Magia

Fluxres
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 106
Rejestracja: 2008-12-25, 21:37
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Magia

Post autor: Fluxres »

Dobra. No to juz spokuj bedzie.

Narazie poczytam a jak co to bd pytal.
Fluxres
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 106
Rejestracja: 2008-12-25, 21:37
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Magia

Post autor: Fluxres »

Znalazlem ciekawa stronke ktora chyba moze pomoc.

Jak ktos doswiadczony ma czas moglby skontrolowac czy jest na oewno dobra. Wg mnie calkiem wporząsiu.

Kod: Zaznacz cały

http://www.czarostwobelladonny.fc.pl/magia.htm

W skali do 10 daje jej 9/10 calkiem zrozumiala i jak dla poczatkujacego chyba pomocna.
Fluxres
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 106
Rejestracja: 2008-12-25, 21:37
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Magia

Post autor: Fluxres »

Udalo ci się kiedyś cwiczenie podobne do tego z jabłkiem???

BO ja w swoim umysle jeszcze nie potrafie sobie poczuc smaku zapachu itp.
Fluxres
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 106
Rejestracja: 2008-12-25, 21:37
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Magia

Post autor: Fluxres »

Dobrze ze to forum powstalo.

Inaczej nie zainteresowal bym się magia.
A bez niego cziezko by mi bylo przebrnac przez to co bd musial się przedrzec xD.

Dzis wieczorem sprobuje tak jak napisales tylko sobie zmienie prrzypozadkowania.
Fluxres
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 106
Rejestracja: 2008-12-25, 21:37
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Magia

Post autor: Fluxres »

Moja zlota rada dla poczatkujacego:

Zanim za co kolwiek się zabierzesz naucz się dobrze wizualizowac przedmioty inaczej anwet najlepszy mag ci nie pomoze bo nie wyobrazisz sobie tego co potzrebujesz
jerzy
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 4
Rejestracja: 2008-06-17, 15:59
Lokalizacja: marki

Re: Magia

Post autor: jerzy »

Drogi kolego, musisz zdać sobie sprawę iż magia nie służy do zabawy , musisz w pełni wiedzieć do czego jest Ci Ona potrzebna i czy masz predyspozycje do Jej uprawiania. To naprawdę nie są klocki które będziesz mógł w dowolnej chwili schować do pudełka. Lektura - owszem na pewno poszerzy Twoje horyzonty ale nie dowiesz się tam wszystkiego, wiele technik będziesz musiał sam sobie wypracować o ile oczywiscie traktujesz to serio. Szczerze odradzam początkującemu adeptowi wywoływanie duchów i dziwię się że nikt na tym forum Cię przed tym nie ostrzegł. Czy wezwiesz własciwą osobę, czy potrafisz ją odesłać, czy ona tego zechce ? Wykaż więcej opanowania i zaczekaj aż zdobędziesz rzetelną wiedzę. Z czarną magią raczej się nie paraj, jak myslisz dlaczego nie istnieje żaden przyzwoity podręcznik czarnej magii, dlaczego osoby uprawiające ją zawsze były odizolowane w swoim srodowisku? Pamiętaj że czar czy zaklęcie nierozważnie rzucone wrócą do Ciebie w dwójnasób, czy będziesz potrafił się przed tym obronić, odesłać ? A co będzie jak trafisz na wróżkę lub wróża z dużym doswiadczeniem? Jak widzisz dużo znaków zapytania. W Twoim przypadku chyba najrozsądniej byłoby znaleźdź wróża który by zechciał wprowadzić Cię w arkana tej sztuki. Reszta przyjdzie z czasem i doswiadczeniem. Życzę rozwagi i sukcesów.
Fluxres
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 106
Rejestracja: 2008-12-25, 21:37
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Magia

Post autor: Fluxres »

To co napisales wiem od wczoraj. Najlepiej się uczy jak się ma mistrza ale gdzie ja go u mnie znajade???
Nie wiele osob się tym bawi.

A co do wywolywania duchow to te posty o tym sa usuniete bo dostalem niezly ochrzan o to.
Fluxres
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 106
Rejestracja: 2008-12-25, 21:37
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Magia

Post autor: Fluxres »

Co do tego ze nie da się obronic to chyba bym się poklucil ale ja tam malo wiem.

Chyba rozwaznie rzucone zaklecie klatwa z dobrym zabezpieczniem i utworzniem wlasnej ochrony moze oslabic efekt powrocenia jej na nas albo calkowicie go "odroczyc"
jerzy
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 4
Rejestracja: 2008-06-17, 15:59
Lokalizacja: marki

Re: Magia

Post autor: jerzy »

Miło jest różnić się w pewnych kwestiach ale nie sądzę bysmy na tym forum doszli do porozumienia. Nigdy jeszcze nie spotkałem praktykującego wróża który by był tak pełen wiary we własne siły i umiejętnosci to mnie podnosi na duchu. Mam wrażenie iż nieco odbiegamy od zasadniczego tematu, przecież ten młody człowiek oczekuje na tym forum pomocy, wskazówek. Otuż proponowałbym Ci na początek zainteresować się tematem wyłącznie teoretycznie, nie ulegaj fascynacji zaklęciami i artefaktami to są pomocne ale tylko narzędzia. Kiedys dojdziesz do tego iż sam je będziesz tworzył w miarę swoich potrzeb. Czarnej magii też nie demonizuj, tak naprawdę jest to umowne hasło gdyż magia jest jedna i tylko od Ciebie zależy jaki będziejej "kolor". Spróbuj w wolnej chwili wybrać się w okolice Białegostoku i poszukaj "szeptunek". To prosci ludzie i często nawet nieswiadomie stosują elementy magii ze zdumiewającymi skutkami. Nie musisz od razu skakać na głęboką wodę, znaleźć mistrza który by chciał przekazać swoje doswiadczenie rzeczywiscie nie jest łatwo, a tacy którzy " trochę w tym siedzą" lepiej niech jeszcze trochę posiedzą zamiast uczyć. Proponuję Ci poznać magię stosowaną przez Słowian, jest ona bliska nam kulturowo a slady jej są jeszcze wszechobecne. Międzyczasie postaraj się choć trochę poznać minerały, zielarstwo i mykologię- w przyszłosci jak znalazł. Jak widzisz na początek masz nieco pracy. Pozdrawiam.
jerzy
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 4
Rejestracja: 2008-06-17, 15:59
Lokalizacja: marki

Re: Magia

Post autor: jerzy »

po prostu możesz kupić je w sklepie.
Super!!!! już widzę te kolejki wróżek do "herbapolu" - bo kto ma teraz czas na łażenie za jakimis chwastami.
Fluxres
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 106
Rejestracja: 2008-12-25, 21:37
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Magia

Post autor: Fluxres »

Niezle.
Tylko Ziola mozne w aptece kupic albo na bazarek i tez cos bd. A nie klolejki do herbapolu.

A z ta wiedza teoretyczna to aj to robie tak najpierw przeczytam pare razy cos i poznije zaczynam to cwiczyc.


Narazie bawie się psiBallami i Srodkiem ciszy tylko zamiast odizolowywac zmysly a mi się wyostrzaja i nie chca odizolowac.

Jerzy duzo mieszasz przedtem wiedzialem za co się brac a teraz to mam mentlik.
Fluxres
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 106
Rejestracja: 2008-12-25, 21:37
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Magia

Post autor: Fluxres »

No Psiballe wydaja się proste ale jednak nie do konca.
Teraz mniej cwicze bo do 3-4 mam kuzyna ze wsi i nie mam kiedy siasc i pocwiczyc zawsze slucha muzyki czy co a to rozprasza.


Wspomiales kiedys ze psiballa mozna zobaczyc jesli umie widziec się energie.
NA zdjeciu ktore pokazuje aure mozna go zobaczyc??? Pytam z ciekawosci bo takiego aparatu nie wytrzasne.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Czarna magia”