Opętanie przez klatwe.

Pawqq
 
 
Posty: 11
Rejestracja: 2011-05-04, 18:21
Lokalizacja: Bielsko-biała

Opętanie przez klatwe.

Post autor: Pawqq »

Czy jest możliwe opętanie człowieka, przez klątwę? Jeśli jest to czy jest możliwość cofnięcia jej tudzież odczynienia?
Awatar użytkownika
Vampirio
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 668
Rejestracja: 2011-04-27, 20:50
Komentarze: 2

Re: Opętanie przez klatwe.

Post autor: Vampirio »

Według mnie opętać mogą tylko duchy i demony, ale ekspertem w ty temacie nie jestem.
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Opętanie przez klatwe.

Post autor: Dagmara »

Klątwa może jedynie dosięgnąć danego człowieka, a nie opętać.
Energy Source
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 131
Rejestracja: 2011-04-05, 00:15

Re: Opętanie przez klatwe.

Post autor: Energy Source »

Przestańcie gadać o teorii tylko powiedźcie jak wykonać coś takiego w rzeczywistości. Bo jak narazie to nie widzę, żeby w ogóle coś takiego istniało jak "klątwa".
ElohimMihael
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 61
Rejestracja: 2011-03-02, 01:10

Re: Opętanie przez klatwe.

Post autor: ElohimMihael »

Jeśli dobrze rozumiem macie na myśli rzucam klątwę i w jej wyniku demon opętuje danego człowieka?

Pierwszy raz o tym słyszę i szczerze wątpię w zaistnienie takiej ewentualności. Co najwyżej taka klątwa, jej energia może zwrócić uwagę takowej istoty na daną osobę czego efektem może być próba opętania, lecz to wszystko co mi na myśl przychodzi.

Energy nikt ci nie poda recepty jak to wykonać w praktyce, (jeśli coś takiego da się zrobić (przynajmniej nikt zdrowo myślący), chociażby dlatego żeby nie stać się samemu celem czy to z Twojej strony czy ze strony innej osoby.
Energy Source
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 131
Rejestracja: 2011-04-05, 00:15

Re: Opętanie przez klatwe.

Post autor: Energy Source »

To chociaż jakiś namacalny dowód na istnienie klątw. Bo jak dla mnie to bajeczki.
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Opętanie przez klatwe.

Post autor: Spooky Fox »

Energy Source pisze:To chociaż jakiś namacalny dowód na istnienie klątw. Bo jak dla mnie to bajeczki.
Oczywiście, udowodnimy, jak Ty Nam udowodnisz namacalnie istnienie aur i energii, w które wierzysz i które sam tłumaczysz.
Awatar użytkownika
Ignorant
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 378
Rejestracja: 2010-05-31, 20:33
Lokalizacja: Katowice

Re: Opętanie przez klatwe.

Post autor: Ignorant »

Autorowi z tego co Mi się wydaje chodzi raczej o klątwe w stylu klątwy z filmu o tej samej nazwie a to jest po prostu bujda ;] Ale to tylko Moje zdanie i Moje domniemania ;]
Awatar użytkownika
Apocalyptica
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 12
Rejestracja: 2011-05-01, 15:11
Lokalizacja: Tczew

Re: Opętanie przez klatwe.

Post autor: Apocalyptica »

Z tego co wiem opętać mogą tylko duchy i demony.
Energy Source
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 131
Rejestracja: 2011-04-05, 00:15

Re: Opętanie przez klatwe.

Post autor: Energy Source »

hehe dowód na istnienie aury. Tak szybko napisze bo opisywałem to już w innym temacie. Energia z nas promieniuje. Te promieniowanie to aura. Aura ma jakiś zasięg. Żeby udowodnić, że aura istnieje musisz zbadać jaki zasięg ma ta aura. Pokażę to na przykładzie dziecka.

Z obserwacji zauważyłem, że dziecko ma aurę o zasięgu około 0,5 do 1m. Jak będziesz w miejscu, w którym jest dziecko to obserwuj jak te dziecko będzie podchodzić do nieznajomych. Zauważysz, że właśnie w tej odległość aura dziecka będzie się nakładać z aurą dorosłego. Zjawisko takie doprowadza, że u dorosłego człowieka na twarzy pojawia się uśmiech. Sprawdź sam to się przekonasz.
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Opętanie przez klatwe.

Post autor: Dagmara »

Energy, nie wiem w ilu procentach Twa teoria się sprawdza, ale w moim przypadku to wcale, praktycznie nie czuje nic od dziecka będącego naprawdę blisko mnie, żadnego uśmiechu, żadnych wygórowanych emocji, nic, co Spooky może potwierdzić.
Także jak dla mnie nie jest to żaden dowód, gdybym była zdecydowanym oczywiście sceptykiem, na istnienie aury, czy też energii.


Odwołując się do jednego postu wyżej, klątwa to inaczej złe fatum dosięgające daną osobę i wcale nie musi być powiązana z samymi demonami. Owszem w wielu wierzeniach szczególnie afrykańskich klątwa ma związek z atakiem złowrogich bytów na daną osobę, zsyłających pecha, choroby, głód itd, ale nie ma to zdecydowanie z tego co wiem związku z całkowitym opętaniem samej jednostki.
Awatar użytkownika
Sothis
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 789
Rejestracja: 2008-09-09, 22:39
Lokalizacja: Sheol
Komentarze: 1

Re: Opętanie przez klatwe.

Post autor: Sothis »

dagmara pisze: klątwa to inaczej złe fatum dosięgające daną osobę
Co zatem "szkodzi" przeklętemu? Coś musi... a skoro jest to coś, to siłą rzeczy musi mieć jakiś status ontologiczny. :>
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Opętanie przez klatwe.

Post autor: Dagmara »

Cóż, z całą pewnością nie demon ;]
Awatar użytkownika
Sothis
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 789
Rejestracja: 2008-09-09, 22:39
Lokalizacja: Sheol
Komentarze: 1

Re: Opętanie przez klatwe.

Post autor: Sothis »

Wobec tego... cóż takiego? :>
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Opętanie przez klatwe.

Post autor: Dagmara »

Sothis robimy offa :P
No dobra, samo nastawienie, że ktoś powiedział złe słowo, przeklął daną osobę robi w pewnej mierze swoje, czyli sceptycznie- psychologicznie patrząc na owe zjawisko sama świadomość, psychiczne nastawienie odgrywa tu dużą rolę- mam pecha ponieważ coś ktoś powiedział, ciąży nade mną klątwa, ponieważ ktoś coś powiedział i podświadomie przyszywa się wszystkie nieudaczności życiowe do danego aspektu wierząc w działanie rzekomej klątwy, czy opętania przez złowrogi byt itd.
Nio, to tyle z mojej sceptycznej strony idę spać ;]
Awatar użytkownika
Sothis
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 789
Rejestracja: 2008-09-09, 22:39
Lokalizacja: Sheol
Komentarze: 1

Re: Opętanie przez klatwe.

Post autor: Sothis »

Nie robimy offa Dagmaro, staramy się dociec natury klątwy i tego, "co" ją realizuje. ;) Skoro twierdzisz, że najważniejszą (a moim skromnym zdaniem: jedyną) rolę odgrywa tu nastawienie podmiotu będącego przedmiotem rzeczonej klątwy, to znaczy, że ustaliliśmy, iż najważniejszą rolę odgrywa tu psychika i świadomość osoby będącej danej klątwy przedmiotem . :)
Energy Source
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 131
Rejestracja: 2011-04-05, 00:15

Re: Opętanie przez klatwe.

Post autor: Energy Source »

dagmara:
- Tak to prawda co piszesz. Ja także nie odczuwam aury dzieci. To wiąże się z tym, że nasze aury są całkowicie inne od aury dzieci. Nie ma zgodności aur, a tym samym aury nie mają w jaki sposób oddziaływać na siebie. Sprawdź mój dowód na innych osobach, którzy są niewtajemniczeni.

Co do klątwy to masz racje dagmaro. Same rzucanie klątwy jest czynnikiem psychologicznym i jedynie swoimi myślami wpływamy na to czy uwierzymy w klątwę czy też nie. To wiąże się z urazem u człowieka. Dokładnie nie znam mechanizmu klątwy, ale jak by się wgłębić to można wyłapać jak to działa.

Jeszcze jedna dziwna sprawa. Mam znajomego, który pojechał na wojnę do afganistanu. Podczas pobytu tam zdarzyła się pewna sytuacja podczas akcji. Wpadli do pewnego mieszkania ze staruszką i dziećmi. Staruszka zaczęła świrować, pluć, wrzeszczeć, odwracać oczy. Po przybyciu do polski żołnierzowi nagadali, że rzuciła na niego klątwę. Biedak chyba w to uwierzył i teraz boi się o własne życie. Takie relacje dostałem od pośredników z rodziny. Mają teraz problem jak mu uświadomić, że to nie jest klątwa lub pozbyć się tej klątwy. Co wy o tym sądzicie? Macie jakieś pomysły jak usunąć tą "klątwę"?
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Czarna magia”