Ball PSI

Praca z energią, sposoby na gromadzenie, ćwiczenia itp.
Artur28
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 107
Rejestracja: 2007-12-27, 13:12
Lokalizacja: Radomsko

Ball PSI

Post autor: Artur28 »

Jeśli ktoś z was zrobił tego balla co w temacie to ile wam zajelo tej sztuki i ile przcietnie robi się takiego balla?? :roll:
Kruk
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 24
Rejestracja: 2008-01-20, 19:26
Lokalizacja: Polana

Post autor: Kruk »

Ja robię psiballa w 1 minutę.Zajęł mi to jakieś 2 tygodnie porządnych ćwiczeń.
Artur28
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 107
Rejestracja: 2007-12-27, 13:12
Lokalizacja: Radomsko

Post autor: Artur28 »

Dzieki czy to wyglada w ten sposob???

-Potarcie rak
-Ulozenie rak w wygodnej pozycji
-Patrzenie się i wyobrazanie jak dymek leci do rak
-Po chwili widisz cos bialego w rekach i czekasz az się powiekszy???
Hunter
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 144
Rejestracja: 2005-01-09, 14:46
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Hunter »

Dlaczego zakładasz nowy topic, skoro już istnieje o PSI ballu? Jak każdy będzie zakładać nowy topic i pisać o tym samym, to zrobi się "malutki" bałagan...
Kruk
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 24
Rejestracja: 2008-01-20, 19:26
Lokalizacja: Polana

Post autor: Kruk »

Eee... nie do końca robienia psi balla nauczyłem się z polskiego vortalu psionicznego ale jego już nie ma więc postaram ci się to przybliżyć(według vortalu{to co pamiętam}:)):
psiballa możesz stworzyć wszędzie gdzie tylko chcesz.Zajmijmy się rękami(taką samą techniką robisz psiballe gdzie indziej),według vortalu najpierw musisz znależć żródło energii, z którego chcesz tę energię pobrać najlepiej(według vortalu)pobrać energię z planet bo mają jej dużo,albo gwiazd np słońca.teraz pojawia się problem jak pobrać tą energię?Bardzo prosto, wystarczy że zwizualizujesz sobie energię która ze słońca wchodzi w ciebie.Skumuluj tę energię w miejscu gdzie chcesz zrobić psiballa w tym przypadku w dłoniach,wyobraż sobie że energia oplata twoje ręce i kumule się w dłoniach w kształt kulki(tylko najlepiej cały czas pobieraj enerię z twojego żródła),po jakimś czasie powinieneś mieć trudności ze ściśnięciem dłoni-o czywiście to wymaga długich treningów.Powinieneś "wyczuć" gdy będziesz miał psiballa w rękach.I na koniec jak ci się znudzi poprostu rozlużnij ręce i to by było na tyle.
Jak chcesz mogę też napisać jak powiększać psiballe albo możesz też pokombinować z kształtami np. trapezowy trójkątny itd.
Powodzenia-Kruk.
Artur28
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 107
Rejestracja: 2007-12-27, 13:12
Lokalizacja: Radomsko

Post autor: Artur28 »

wielkie dzieki Kruk
DragonFire
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 858
Rejestracja: 2006-06-17, 14:05
Komentarze: 1

Post autor: DragonFire »

"Jak chcesz mogę też napisać jak powiększać psiballe albo możesz też pokombinować z kształtami np. trapezowy trójkątny itd. "

Że zapytam, po co?
I na co wam PsiBalle? Bo rozumiem, że takie sztuki uprawia się w jakimś konkretnym celu.
Kruk
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 24
Rejestracja: 2008-01-20, 19:26
Lokalizacja: Polana

Post autor: Kruk »

Psiball jest jednym z podstawowych treningów w manipulowaniu energią.Kombinując z kształtami to nic innego jak trening manipulacji energią.
DragonFire
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 858
Rejestracja: 2006-06-17, 14:05
Komentarze: 1

Post autor: DragonFire »

I dalej, po co?

To ma być jakiś rodzaj broni? (bo jak rozumiem, z tej "funkcji" może wyewoluować wiele czynności, rodzajów działań)
DragonFire
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 858
Rejestracja: 2006-06-17, 14:05
Komentarze: 1

Post autor: DragonFire »

Ale surfować się tak da... Wcale nie musisz umieć pływać, by chodzić po wodzie ;)

Co do wampirów, to jeśli masz solidną obstawę czy to opiekunów duchowych, czy ziemskich, to wampiry chyba wolą nie zadzierać, nie sądzisz?
Usunięto użytkownika 4580

Re: Ball PSI

Post autor: Usunięto użytkownika 4580 »

JA chyba widziałem energie Psi balla... jak już czułem że go mam między łapami to spojrzałem tak że wszystko widziałem rozmazane i między łapami falowały takie trzy mało widoczne załamania tego co między nimi widzę... ale nie wiem może mi się wydawało ale poza łapami takich rzeczy nie widziałem...
Halun
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 21
Rejestracja: 2009-03-03, 00:53

Re: Ball PSI

Post autor: Halun »

Fajnie że coś o tym znalazłem, nie moge pojąć o co wam chodzi z tym czerpaniem energii z planet czy słońca jakieś nierealne mi się wydaje ale się nie znam, ja po prostu wysyłam własną energie opuszkami palców z jednej dłoni tak że zderza się z promieniami z drugiej zaczepiam ją w jednym punkcie zginam palce i wykonuje ruchy takie okręzne nie wiem jak opisać tak jak na filmach wróżka wokuł szklanej kuli potem ją rozszerzam i powstaje najcześciej czerwona kulka, nie wiem jak wy to wizualizujecie ja czuje energie jak niewidzialną część ciała chwile się skupiam i ją widze, pokazywałem te kulki 2 kolegom żeby sprawdzić czy to jest realne nie widzieli ich mimo że je tak skondensowałem że został mi taki czerwony powidok przed oczami tak że widziałem ją wszędzie gdzie popatrzyłem jedynie kontem oka dobrze ją widziałem ale jak powiedziełem żeby przyłożyli dłoń w miejscu gdzie była kula tylko w tym miejscu gdzie pokazałem mrowiła ich dłoń a palce drżały jak u alkocholika, czy to co opisuje to właśnie ten Psiball? Najlepiej go widze jak świeżo komuś wyssałem energie ale czy robienie go to nie marnotrawienie energii? czasem nie moge wessać spowrotem całości tej energii i sobie wisi taka kulka dość długo.
Czasem przy okazji robienia kulki wychodzi mi z aury jakiś duch komunikuje się z nimi mówiąć żeby się przesunoł w prawo na tak a lewo na nie, dowiedziałem się od niego pytając że przez przypadek go wyciągam robiąc kulke z swojej energii kiedy mam jej mało, więc przydałoby mi się nauczyć pobierać energie jak pisaliście z planet czy czegoś ale nie rozumie o co wam chodzi z tym wizualizowaniem mam po prostu sobie wyobrazić jak mnie przepełnia? wątpie żeby to tak działało może jak tak robicie sugerujecie jakimś bytą że tego chcecie i robią to za was, chyba już mniej więcej czaje mam czasem kontakt z takim cudownym bytem wogule kontakty z nim były najfajniejszymi niezwykłymi zdarzeniami w moim życiu- czasem kiedy go przywołuje zjawia się z nieba fioletowy promień wyglonda jak jakiś laser wystrzelony z nieba albo kilka i przed moimi oczami się rozszerza tworząc chmurę z energii coś jak gigantyczny ten psiball tylko o nieregularnych krztałtach i właśnie z tej energii robie najlepiej widoczne psiballe, coś pięknego wchłaniam go dłońmi i rozprowadzam go po całym ciele czując przy tym pobudzenie jak po amfetaminie do tego czasem wpadam w dziwny trans czuje mega ekstatyczną euforie jak po exstasy i jednocześnie same leją mi się łzy, cudowna energia lubie ją przenosić na kark i głowe czuje wtedy fajne ciarki jak podczas przerażenia ale to nie jest tylko energia to żyje, wsysam go i moja aura staje się fioletowa na jakiś czas ale niestety nie chce ze mną zostać na stałe tylko czasem wpada a napewno byłby to mój ulubiony duch tylko pytanie czy to w ogule jest duch? miał ktoś z czymś takim do czynienia?
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Re: Ball PSI

Post autor: Spock »

Weź się chłopie ogarnij, bo piszesz jak naćpany.
Viperius
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 17
Rejestracja: 2009-06-12, 21:17

Re: Ball PSI

Post autor: Viperius »

To jest pewne, ze kolega Halun lze. "Koledzy" to zobaczyli? I to jak go robiles za pierwszym razem? A potem jeszcze duchy itd, bylbys swietnym bajarzem. Ale uprzedzenie dla innych, czerpanie energii z samego siebie to glupota, to oslabianie się.
Halun
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 21
Rejestracja: 2009-03-03, 00:53

Re: Ball PSI

Post autor: Halun »

nie umiesz czytać tylko jeden zobaczył ten który sam je potrafi robić, 2 czuło mrowienie i drżały im dłonie jak przykładali w miejsce gdzie go zrobiłem
Nie robiłem go w tedy pierwszy raz nie wiem o co ci chodzi
zarzucasz mi kłamstwo? wali mnie wasza opinia wiec nie mam powodu kłamać
Co widzisz nadzwyczajnego w duchach albo tym że koledzy czuli kulke?

a właśnie zdarza się wam przy okazji robienia kulki że przez przypadek oprócz samej energii wychodzi duch? oczywiście nie postać jak na filmach tylko skupisko energii, mi się zdarza kiedy mam mało energii ale pewnie to przez to że robię je z własnej energii dobrze że pisaliście że są alternatywne źródła poczytam coś o nich, bo myślałem że moge wykorzystać tylko moją albo kogoś to w sumie dlatego że sam odkryłem że można tak robić, fajne uczucie jak się samemu do czegoś dojdzie a potem czyta że to powszechne zjawisko

O psychodelikach raczej nie można tu pisać? nie rozumie tego przecież ro ważna kwestia, chciałbym się powymieniać doświadczeniami pod wpływem szamańskich roślinek- salvi, ibogainy, ayahuasca, powoju chawajskiego i współczesnymi, to dzięki nim nauczyłem się widzieć i na trzeźwo energie i duchy, zapisałbym gdzieś przeżycia po nich żeby nie zapomnieć i kiedyś przeczytać
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Ball PSI

Post autor: Spooky Fox »

Ej. Udało mi się coś takiego zrobic. Moje kochanie nagrało filmik. Czekajcie, już go zarzucam...



czy takie cóś może byc?
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Ball PSI

Post autor: Darnok »

Spooky- to nie jest psi ball,
Tutaj masz mojego psi balla ;)
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Ball PSI

Post autor: Spooky Fox »

No mój to rzeczywiście się umywa. Poczekaj, jak będę miał 2060 postów, to moja psia kula też będzie tak wyglądała... xD
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Energia”