Proszę o Pomoc

Praca z energią, sposoby na gromadzenie, ćwiczenia itp.
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

KrypoArion, niezła teoria... Wiedzmin, Też to mam, nie skupiaj się tak za bardzo to o nich zapomnisz. Każdy to ma, ja np. jak się skupię, to widzę bakterie paciorkowca (i widziałem je zanim się dowiedziałem co to jest). Widzę jaieś kropeczki tak jakby inne bakterie, słowem nie skupiaj się :)
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

Wiedzmin, Tak, zakładając, że coś takiego istnieje :) nie ma czegoś takiego, jak "moc", którą cuzjesz jak Jedi, wszystko jest podporządkowane do praw fizyki, sęk w tym, że fizyka odkryła jedną milionową zjawisk na ziemii, często coś modyfikują w niej, czasami odkrywamy coś powiązanego z paranormalnością. Nie wyszliśmy jeszcze ze średniowiecza w sensie nauki.
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

Wiedzmin, Dopóki mi nie udowodnisz tego (video), dopóty będę cię traktował jak człowieka z nadwyraz wielką wyobraźnią.
Nie ma energii, która istnieje sobie od tak i na nas nie oddziaływuje. To wynika zresztą z III zasady Newtona. Te wszystkie kulki mocy powstały po takich dziełach jak "Dragon Ball" itp. Może istnieje dalekowidzenie, teleportacja (to już na 90%), ale w kulki mocy nie uwierzę.
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

Mózg ma kontrolę nad całym ciałem, kontrolować możesz tylko mięśnie przyzepione do szkieletu, nad emocjami i większością rzeczy czuwa mózg.
DragonFire
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 858
Rejestracja: 2006-06-17, 14:05
Komentarze: 1

Post autor: DragonFire »

Kurde, właśnie w dzień byłem na spacerze i to widziałem :/ ... Zastanawiałem się czasem, czy nie jestem na coś chory... Ale te kropeczki nie biegają jakby po płaszczyźnie, tylko w pełnym 3D.
To, że przy drzewach je widać to ok, ale czego od nas chcą? Z tego co zauważyłem, to im więcej mam energii skupionej w sobie, tym więcej tych kropek jest. Jeśli spuścimy energie, to nie będziemy ich widzieli w ogóle. Ale widać je tylko w jasnym świetle i akurat ja widze je tylko poza domem i na zewnątrz pomieszczeń zamkniętych.

"jak się nad tym zastanowić, to kiedy wizualizujemy sobię PSI balla to może nasz muzg poprostu robi jego iluzję lub cos w tym stylu, lecz jak wytłumaczyć te wszystkie uczucia które się odczuwa ?"

---

Świat jest iluzją.

Więcej wiedzy wam jest potrzebne, o Krypo nie wspominam, bo jeszcze całe życie przed nim, ale ty Darnok, jako jednostka zupełnie nieprzeciętna, czy to upierdliwa czasami, czy zacofana, a może bardzo inteligentna... Więcej wiedzy człowiecze :)
Gdybyś sam nie doświadczał tych "robaczków", mówiłbyś i twierdził z całym przekonaniem, że ci co je widzą mają schizy i powinni się leczyć. Więcej wiedzy i przedewszystkim, więcej doświadczenia :)
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

DragonFire, Mam pytanie- czy jak skupiasz tą moc, to czy jesteś rozluźniony? to teraz rozluźnij się bez mocy i popatrz na zewnątrz :) ja kropki widzę już po 2 sekundach. Kropki i bardziej złożone kształty (raz mi wyszedł wirus jakiś, ale nie pamiętam który, ta pałeczka z dwoma końcówkami:P). Gdybym ich nie doświadczał twierdziłbym, że to nic nadzwyczajnego, teraz twierdzę.... że to nic nadzwyczajnego :). Nigdy nikomu na forum nie napisałem, że powinien się leczyć, choć czasami wypadałoby, ale zauważ, że jeszcze nie było przypadku na tym forum, który by się nie pojawiał często i nie został już odrzucony (orby, kosmici zabierający w nocy, ew. duszące duchy). Gdyby ktoś dałby mi satysfakcjonujący dowód, to bym uwierzył. I to nie jest upierdliwość, bo kiedyś w to wierzyłem, teraz jednak wolę naukowe wytłumaczenia i wiem, że jak widzę takie kulki to jest to złudzenie optyczne ew. widzimy coś, co jest na powierzchni naszego oka, a w najnormalniejszym przypadku wina walki czopków z pręcikami :)
DragonFire
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 858
Rejestracja: 2006-06-17, 14:05
Komentarze: 1

Post autor: DragonFire »

"Gdyby ktoś dałby mi satysfakcjonujący dowód, to bym uwierzył."

Satysfakcjonujące dopadnie cie osobiście, bo w żaden inny nie uwierzysz.

No, to wracając do tematu, to nie widze samolocików, prącików, plemników, skrzatów, czy białych myszek... To poprostu plamki (w zasadzie wyglądają jak bakterie pod mikroskopem) i nie mam wpływu na to, gdzie one sobie biegają. Więc to żadne złudzenie nie jest, albo coś, co ja sam wywołuje.

A chwile relaksu, jak by to nazwać, plamki, czy światełka widzę tak czy siak. Skupiając się można zobaczyć ich więcej. Ale co ciekawe, to nie zawsze, bo w nocy nie występują, gdy patrzymy na jakieś sztuczne źródło światła. Tylko wtedy, gdy jest słońce, naturalne światło.
Takie nazwijmy to obiekty, można zauważyć także wokół roślin i co ważniejsze, sfotografować je! (gdzieś widziałem fotki w necie, ale... nie znajde tego teraz, bo 1. nie wiem jak się to nazywa, 2. mam wrażenie, że to już gdzieś tu wstawiałem na forum i 3. nie siedze na bieżąco w temacie (głównie zajmuje się bioenergią i "leczeniem" metodą reiki/silvy oraz jasnowidzeniem :-P - więc chyba zrozumiałe, że po "peryferiach" latał nie będe))
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

DragonFire,
Satysfakcjonujące dopadnie cie osobiście, bo w żaden inny nie uwierzysz.
Nie bój się, wideo, tylko prawdziwe to też dobry dowód :P
(w zasadzie wyglądają jak bakterie pod mikroskopem)
I błyskają na biało? no to wojna czopków i pręcików :D
1. nie wiem jak się to nazywa
Orby? :) to dziękuje za takie zdjęcia :D
DragonFire
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 858
Rejestracja: 2006-06-17, 14:05
Komentarze: 1

Post autor: DragonFire »

Nie, nie orby. Mylisz pojęcia.
To z braku wiedzy.

Nie błyskają na biało. Raczej są lekko niebieskie i bardzo jaskrawe (ta jaskrawość wybitnie denerwuje)

A co do wideo... Na kompie nie będzie żadne "oryginalne", a w innej formie to już chyba nikt nie zrobi, zwłaszcza, że technika poszła mocno naprzód.
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

Nie, nie orby. Mylisz pojęcia.
To z braku wiedzy.
Wiem, co to orby, nie myle pojęć. Po prostu nie widziałem tutaj innego zdjęcia z białymi kulkami. Dalej stoję przy swoim, to wina oka, a nie żadna moc.
DragonFire
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 858
Rejestracja: 2006-06-17, 14:05
Komentarze: 1

Post autor: DragonFire »

Bo to nie jest moc, tylko wg mnie jakieś ustrojstwa, które ukazują się wtedy, kiedy jesteś naenergetyzowany. I to nie kuleczki, takie, jak orby. To inaczej wygląda. Przy roślinach są to szersze hmmm już nie kuleczki, może prostokąciki?
- One się szybciej poruszają od orbów, w zasadzie ciągle się poruszają, a nie stoją w miejscu.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Energia”