Zaklęcia miłosne

Magia to praktyki wpływania na ludzi, przedmioty, zdarzenia czy zjawiska fizyczne za pomocą środków mistycznych i paranormalnych, a więc zasadniczo nie poddających się weryfikacji za pomocą metody naukowej, kolidujących z podejściem racjonalistycznym.
Aisha
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 10
Rejestracja: 2012-04-28, 13:15

Zaklęcia miłosne

Post autor: Aisha »

Witam. Bardzo proszę o pomoc.
Znacie jakieś zaklęcia żeby chłopak ciągle o mnie myślał? Zeby mnie kochał?
On teraz wyjechał do innej szkoły a mi tak bardzo na nim zależy:(
Bardzo proszę, pomóżcie mi i potraktujcie to poważnie.
Awatar użytkownika
Iluzjonista
 
 
Posty: 220
Rejestracja: 2010-10-03, 22:54
Komentarze: 6

Re: Zaklęcia miłosne

Post autor: Iluzjonista »

Znacie jakieś zaklęcia żeby chłopak ciągle o mnie myślał? Zeby mnie kochał?
Nie ma czegoś takiego jak zaklęcia miłosne.

To nie jest odpowiednie forum do takich pytań.
Jeśli chcesz żeby o Tobie myślał to musisz dać mu coś, co będzie mu Ciebie przypominało, nawiązać nieprzerywalną więź.
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Zaklęcia miłosne

Post autor: Dagmara »

Aisha, jeśli między Wami nie ma tego czegoś, to niestety, ale żadne zaklęcia miłosne tu nie pomogą.
Zresztą jak Ty to widzisz, żeby za pomocą magii tego człowieka zdobyć, a jego uczucia, jego zdanie, w ogóle się dla Ciebie nie liczy?
To o co pytasz już podlega pod czarną magię moja droga, ponieważ jest to ingerowanie w cudze życie, w tym przypadku chodzi o wymuszeniu na drugiej jednostce uczuć, a nie tędy droga by zaznać prawdziwej miłości, ponieważ nie można mieć nikogo na siłę, wbrew jego woli.
Aisha
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 10
Rejestracja: 2012-04-28, 13:15

Re: Zaklęcia miłosne

Post autor: Aisha »

Ale ja go tak bardzo kocham.. :(
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Zaklęcia miłosne

Post autor: Dagmara »

A on Ciebie? Podejrzewam, że raczej nie skoro pytasz o zaklęcia miłosne, także jeśli z waszej znajomości nic większego się nie narodzi, to oznacza iż nie ten mężczyzna jest Tobie przeznaczony tylko ktoś inny.
Aisha
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 10
Rejestracja: 2012-04-28, 13:15

Re: Zaklęcia miłosne

Post autor: Aisha »

A znacie może jakieś zaklęcie na przyciągnięcie prawdziwej miłości?
To chyba nie podchodzi pod czarną magię skoro nie zmusza się do niczego danej osoby?
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Zaklęcia miłosne

Post autor: Dagmara »

Może nie tyle zaklęcie, ale znam pewien rytuał, który wywodzi się z dalekiego wschodu na przyciągnięcie miłości, oraz szczęścia i zadowolenia uczuciowego.
Także jeśli będziesz chciała to możesz go wykonać, z tym, że nie mogę Ci dać żadnej gwarancji, że zadziała.

Do rytuału będziesz potrzebować czerwoną serwetkę, płatki kwiatu róży- najlepiej czerwonej- płatki fiołka różowego, wizerunek smoka- może to być figurka, lub zawieszka, smok to symbol męski.
Przedmiot, który będzie przypominał dwie osoby razem, czyli przykładowo mogą to być dwa srebrne serca złączone razem, oraz czerwoną świecę.
Wszystko to układasz na czerwonej serwetce umieszczając ją na parapecie najlepiej w stronę wschodu i przez 7 dni palisz świecę wizualizując swoje szczęście i radość, spełnienie w miłości.
Najlepiej będzie kiedy świeca każdego dnia będzie się wypalać do końca.

Tak ten rytuał wygląda, a po jego zakończeniu, czyli po 7 dniach płatki kwiatów nie wyrzucasz do śmieci, tylko rozsypujesz na łące.

Ale uważam, że żaden rytuał naprawdę nie jest Tobie potrzebny ponieważ prawdziwa miłość jest jeszcze przed Tobą i ona jak najbardziej się w Twoim życiu pojawi :)
Ampa Vatis
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 23
Rejestracja: 2011-11-03, 22:05
Komentarze: 1

Re: Zaklęcia miłosne

Post autor: Ampa Vatis »

Zaklęć miłosnych Ci nie podam (kwestie moralne), ale jak chcesz by myślał o Tobie i chcesz "być przy nim" cały czas, oczywiście jeśli Cię kocha, bo jak nie kocha to nie pomoże, daj mu pukiel swoich włosów.
Taki stary zwyczaj, by mężczyzna myślał o Tobie i pamiętał do kogo wrócić. W ten sposób nie wpadnie w chwilowe zauroczenia, tylko nasącz ten pukiel włosów swoją energią.
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Zaklęcia miłosne

Post autor: Spooky Fox »

Jest takie zaklęcie...nazywa się "WEŹ SIĘ W GARŚĆ DO KUR^Y NĘDZY"

A robi się to tak: bierzesz sprawy we własne ręce i sprawdzasz czy chłopak w ogóle się tobą interesuje. Jeżeli nie, to uwierz, że żadna magia Ci tutaj nie pomoże. Możesz szukać pomocy, ale nie wiem czy ktoś, kto posiada jakiekolwiek moralne zasady Ci w tym pomoże.
Awatar użytkownika
Vampirio
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 668
Rejestracja: 2011-04-27, 20:50
Komentarze: 2

Re: Zaklęcia miłosne

Post autor: Vampirio »

,,INWOKACJA ZAKLINAJĄCA POŻĄDANIE
Podejdź bliżej, o nasienie otchłani, i okaż swoją obecność.
Myśli me są szczytem płonącym, który świeci wybranym pożądaniem momentów
uniesienia i wznosi się żarliwie w obrzmiałym napięciu.
Przyślij posłańca lubieżnych uniesień i niech obsceniczne wizje mych mrocznych
pożądań objawią się w przyszłych czynach i postępkach moich.
Z szóstej wieży szatana nadejdzie znak i połączy się z substancją wewnętrzną, i poruszy
tę cielesną powłokę na me wezwanie.
Zebrałem me symbole, a ozdoby tego, co ma nadejść, gotowe są, i wizerunek mego
stworzenia kryje się jako płomienny bazyliszek, co czeka swego uwolnienia.
Wizja stanie się prawdą, a przez poświęcenie moje kąty pierwszego wymiaru sił nabiorą
i staną się substancją trzeciego.
Idźcie w pustą noc (światło dnia) i przekłujcie ów umysł, wiedziony myślami na ścieżki
lubieżnego oddania.
(Mężczyźni) Mój pręt już jest nabrzmiały. / Jad mój wgryzie się i zniszczy umysł
pozbawiony pożądania; a jak ziarno padnie, tak opary jego rozejdą się po mózgu tym
i zawładną nim do końca, i podda się on woli mojej. W imię wielkiego boga Pana" niech
tajemne myśli me zamienią się na mój rozkaz w ruchy tego ciała, co go tak pożądam!
Szem ha-meforasz! Chwała Szatanowi!
(Kobiety) Lędźwia me palą. Krople nektaru z mej chutliwej szczeliny niech będą jako to
nasienie dla uśpionego mózgu, a umysł, co pożądania nie czuje, niech zawiruje szalonym
impulsem. A gdy żądza moja zaspokojoną będzie, nowe niech zaczną się wyprawy, a ciało to,
którego pożądam, przybędzie do mnie. W imię wielkiej nierządnicy Babilonu, i Lilith,
i Hekate, niech spełnią się moje żądze!
Szem ha-meforasz! Chwała Szatanowi!''

,,Biblia Szatana'' Anton Szandor La Vey
Chcesz spróbować??
Awatar użytkownika
Słowianka
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 511
Rejestracja: 2012-03-13, 12:36
Lokalizacja: Świdnik
Komentarze: 2

Re: Zaklęcia miłosne

Post autor: Słowianka »

No to żeś pojechał Vampirio.... ;)

Ale ma co chciała...
Przypominam, że kolega nie ponosi odpowiedzialności za to, co się stanie. :diabel2:
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Zaklęcia miłosne

Post autor: Spooky Fox »

To co napisał Vampirio, proponuję wklejać KAŻDEMU/KAŻDEJ kto się zapyta o możliwość rzucenia uroku miłosnego i od razu zamykać temat.
Awatar użytkownika
Vampirio
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 668
Rejestracja: 2011-04-27, 20:50
Komentarze: 2

Re: Zaklęcia miłosne

Post autor: Vampirio »

Haha :-P Mnie zawsze satysfakcjonują nieprzewidywane skutki (u innych) ;D a moralność takiego zaklęcia to przecież nie mój problem. Każdy dostanie to na co pozwolą umiejętności.
Ostatnio zmieniony 2012-07-10, 12:31 przez Vampirio, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
UFOszaman
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 143
Rejestracja: 2012-10-06, 12:55
Lokalizacja: Warszawa
Komentarze: 1

Re: Zaklęcia miłosne

Post autor: UFOszaman »

No mocne Vampirio - gdybym był dziewczyną to odechciało by mi się myśleć o zaklęciach czy urokach miłosnych.
Uważam, że najważniejszy w miłości jest " urok własny ", i jeszcze jedno - wytrwałość i pożądanie. :)
Awatar użytkownika
Glazery
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 133
Rejestracja: 2012-10-08, 22:12

Re: Zaklęcia miłosne

Post autor: Glazery »

No Vampirio, ja rozumiem, że miało to na celu uświadomienie dziewczynie, że musi sama zadbać o swoją miłość ale żeby zaraz takim czymś operować tutaj i wysyłać? No myślę, że to posunięcie trochę zbyt daleko, bo może się tak stać, że ona rzeczywiście zbierze się w końcu na to, by recytować tę inwokację. Szczerze powiem, że ilekroć jestem w stanie czytać tego typu inwokacje niepokoję się o tych, którzy pokuszą się o ich stosowanie, a nie są przygotowani na tego typu działania.
Podsumowując twoja wypowiedź Vampirio jest moim zdaniem czytelna i jasna, należy wziąć się w garść i zawalczyć o swoje.

Co do pytania, wierz mi, aby wymusić czyjąś miłość sięga się do źródeł czarnej magii ale nie polecam Ci tego, bo to się może bardzo źle skończyć. Odradzam stanowczo. Po prostu staraj się o niego w tradycyjny sposób.
Awatar użytkownika
UFOszaman
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 143
Rejestracja: 2012-10-06, 12:55
Lokalizacja: Warszawa
Komentarze: 1

Re: Zaklęcia miłosne

Post autor: UFOszaman »

Tu się zgadzam z Glazery - tradycyjny sposób, ale jaki ? Na sukces miłosny wpływają też feromony, które posiada Kobieta i Mężczyzna.To w większości od nich zależy jak powiedzie się historia miłości.
Awatar użytkownika
Glazery
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 133
Rejestracja: 2012-10-08, 22:12

Re: Zaklęcia miłosne

Post autor: Glazery »

Mówiąc "w tradycyjny sposób" miałem na myśli podryw, zainteresowanie go sobą. Trochę więcej wyobraźni, przecież niech życie nabierze koloru. Nie można iść na łatwiznę, porozmyślać trochę nad tym wszystkim i próbować do skutku ale nie mieszać do tego magii, czy chemii. Wtedy przyniesie ci to większą satysfakcję, bo więcej włożysz w to serca.
Awatar użytkownika
UFOszaman
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 143
Rejestracja: 2012-10-06, 12:55
Lokalizacja: Warszawa
Komentarze: 1

Re: Zaklęcia miłosne

Post autor: UFOszaman »

Czytałem, że wzdychanie kobiet do nieosiągalnych facetów nie ma sensu. Lepiej skupić się na tych którzy znajdują się w waszym zasięgu. Na kolegach z pracy, kumplach brata, znajomych z Facebooka. Im więcej ich jest, tym większa szansa, że w końcu któryś z nich okaże się tym jedynym i wybranym dla Ciebie. :)
wiki911
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2014-10-07, 11:14

Re: Zaklęcia miłosne

Post autor: wiki911 »

Ludzie,takie rzeczy dzieją się naprawdę! Korzystałam z takiej usługi i zamieszczam informacje o sprawdzonej osobie, w ramach podziękowania jej za to co,dla mnie zrobiła, warto aby ktoś też skorzystał, bo wiem jak sama szukałam i ciężko było znaleźć coś konkretnego w internecie... Miałam naprawdę beznadziejną sytuacje, praktycznie niemożliwą, a jednak mój ukochany wrócił i świata poza mną nie widzi po uroku. Jestem mega szczęśliwa !!!! Jeśli ktoś z was również jest w patowej sytuacji i potrzebuje pomocy to niech pisze na jej maila, możecie tez poprosić o numer telefonu w e-mailu, ja tak zrobiłam.
CIACH!


Primo: Proszę nie umieszczać poufnych danych na forum. Secundo: Proszę nie robić reklamy bez konsultacji z administracją. @Pandemonium.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Magia”