czy to możliwe?

Magia to praktyki wpływania na ludzi, przedmioty, zdarzenia czy zjawiska fizyczne za pomocą środków mistycznych i paranormalnych, a więc zasadniczo nie poddających się weryfikacji za pomocą metody naukowej, kolidujących z podejściem racjonalistycznym.
zamyslona27
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2013-03-16, 22:35

czy to możliwe?

Post autor: zamyslona27 »

Witam, Od pewnego czasu zaczął mnie 'prześladować" pech. Straciłam pracę, zerwałam z chłopakiem, okradziono mnie... Nie będę tu wszystkiego wymieniać bo nie w tym rzecz. Zastanawiam się nad tym czy to może być czyjaś sprawka. Jakiś rok temu zerwałam kontakt z przyjaciółką która uważała że potrafi się mścić na ludziach którzy ją zdenerwują w dosyć nietypowy sposób - otóż podobno odprawiała jakieś tam swoje czary-mary i to jej brat rękę złamał, sąsiad miał wypadek samochodowy itd. Takie sytuacje zawsze się zdarzały po tym jak żaliła mi się że ta a ta osoba zrobiła coś co jej się nie spodobało jednak nigdy tak naprawdę w to nie wierzyłam. Kilka dni temu gdy znowu coś mi się przytrafiło usiadłam zrozpaczona i zaczęłam się zastanawiać czemu teraz spotykają mnie same złe rzeczy i wtedy przyponiałam sobie o koleżance... Czy to możliwe, że za jej sprawką tak się dzieje? I jeśli tak to czy mogę coś na to poradzić?
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: czy to możliwe?

Post autor: Dagmara »

Witaj na forum.

Te wszystkie w sumie nieszczęścia jakie Ciebie spotykają, nie koniecznie muszą być czyjąś sprawką, teraz mamy kryzys bardzo dużo ludzi traci pracę.
Piszesz, że zerwałaś z chłopakiem, ale to była Twoja decyzja, nikt na to nie wpłynął, uczyniłaś tak jak uważałaś.
Kradzieże również to nie żadna nowość, ja też nie wiem czy idąc do sklepu na zakupy nie zostanę okradziona.
Wiesz, bo najgorzej będzie, kiedy zaczniesz sobie coś wmawiać i niepotrzebnie się nakręcać, jednak zapytam o istotną rzecz, w jakich stosunkach rozstałaś się z tą dziewczyną? Przyjacielskich, wrogich?
Ogólnie to dobrze by było jakby ktoś sprawdził, czy w Twojej energetyce nikt nie miesza, tak dla świętego spokoju, choć osobiście uważam, że te zdarzenia jakie miały miejsce u Ciebie nie są niczyją sprawką.
zamyslona27
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 2
Rejestracja: 2013-03-16, 22:35

Re: czy to możliwe?

Post autor: zamyslona27 »

Niestety ona była na mnie bardzo zła z tego powodu ale nie mogłam się nadal z nią przyjaźnić bo zaczęła manipulować i nastawiać mnie przeciwko innym a innych przeciwko mnie. Chciała żebym przyjaźniła się tylko z nią.
Awatar użytkownika
Arek
Senior forum
Senior forum
Posty: 2381
Rejestracja: 2006-01-28, 01:59
Lokalizacja: Steinach / Niemcy
Komentarze: 19

Re: czy to możliwe?

Post autor: Arek »

Niestety takie przypadki łańcuchowe się wprawdzie rzadko zdarzają ale zdarzają.... są może troszkę dziwne ale nie wydaje mi się żeby stała za tym jakaś magiczna siła koleżanki.
pozdrawiam
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: czy to możliwe?

Post autor: Dagmara »

Kochana, ja Tobie napiszę tak, bądź silna i stawiaj czoło przeciwnością losu, broń boże nie wmawiaj sobie nic, że akurat ta dziewczyna rzuciła na Ciebie zły urok, takim nastawieniem jeszcze bardziej możesz sobie samej zaszkodzić.
Ta dziewczyna niestety, do dobrych ludzi nie należała i nie ma co jej wspominać.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Magia”