Odczucie

Magia to praktyki wpływania na ludzi, przedmioty, zdarzenia czy zjawiska fizyczne za pomocą środków mistycznych i paranormalnych, a więc zasadniczo nie poddających się weryfikacji za pomocą metody naukowej, kolidujących z podejściem racjonalistycznym.
Awatar użytkownika
Glazery
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 133
Rejestracja: 2012-10-08, 22:12

Odczucie

Post autor: Glazery »

Od wczoraj wyczuwam bez przerwy pewną aktywność, jakąś energię roztaczającą się dosłownie wszędzie. Zastanawiam się czym spowodowane jest to odczucie. Zastanawiam się, szukam rozwiązania ale na nie nie natrafiłem. To takie trochę dziwne. Myślałem, że może stało się coś moim bliskim ale nie, szukałem również innych przyczyn ale również nic... Może macie jakieś sugestie? Wyczuwam wyraźną energię, "nadaktywność" wręcz. Zastanawiam się nad tym, czy coś mogło się wybudzić ze snu albo zaczęło emitować energię, żeby mnie poinformować o czymś... Dodam tylko, że mieszkam w małej wiosce, w której magia i działalność czarownic, czy guślarek była znana.
Awatar użytkownika
Vampirio
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 668
Rejestracja: 2011-04-27, 20:50
Komentarze: 2

Re: Odczucie

Post autor: Vampirio »

Może rzeczywiście coś się do ciebie przykleiło. Albo zmieniłeś miejsce pobytu. Coś się zmieniło w twoim otoczeniu fizycznie?
Awatar użytkownika
Pandemonium
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 728
Rejestracja: 2010-05-09, 17:52
Lokalizacja: Suwerenne Państwo.

Re: Odczucie

Post autor: Pandemonium »

To autosugestia. Zbliżał się dzień kobiet! Ha! Nic nie masz pewnie, co ?! :D
Awatar użytkownika
Glazery
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 133
Rejestracja: 2012-10-08, 22:12

Re: Odczucie

Post autor: Glazery »

Pandemonium pisze:To autosugestia. Zbliżał się dzień kobiet! Ha! Nic nie masz pewnie, co ?! :D
Spokojnie mam i już wręczone.
Vampirio pisze:Może rzeczywiście coś się do ciebie przykleiło. Albo zmieniłeś miejsce pobytu. Coś się zmieniło w twoim otoczeniu fizycznie?
Wiesz, to prawda, że zmieniłem miejsce pobytu ale to było w listopadzie. Mam takie wrażenie, jak gdyby coś się komuś działo, nie mi... Od dzisiaj zastanawia mnie, czy mogę czuć to, że ktoś myśli o mnie intensywnie... bo to jest możliwe. A swoją drogą co miałoby się do mnie przykleić? Raczej nie czuje obecności, wykluczam również działanie wampira energetycznego. Jest to odczucie, które ma mi coś uświadomić raczej, chociaż ja nie wiem co...
Awatar użytkownika
Vampirio
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 668
Rejestracja: 2011-04-27, 20:50
Komentarze: 2

Re: Odczucie

Post autor: Vampirio »

A swoją drogą co miałoby się do mnie przykleić? Raczej nie czuje obecności, wykluczam również działanie wampira energetycznego.
Jest wiele możliwości. Ale skoro nie czujesz obecności to raczej odpada. Zwłaszcza, że ktoś obeznany w temacie szybko wyczułby byt. Przyczyny szukałbym w otoczeniu. Co zmieniło się w okresie kiedy zacząłeś to odczuwać? Może kupiłeś jakiś stary przedmiot z "duszą" albo coś w tym stylu.
Awatar użytkownika
Glazery
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 133
Rejestracja: 2012-10-08, 22:12

Re: Odczucie

Post autor: Glazery »

Nie, raczej nic takiego nie nabyłem ostatnio... Czuję to w dalszym ciągu i naprawdę nie mam pojęcia co to może być... Dodam, że to odczucia kumuluje się w klatce piersiowej. Nie mam pojęcia co to może być... Muszę chyba podjąć to pytanie podczas medytacji...
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Odczucie

Post autor: Dagmara »

Glazery, jak tam u Ciebie dalej miewasz te odczucia?
Awatar użytkownika
Glazery
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 133
Rejestracja: 2012-10-08, 22:12

Re: Odczucie

Post autor: Glazery »

Przepraszam za opóźnienie ale to spowodowane jest awarią komputera i to dlatego. Otóż to odczucie pojawia się czasami, kumuluje się klatce piersiowej i czasem trwa dwa dni a czasem tylko godzinę. Szukam odpowiedzi w dalszym ciągu, chociaż mam dalej przypuszczenia.
Awatar użytkownika
quar
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: 2010-04-30, 21:19

Re: Odczucie

Post autor: quar »

Możesz mieć zablokowane czakry, hehe
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Magia”