Poszukuję doświadczonej osoby praktykującej czarną magię

Magia to praktyki wpływania na ludzi, przedmioty, zdarzenia czy zjawiska fizyczne za pomocą środków mistycznych i paranormalnych, a więc zasadniczo nie poddających się weryfikacji za pomocą metody naukowej, kolidujących z podejściem racjonalistycznym.
Wiktoria
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2013-09-06, 16:20

Poszukuję doświadczonej osoby praktykującej czarną magię

Post autor: Wiktoria »

Witam wszystkich użytkowników forum.

Poszukuję doświadczonej osoby, która praktykuje czarną magię. Niech nie przychodzi nikomu do głowy, że chcę rzucić na kogoś czar, urok czy zaklęcie. Wręcz przeciwnie. Poszukuję osoby, która swoją wiedzą i swoim doświadczeniem potrafi uleczyć, odebrać chorobę, wyleczyć, nie wiem jakiego dokładnie użyć słowa. Znałam kiedyś taką osobę, wiem, że istnieją tacy ludzie. Wiem, że potrafią uzdrawiać. Pomimo, że większa część społeczeństwa postrzega takie osoby jako diabła, ja wiem, że one potrafią czynić dobro, chociaż czynią to bardzo rzadko.
I tu mój apel. Poszukuję właśnie takiej osoby. Osoby, która uzdrowiłaby jedną z najbliższych mi osób. Oczywiście za wynagrodzeniem.

Jeśli jesteś wstanie mi pomóc, proszę odezwij się do mnie jak najszybciej. Bardzo zależy mi na czasie. Jestem z województwa Kujawsko-Pomorskiego, a dokładnie z Grudziądza.

Proszę odezwij się do mnie na numer telefonu: CIACH. Nie chcąc narażać Cię na koszty wyślij sms-a, a ja do Ciebie oddzwonię.

Błagam, jeśli potrafisz uzdrawiać nie zwlekaj, proszę pomóż mi.

Proszę nie umieszczać tego typu danych do powszechnego obiegu. Jak będziesz miała taką potrzebę możesz to robić przez wysłanie prywatnej wiadomości osobie, która będzie zainteresowana. Ponadto oczekuję rozwinięcia tematu, wytłumaczenia o co chodzi i w czym tkwi problem - inaczej temat do kosza.

~Pandemonium
Awatar użytkownika
Karoolczak
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 322
Rejestracja: 2010-03-06, 11:21

Re: Poszukuję doświadczonej osoby praktykującej czarną magię

Post autor: Karoolczak »

Po pierwsze, predzej uleczy się magią chaosu. Po drugie, nie ma tu za duzo takich osób. Po trzecie, magia nie istnieje, a leczy się u lekarza ;)
Wiktoria
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2013-09-06, 16:20

Re: Poszukuję doświadczonej osoby praktykującej czarną magię

Post autor: Wiktoria »

Po czwarte swoją opinię pozostaw dla siebie. Wypowiadasz się nie znając tematu. A po piąte skoro tak wierzysz w lekarzy to się u nich lecz, ale nawet nie spostrzegniesz kiedy wyprowadzą Cię na tamten świat.
Awatar użytkownika
Karoolczak
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 322
Rejestracja: 2010-03-06, 11:21

Re: Poszukuję doświadczonej osoby praktykującej czarną magię

Post autor: Karoolczak »

Widzisz moja droga, dam sobie głowe uciąć, że ten temat znam miliard razy lepiej od Ciebie. I powtarzam to co powiedzialem : CZARNA MAGIA NIE LECZY, LECZY MAGIA CHAOSU (CZYLI ŻYWIOŁÓW). Z twojej wypowiedzi rozumiem, że jeżeli jestes chora to idziesz do jakiegoś czarodzieja i on rzuca na Ciebie jakieś "czary mary" zamiast pójść do lekarza i wziąć normalne leki ? XD
Remik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: 2013-06-23, 14:07

Re: Poszukuję doświadczonej osoby praktykującej czarną magię

Post autor: Remik »

Karoolczak pisze:Widzisz moja droga, dam sobie głowe uciąć, że ten temat znam miliard razy lepiej od Ciebie. I powtarzam to co powiedzialem : CZARNA MAGIA NIE LECZY, LECZY MAGIA CHAOSU (CZYLI ŻYWIOŁÓW). Z twojej wypowiedzi rozumiem, że jeżeli jestes chora to idziesz do jakiegoś czarodzieja i on rzuca na Ciebie jakieś "czary mary" zamiast pójść do lekarza i wziąć normalne leki ? XD
Nie będę wnikał, czy znasz się na magii w kontekście uzdrawiania lepiej niż Wiktoria, ale jeśli pozwolisz, dam drobną radę, abyś nigdy w przyszłości nie był zbyt pewny siebie, bo możesz stracić głowę.

Pojęcie "czarna magia" można różnie interpretować, aczkolwiek każdy zaznajomiony z tematem zgodzi się, że czegoś takiego nie ma. Podział na białą i czarną magię jest umowny. Powstał on w średniowieczu, gdy magia kapłańska (dzisiejszy Kościół Katolicki) zaczął tępić niejakie czarownice. Biała lub wysoka magia miała bowiem być darem od Boga, podczas gdy magia niska lub czarna była magią czarownic, które według Kościoła trzymały z Szatanem (co z resztą też nie było prawdą). Z czasem, gdy Kościół Katolicki stał się "jedyną słuszną religią", magię czarną zaczęto nazywać złą, ponieważ była ona praktykowana przez osoby spoza Kościoła - przeciwników "jedynego słusznego boga". Dziś wiemy jednak, że magia biała i czarna (lub wysoka i niska) nie różniła się od siebie prawie niczym. Różnica tkwiła w używanych narzędziach i duchach, z którymi pracowano. Kościół należał do szlachty, więc naturalnie miał własne świątynie i różne drogie sprzęty. Obiektem ich adoracji natomiast był Jedyny Bóg. Czarownice z kolei pracowały na zewnątrz, blisko natury, a używały tanich i prostych w wykonaniu narzędzi, które najczęściej można było pozyskać bezpośrednio od natury. Czarownice i czarownicy pracowali wtedy z duchami natury i pogańskimi bóstwami z własnych okolic.

W nowoczesności podział ten utracił swoje pierwotne znaczenie. Przyjęło się, że magia czarna to ta zła, a biała to ta dobra, pomijając dlaczego tak, a nie inaczej. Każdy adept magii wie jednak, że podział ten nie ma sensu, bo magia nie jest ani dobra, ani zła. Magia jest tylko metodą do osiągania różnorakich efektów. Zły lub dobry może być tylko jej efekt. A efekt nie zależy od samej metody, a od osoby, która ją wykorzystuje. Tak samo człowiek może użyć noża do krojenia chleba, jak może też nim się przez nieuwagę skaleczyć, a nawet intencjonalnie kogoś nim zabić. Dlatego w ostatnich latach podział na białą i magię czarną wyewoluował do określania efektów magii. Jeśli w efekcie magicznego działania ktoś dostał krzywdy (celowo lub przez nieuwagę) wtedy nazywa się to czarną magią. Aczkolwiek może być też tak, że mag lub czarownik osiągnie swój cel (np. uleczy kogoś), w skutek czego ktoś inny zostanie zraniony. Co wtedy? Jeśli uratujesz kobietę przed gwałtem, zabijając oprawcę, to zrobiłeś dobrze, czy źle? Jeśli uzbierałeś pieniądze na operację chorej osoby, ale zrobiłeś to okradając ludzi, to czy zrobiłeś dobrze, czy źle? To wszystko zależy od Twojej własnej moralnej interpretacji. Tym samym uważam podział na magię białą i czarną za bezsensowny i bezużyteczny.

Niezależnie od tego, czy za magię czarną przyjmiemy średniowieczną, nowoczesną, czy współczesną definicję, magia czarna może służyć do uleczania. Natomiast magia chaosu średnio się do tego nadaje, choć nie powiem, że użycie jej w tym kierunku nie jest możliwe. Magia chaosu jest konkretnym systemem, zawierającym własne poglądy i metody. Głównym założeniem magii chaosu jest, że świat przez nas widziany jest tylko iluzją prawdziwego świata, który składa się z chaotycznie zachowujących się danych, które człowiek może dowolnie kontrolować poprzez własne przekonanie. Znaczy to, że aby osiągnąć jakiś efekt, można wykonać dowolną czynność (nawet zrobić sobie kanapkę!), jeśli tylko nada się tej czynności znaczenie spełnienia naszego celu. Oczywiście to nie wszystko, co można powiedzieć o tym systemie, ale to wystarczy, żeby zrozumieć, co mam do przekazania. Mianowicie, magia chaosu nie ma nic wspólnego z żywiołami samymi w sobie, dopóki nie nadasz jej takiego znaczenia. Ciekaw jestem również, jeśli mogę spytać oczywiście, skąd wziąłeś taki pomysł?
Awatar użytkownika
Karoolczak
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 322
Rejestracja: 2010-03-06, 11:21

Re: Poszukuję doświadczonej osoby praktykującej czarną magię

Post autor: Karoolczak »

Niestety nie mogę się z Tobą zgodzić w pewnych kwestiach. Jeżeli ktoś pisze o czarnej magii, to ma na myśli nekromancje (bo tak to powinno się interpretować), a nekromancja niestety nie posiada żadnych rytuałów leczniczych. Twoje rozumienie magii chaosu zupełnie mija się z całą wiedzą, jaką uzyskałem przez czytanie różnych książek, ale to tylko moje zdanie, mozliwe, ze nietrafnie ubrałes to w słowa. Pytasz mnie skąd wziąłem taki pomysł, otoż nie wiem czy wiesz, czy moze zapomniales, ale w magii zywiołów, a dokładniej ziemi znajduje się mnóstwo rytuałów leczenia ;)
Remik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: 2013-06-23, 14:07

Re: Poszukuję doświadczonej osoby praktykującej czarną magię

Post autor: Remik »

Jakie to książki czytałeś? Wybacz, ale jeszcze nie spotkałem się z taką definicją magii chaosu, która miałaby cokolwiek wspólnego z żywiołami.

Czarna magia tak jak napisałem, nie musi mieć nic wspólnego z nekromancją. Napisane wyżej informacje są potwierdzone historycznie w ogólno-dostępnych źródłach. Nekromancja nic wspólnego z czarną magią nie ma. Wytłumacz mi proszę, czemu uważasz, że tak powinno się to interpretować? I tu też się nie zgodzę, bo nekromancja nie jest zbiorem rytuałów, tylko konkretnym systemem. Tak samo jak wiele innych. Rytuał jest techniką, a nie samą magią. I nie mówię tu o swoim zdaniu, lecz o zdaniu ludzi, którzy całą dzisiejszą magię zapoczątkowali. Mam na myśli zatem takich ludzi jak: Eliphas Levi, Cornelius Agrippa, Paracelsus, członkowie zakonu Golden Dawn i wielu późniejszych magicznych "geniuszy".
Awatar użytkownika
Słowianka
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 511
Rejestracja: 2012-03-13, 12:36
Lokalizacja: Świdnik
Komentarze: 2

Re: Poszukuję doświadczonej osoby praktykującej czarną magię

Post autor: Słowianka »

Pomijając wszystko... Wiktoria, czy ty myślisz, że po zamieszczeniu takiej informacji nie zgłosi się do ciebie milion naciągaczy? Aż się prosi żeby cię oszukać. Szczególnie tutaj, gdzie zagląda masa gówniarstwa bez grosza i z sianem zamiast mózgów.
Awatar użytkownika
Karoolczak
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 322
Rejestracja: 2010-03-06, 11:21

Re: Poszukuję doświadczonej osoby praktykującej czarną magię

Post autor: Karoolczak »

Odejde od dyskusji z Remikiem, poniewaz naprawde nie mam na to sily. Wiktorio, podaj mi chociaz jeden wiarygodny przypadek, w którym to magia wyleczyła kogoś z ciężkiej choroby...
Nefthis
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 4
Rejestracja: 2013-09-05, 12:49

Re: Poszukuję doświadczonej osoby praktykującej czarną magię

Post autor: Nefthis »

Ja z kolei poszukuję średnio-zaawansowanej osoby, takiej która to chciałaby sobie potrenować swoje moce magiczne a nie bardzo ma na kim ;) wynagrodzenie do umówienia. Zakres obowiązków na priv ;)
Awatar użytkownika
Glazery
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 133
Rejestracja: 2012-10-08, 22:12

Re: Poszukuję doświadczonej osoby praktykującej czarną magię

Post autor: Glazery »

Wiktorio, bardzo dużo oczekujesz od ludzi tutaj się znajdujących. Nie myślałaś, że którykolwiek z nich wystąpi z propozycją, że uzdrowi owego chorego? Można próbować, ale w niektórych przypadkach nie wolno zastępować jednego drugim. Należy udać się do lekarza specjalisty. Jeśli chcesz możemy porozmawiać na priv. Karoolczaku, w mojej opinii mieszasz troszkę, bo jakby nie patrzeć Magia Chaosu nie opiera się na Magii Żywiołów. Oczywiście w Magii Żywiołów można się posiłkować Magią Chaosu, co daje czasem dobre, a czasem mierne skutki. Popieram Remika w 100 % jego wypowiedzi. Warto jest mieć w sobie trochę pokory i przyznać się do błędu. Przecież to rzecz ludzka. Ale to tylko taki wywód w tym temacie.
Zapraszam Wiktorię na priv :)
Awatar użytkownika
Pandemonium
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 728
Rejestracja: 2010-05-09, 17:52
Lokalizacja: Suwerenne Państwo.

Re: Poszukuję doświadczonej osoby praktykującej czarną magię

Post autor: Pandemonium »

^ Rozumiem pod tym względem Karoolczaka. Można się przyznać do błędu, ale tylko w sytuacji, jeśli człowiek nie czuje się obrażony, ani "przytłoczony" czyjąś arogancją. Nie chcę nic tutaj mówić konkretnie, ale... jesteśmy wszyscy Polakami :D EOT
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Magia”