie wiesz? Proponuje google...
ARCHANIOL251
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 4
Rejestracja: 2008-05-21, 23:48
Lokalizacja: bytom

Post autor: ARCHANIOL251 »

Teraz juz wiem ze doswiadczylem paralizu sennego po ktorym mi wlasnie ta energia i samoistne pisanie pozostalo
Hunter
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 144
Rejestracja: 2005-01-09, 14:46
Lokalizacja: Katowice

Re: energia!!!!!

Post autor: Hunter »

ARCHANIOL251 pisze:Teraz juz wiem ze doswiadczylem paralizu sennego po ktorym mi wlasnie ta energia i samoistne pisanie pozostalo
Paraliżu sennego doświadcza każda osoba podczas snu.
Czy odczuwasz to silniej niż kilka lat temu? Możesz pokazać jakiś rysunek?

Wpisuj dokładną nazwę tematu, samo słowo "energia" nic nie mówi;)
Reffus
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: 2009-05-30, 02:27
Lokalizacja: Prudnik

Re: Czucie dziwnej energii; samoistne rysowanie

Post autor: Reffus »

co do różnorodności, ja jestem mieszańcem, o czym chyba nie wiecie :P
Jakby ktoś nie wiedział, mieszanina człowieka, demona, i innych dziwactw :D
Reffus
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: 2009-05-30, 02:27
Lokalizacja: Prudnik

Re: Czucie dziwnej energii; samoistne rysowanie

Post autor: Reffus »

heh, podejżewałem taką reakcje... trudno... przyzwyczaiłem się już na taką reakcje na to.
Kartel
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 126
Rejestracja: 2008-08-04, 23:52
Lokalizacja: Radom

Re: Czucie dziwnej energii; samoistne rysowanie

Post autor: Kartel »

No wybacz, ale to po prostu śmiesznie wygląda jak ktoś przychodzi na forum i nagle mówi że jest jakimś mieszańcem i w następnym poście wali byka ortograficznego, litości.
Reffus
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: 2009-05-30, 02:27
Lokalizacja: Prudnik

Re: Czucie dziwnej energii; samoistne rysowanie

Post autor: Reffus »

dobra, a jak by to miało wyglądać żeby nie było śmiesznie ??
Z ortografii zawsze byłem słaby. Przyszedłem na to forum, bo chce się rozwijać, ale widzę tu 2 rodzaje ludzi, tych co się rozwijają pod kątem magii bądź innych rzeczy, bo nie wszędzie jeszcze na tym forum zaglądałem bo nie każdy temat mnie interesuje, i tych, którzy nie wierzą. Nic do tego nie mam, każdy ma prawo wierzyć w co chce, ale żeby pisać że dział humor jest w innym miejscu... myślałem że na takim forum na takiej stronie będą raczej sami ludzie którzy wierzą w takie rzeczy, bynajmniej w wiekszości.
Kartel
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 126
Rejestracja: 2008-08-04, 23:52
Lokalizacja: Radom

Re: Czucie dziwnej energii; samoistne rysowanie

Post autor: Kartel »

Odrobina sceptyzmu nikomu jeszcze nie zaszkodziła, bez niego, pewnie siedziałbym teraz na kolanach i szukał pod łóżkiem krasnoludków.

Żeby nie wyglądało śmiesznie? Nie wiem sam, bo tego nie pisałem, ale na pewno nie tak, że ktoś sobie przychodzi na forum i ot tak pisze w jednym zdaniu, o bo ja to jestem mieszańcem. Jak bym to była prawda i dotyczyła mnie, to chyba nie zamknął bym tego w jednym zdaniu, tylko napisał czemu tak sądzę (np. bo moja mama ma skrzydła i nocą zjada dusze). Z resztą sam napisałeś, że podejrzewałeś taką reakcję, wiec chyba sam zdajesz sobie sprawę, że musiało to zabrzmieć absurdalnie.
Reffus
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: 2009-05-30, 02:27
Lokalizacja: Prudnik

Re: Czucie dziwnej energii; samoistne rysowanie

Post autor: Reffus »

fakt, spodziewałem się, ale może troche łagodniej ujętego sformułowania, ale już mniejsza z tym. Dlaczego tak uważam ? Bo, jak byłem mały to wuczywałem duchy, dobre i złe. Jak troche podrosłem zaczęło się samo rozwijać, i potrafie wyczuć intencje w jakiej dany duch bądź jaka kolwiek inna istota przychodzi. Teraz zaznacze że nigdy się nie uczyłem magii ani nie czytałem na ten temat książek. Umiałem odrazu wyjść duszą z ciała, musiałem tylko nad tym zapanować. Tylko żeby nikt nie myślał że z dnia na dzień to opanowałem, pierwszy raz jak opuściłem ciało nie potrafiłem wrócić, coś mnie samo do niego że tak powiem wrzuciło. Potem się nauczyłem tzw. podziału duszy, i przez to panuje w tym samym czasie nad ciałem, w którym jest jedna część duszy, i mogę być drugą częścią gdzieś indziej. Gromadzenie energii, odkryłem przypadkiem, gdy szedłem sobie po lesie i byłem troche zmęczony, dotknąłem się drzewa, i poczułem jakby rzeka płynęła w mojej ręce, potem to opanowałem. Teraz już nawet nie musze niczego dotykać. Potrafie leczyć, np. kumpel miał szwy w nogach, skoczył gdzieś i mu się rana rozwaliła, i mu to naprawiłem. A teraz coś co mocniej pokazuje we mnie mieszańca. Tak jak sobie żartowałeś ze zjadaniem dusz, to ja się potrafie nimi karmić, jak przez kilka dni nic nie "zjem" to jest ze mną źle, ale teraz wchłaniam energię z otoczenia, i nie musze zabijać dusz. Żeby nie było, zwykłej niewinnej duszy nie moge zabić, moge atakować tylko te z piekła - potępione. Pewnie zadajesz sobie pytanie, skąd wiem że to dusze "zjadałem" a nie jest to wytwór wyobraźni... Niestety dowodu Ci nie moge na to dać, chyba że masz jakiś pomysł. Potrafie też władać czarną magią, czyli bitewną stroną magii. Nie znam żadnych zaklęć, poprostu dla mnie jest to coś tak jak dla zwykłego człowieka chodzenie, gdy tego potrzebuje robie to podświadomie. Dlaczego o tym pisze ??
Bo się nawróciłem, i teraz walcze z tą stroną która mnie stworzyła, i jakby ktoś czegoś potrzebował, to się postaram zrobić co moge, a już na tym forum znalazła się taka osoba, która potrzebuje pomocy. Będziesz mógł tą osobe zapytać o efekt, gdy skończe.
Jeśli masz jakieś pytania, wal.
Pozdrawiam
Kartel
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 126
Rejestracja: 2008-08-04, 23:52
Lokalizacja: Radom

Re: Czucie dziwnej energii; samoistne rysowanie

Post autor: Kartel »

O właśnie o coś takiego mi chodziło, mimo że cały czas jestem sceptyczny do 'mieszaństwa' to jednak teraz napisałeś z sensem i trudno mi się przyczepić, ale po prostu dla mnie jest to zbyt fantastyczne i tyle, naprawdę jakieś niezbite fakty etc. mogłyby mnie tylko przekonać do takiej historii. Mam jeszcze jedno pytanie, dlaczego uważasz, że jesteś właśnie 'mieszańcem' no rozumiem, że twierdzisz iż masz tego typu dary, ale na jakiej podstawie jesteś przekonany, że to przez to że jesteś w części demonem.
Reffus
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: 2009-05-30, 02:27
Lokalizacja: Prudnik

Re: Czucie dziwnej energii; samoistne rysowanie

Post autor: Reffus »

Bo podpisałem kiedyś pakt z szatanem. Ale udało mi się go zerwać nie oddając mu mocy. A dowody to dostaniesz z czasem, bo jednej osobie już pomogłem, drugiej pomagam, a trzecia już do mnie pisze. Więc poprosze te osoby, żeby napisały co zrobiłem.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Energia”