VooDoo- klątwa

Glitter

VooDoo- klątwa

Post autor: Glitter »

Witam. Piszę tutaj, bo potrzebuję pomocy.
Otóż podejrzewam, że była żona mojego partnera rzuciła na nas klątwę Voodoo. Pewnego dnia zaczęła nam wysyłać wiadomości pełne obelg i się zaczęły nieszczescia- stracony lot, jakieś dodatkowe opłaty i bóle ciała (W tym miejsca intymne, ramiona, buzia).
Myślę, że to jej sprawka, bo była żona jest z Brazylii I ma tam rodzinę, która zajmuje się Voodoo. Dodam jeszcze, że ich związek się rozpadł, zanim poznałam swojego partnera, więc żadnego domu nie robiłam, ale ona widząc nas razem była zazdrosna próbowała do niego wrócić (gdzie spotkała się z odmową kilka razy)
Bardzo proszę o pomoc, już jesteśmy zmęczeni tą sytuacją
ksawerek
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2014-02-10, 00:28
Lokalizacja: woj.świętokrzyskie

Re: VooDoo- klątwa

Post autor: ksawerek »

Wpadnij na strone www.czarymary.pl i skontaktuj się z tymi osobami z tej strony (sklepu internetowego).Myślę że mają odpowiednią wiedzę i skiążki do kupienia od nich na temat zdejmowania klątw i uoków VooDoo oraz o samej religi VooDoo.Tylko jakby by co to to ja Ci tego nie mówiłem (nie pisałem).Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: VooDoo- klątwa

Post autor: Ivellios »

Ja bym raczej proponował zacząć od poszukania kogoś, kto byłby w stanie przeprowadzić egzorcyzm lub jakiś inny rytuał oczyszczania (zakładając że wersja z klątwą jest prawdziwa). Miałem kiedyś kontakt z Włodkiem, który kilkukrotnie był gościem audycji "Rozmowy poza ciałem", on zajmuje się praca z energiami, w tym również oczyszczaniem energetycznym, usuwaniem różnych syfów, itd. Może będzie w stanie pomóc. Mam tylko jego nick na Skype: wlodek954.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Czarna magia”