Klątwy & Uroki

longerman
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 98
Rejestracja: 2005-07-02, 14:59
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: longerman »

Ok. udało mi się w końcu dojść do tego że wydaje mi się że odzyskałem już wewnętrzną charmonię. Rano podjąłem decyzję o zawieszeniu broni z tym gostkiem i poprostu będe go ignorował ( dopóki nie będzie wszczynał wojny sam ).

Jakto po co szukam klątw? A po co policjanci z drogówki noszą broń skoro tylko kontrolują kierowców? Klątwa to swoista broń, a broń lepiej mieć i nie potrzebować, niż potrzebować a nie mieć. :twisted:
Watislav
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 166
Rejestracja: 2005-07-20, 10:23

Post autor: Watislav »

Bogom niech będą dzięki, w końcu posłuchałeś nas! :D

A wiesz dlaczego tylko policjanci i ludzie z pozwoleniami mają broń?
Awatar użytkownika
Cień
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 193
Rejestracja: 2005-08-05, 19:24

Post autor: Cień »

kasumi pisze:Slyszalam, ze male dzieci bardzo odczuwaja to, kiedy ktos się nimi zauroczy. Jesli np. ktos przez dluzsza chwile intensywnie się w nie wpatruje, zaczyna je bolec glowa i moga zaslabnac. Dlatego tez powinno się nosic przy dziecku cos czerwonego...
Małym dzieciom wiązano kiedyś czerwoną wstąrzke na nadgarstku by je chronić,
ale jeśli dziecko zostało zauroczone zostaje stary sposób Babci :D należy lekko popluć jakąś część ubrania dziecka i przetrzeć nim mu głowe, podobno działa :D
p.s to powinno być chyba w klątwach & urokach
longerman
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 98
Rejestracja: 2005-07-02, 14:59
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: longerman »

Zauważ jednak że na broń sporową, myśliwską, pistolety gazowe ( albo wiatrówki już nie pamiętam ), broń białą ( np. Miecze, noże, sztylety ), łuki i kusze zezwolenia nie potrzeba, a te całe zezwolenia mają nie dopuścić aby broni palnej używali jacyś maniacy. Troche wiem bo fascynuje się starą bronią, szczególnie azjatycką. Mam nawet zamiar wykuć sobbie samodzielnie Katana'e.

Człowieku przeca wiedza jest cnotą poza tym czego się boisz skoro pisałem że zawieszam broń, a chęć poznania kilku klątw to tylko ciekawość :razz:
go¶ć

Post autor: go¶ć »

hmm mam poważny problem, a właściwie kilka. Ogólnie wiele spraw się posypało (ostatnie kilka lat) i tak jak tu ktoś opisał wiele nie da się wyjaśnić (ani ja ani inni tego nie potrafią) jak to dokładnie! sprawdzić czy ktoś mi w tym nie pomógł, czy nie jest to efekt tego co zrobiłem (1 raz zabawiłem się w "klątwę"), no i jak to zmienić oprócz metody "tarczy" która była mało skuteczna (może słabo wykonywana)
Lucyferia
Posty: 13
Rejestracja: 2005-04-12, 00:09
Lokalizacja: z piekła

Post autor: Lucyferia »

Do dzisiaj widzę czerwone wstążeczki przy wózkach, coś w tym jest...
A uroki odczuwam nieraz i sama na własnej skórze - czasem złapię taki zły wzrok, wbity we mnie i nie bardzo wiem, co zrobić, żeby nie zadziałał na mnie negatywnie.
Znacie to uczucie - specyficzna słabość, ból głowy... Wiem jak się zrzuca uroki - i to naprawdę działa "jak ręką odjął", nie wiem za to, jak przeciwdziałać takiemu wzrokowi.
Watislav
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 166
Rejestracja: 2005-07-20, 10:23

Post autor: Watislav »

Broni sportowej (powiedzmy ze jakiegos słabego Uroku) nikt ci nie zabroni. Z tym że klątwy to się "mierzy" raczej w kategoriach od Uzi do Armaty.

Nie wiesz że ciekawość zabiła kota? :D

Gościu, uważam że to przez nieudaną klątwe. Takie rzeczy to nigdy nie jest zabawa.
longerman
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 98
Rejestracja: 2005-07-02, 14:59
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: longerman »

Nie wiesz że ciekawość zabiła kota?
Oczywiście ciekawość zabija, ale to cecha którą wszyscy posiadamy i należy ją zaspokajać. :wink:
Watislav
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 166
Rejestracja: 2005-07-20, 10:23

Post autor: Watislav »

Nie chodzi mi o to żebyś nie zaspokajał ciekawości, raczej o to że byś zainteresował się czymś innym. Powiedzmy ochroną przed efektami klątw albo cuś...
Z tym że niepotrzebnie ci to mówie. Jak się uprzesz, to i tak znajdziesz jakieś informacje. Mam tylko nadzieje (naprawde), że będziesz gotów na "efekty uboczne" i nie skrzywdzisz swoich bliskich.
longerman
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 98
Rejestracja: 2005-07-02, 14:59
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: longerman »

No to zapodaj przykład jakiegoś "miecza", albo "szpady". Co do obrony to narazie wiem, że dobra jest modlitwa, tarcza i niektóre znaki jak pentagram, krzyż, czy pierścień atlantów w który się zaopatrzyłem. :)
Watislav
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 166
Rejestracja: 2005-07-20, 10:23

Post autor: Watislav »

Wiesz, zastanowiłem się nad tym (naprawde :D ). Proponuje ci poszukac informacji w bibliotece, antykwariacie albo necie (chociaż to ostatnie nie jest zbyt bezpieczne). Szukając w ten sposób zdobędziesz więcej doświadczenia itd. Podanie ci tego na tacy, byłoby takie... Bo ja wiem, nieedukacyjne.
Pamiętaj, czasami poszukiwanie jest ważniejsze niż znalezienie :wink: .
longerman
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 98
Rejestracja: 2005-07-02, 14:59
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: longerman »

Pewnie masz racje tylko że ja jestem taki że jak zaczne szukać to od razu będe szukać tego co najlepsze ( to znaczy najgorsze :twisted: ) taki jestem że jak biore się za szukanie czegoś to od razu szukam tak aby to było najbardziej funkcjonalne i miało największego powera. No i oczywiście jeżeli opis jest skompy to od razu wszystko testuje :roll: . No ale w razie czego zwale wszystko na ciebie :P :P :P :D :D

Co do samego poszukiwania i znajdowania to moge się z tobą zgodzić, ale to jeszcze zależy czego się szuka :D :D
Watislav
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 166
Rejestracja: 2005-07-20, 10:23

Post autor: Watislav »

No i w końcu doszliśmy do (mniej-więcej :) ) porozumienia :D .

I tak byś wszystko zwalił na mnie, więc się nie przejmuje :D .
longerman
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 98
Rejestracja: 2005-07-02, 14:59
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: longerman »

Dlaczego sądzisz że i tak zwalił bym wszystko na ciebie??
Przeca to ty w specjalizacjii masz napisane klątwy, a ja pusto. Było by najwyżej że z własnej winy coś zjebałem i tak jak tego chcesz miałbym pod ręką tylko noże, sztylety, miecze, czy włucznie zamiast granatów, wyżutni rakiet, czy głowic nuklearnych.
Watislav
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 166
Rejestracja: 2005-07-20, 10:23

Post autor: Watislav »

No dobra, JA bym się czuł winny, że ci pokazałem jak cos zrobic, a ty bys se zrobił krzywdę, ok? Poza tym nożem też można się skaleczyć :D .
longerman
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 98
Rejestracja: 2005-07-02, 14:59
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: longerman »

No dobra najwyżej znajde gdzieś jakiegoś granata i zrobie prawdziwą rozpierduche, a ty będziesz miał dobre samopoczucie :?
Watislav
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 166
Rejestracja: 2005-07-20, 10:23

Post autor: Watislav »

Widzisz? W końcu mnie zrozumiałeś! :D
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Czarna magia”