RUNY OCHRONNE

Wszystko co związane z runami
Awatar użytkownika
dzidaa
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 68
Rejestracja: 2011-03-15, 14:08

Re: RUNY OCHRONNE

Post autor: dzidaa »

Dzięki :)

Tak z ciekawości, dużo czasu zajęła ci nauka run?
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: RUNY OCHRONNE

Post autor: Dagmara »

To znaczy jeśli chodzi o samo pismo runiczne, to bardzo szybko zapamiętałam symbole.
Jeśli chodzi o wróżenie za pomocą run, to karty runiczne zakupiłam w tamtym roku w sierpniu i w sumie cały czas się ich uczę, jak na razie wyciągam sobie i innym runy tygodnia, lub miesięczne.
Zawierają one cenne wskazówki, rady, a i nie raz pokazują jak dany miesiąc wyglądać będzie :)
Awatar użytkownika
asto
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 133
Rejestracja: 2007-12-08, 16:04
Lokalizacja: Wroclaw

Re: RUNY OCHRONNE

Post autor: asto »

Dagmara, jestem niezbyt doinformowany nt. magii runicznej, powiedz mi czy taki znak: http://www.mannaz.pl/files/uruz_opis.jpg
wystarczy ze na kartce odrysuje i włożę np. do portfela, bedzie wtedy ta runa działać ? Co mógłbym zrobić by lepiej działała ?


pozdrawiam
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: RUNY OCHRONNE

Post autor: Dagmara »

Możesz sobie narysować runę owszem i nosić ją przy sobie, jednak trzeba pamiętać o najważniejszych czynnikach, przede wszystkim znać znaczenie danej runy, jej złe jak i dobre strony.
Sporo pracować z taką runą, przykładowo podczas medytacji, wizualizując jej pozytywną energię, która strumieniem spływa na nas.
Jednak kiedy poczujesz, że zaczynasz być przytłoczony ową runą, bo tak też może się zdarzyć, trzeba zrobić sobie przerwę.
Ja osobom, które zgłaszają się do mnie o pomoc, zawsze zalecam przez tydzień, miesiąc nosić daną runę przy sobie i pracować z nią, ale można też i dłużej.

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
asto
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 133
Rejestracja: 2007-12-08, 16:04
Lokalizacja: Wroclaw

Re: RUNY OCHRONNE

Post autor: asto »

Zrobiłem sobie szybko "amatorsko" runę Uruz, nie wiem dlaczego wybrałem akurat tę, pierwsza mi się tak jakoś "rzuciła".
Jest to runa na twardej kartce zrobiona, cos jak wizytówka, namalowany i pokolorowany znaczek czarnym piórem, dość równo mi to wyszło, to było we wtorek, poszedłem na nastepny dzień z nią do pracy - miałem ją w portfelu, być moze to sama świadmość tak spowodowała, może kofeina, ale miałem bardzo duzo energii do pracy, odczułem mniejsze zmęczenie. Samo to się jednak nie wzięło, starałem się skupiać i mieć świadomość zalet tej runy, myślę ze wlasnie to mi pomogło :).
Będę jeszcze robił runę z jakiegoś kamyka ale muszę znaleźć takowy, najlepiej ten lepszej jakości, tj. płaski, gładki.
Z innego tematu dowiedziałem się iż jednak nie ma obowiązku prowadzenia tzw. rytuału wobec danej runy? wystarczy ją stworzyc i nic wiecej tak ?

Powiedz mi jeszcze Dagmaro, co będzie jak bede nosił przy sobie runę Uruz oraz Ehwaz ? Zgodzi to się ze sobą?

Byłbym wybitnie wdzięczny gdybyś jeszcze mogła opisać swoje doswiadczenia, jakie runy uzywasz i czy naprawde Ci pomagają ?


Pozdrawiam



PS: tutaj jest artykuł który twierdzi ze trzeba zrobic jakis rytuał połaczyc z zywiołem rune
http://wrozka-algiz.republika.pl/html/j ... c_runy.htm
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Magia run”