Kontrola żywiołów

Pein
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 100
Rejestracja: 2008-12-17, 22:26

Re: Kontrola żywiołów

Post autor: Pein »

A czy jest ktoś tu,który skontaktował się ze swoim opiekunem?
Awatar użytkownika
Malina
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 7
Rejestracja: 2010-08-14, 21:26

Re: Kontrola żywiołów

Post autor: Malina »

warto wierzyć w magię i podobne? kiedy prawie już wszystko jest udowodnione przez rzeszę naukowców? wolałabym sadzić drzewa niż kilka lat się łudzić że umiem ruszać korkiem po misce wody :lol:
Pein
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 100
Rejestracja: 2008-12-17, 22:26

Re: Kontrola żywiołów

Post autor: Pein »

Równie dobrze jeśli jest ci przypisany żywioł wody to korkiem możesz ruszać po misce nawet po pierwszym treningu.Ale z twoim podejściem do tego to będzie klika lat :P,albo gucio!skoro ty i tak w nią nie wierzysz a to jest podstawa.
Awatar użytkownika
Malina
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 7
Rejestracja: 2010-08-14, 21:26

Re: Kontrola żywiołów

Post autor: Malina »

ja niewierze ? zapytałam czy warto. ale jeśli już tak, to woda odpada bo się jej boję :lol: i choć chodziłam na zajęcia, to nie nauczyłam się pływać. po prostu nie potrafię.
czasem lubię tak siedzieć w dziczy i słuchać śpiewu ptaków.
Pein
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 100
Rejestracja: 2008-12-17, 22:26

Re: Kontrola żywiołów

Post autor: Pein »

Ja też nie umiem :) ale wody się nie boję ;p ja najbardziej lubię wiatr jak powiewa daje nam taki chłód.I łatwo mi z nim praktykować ;p
Tristal
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 17
Rejestracja: 2010-09-11, 13:48

Re: Kontrola żywiołów

Post autor: Tristal »

Kontrolowanie żywiołów to nie tylko sprawianie że ognisko bardziej będzie się palić albo wiatr mocniej będzie wiał . Prawdziwa kontrola zaczyna się wtedy gdy potrafimy siłę żywiołu przyswoić w taki sposób by nasze siły wzrosły . To że ktoś potrafi podsycić ogień nie znaczy że nad nim panuje
tak

Re: Kontrola żywiołów

Post autor: tak »

Ciekawe Tristal. Bardzo ciekawe!

Opowiesz o tych żywiołach więcej? 8)
Tristal
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 17
Rejestracja: 2010-09-11, 13:48

Re: Kontrola żywiołów

Post autor: Tristal »

Kontrola zwykła czyli ta o której mówicie to tylko część tego co faktycznie znaczy kontrola żywiołów
Kontrolując żywioł trzeba się z nim zjednoczyć stać się żywiołem
To o czym ja mówię to działanie w obie strony my stajemy się żywiołami a one nami
błędem jest myśl że wybieramy żywioł dla siebie Ogień Woda Powietrze i Ziemia stanowią jedność i faktycznie kontrolować żywioły może tylko ten kto będzie je traktował jako jedność . Wtedy nie tylko kontrolujemy ale i możemy czerpać siłę z żywiołów
tak

Re: Kontrola żywiołów

Post autor: tak »

OK. Pokaż mi jak to robisz.
Powiedz mi jak to robisz.
Chcę to poczuć.

Potrafisz? Czy zwyczajnie kłamiesz?
Potrafisz podsycić ogień, potrafisz przywołać deszcz, potrafisz wywołać wiatr?
Ostatnio zmieniony 2010-09-12, 18:56 przez tak, łącznie zmieniany 1 raz.
Tristal
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 17
Rejestracja: 2010-09-11, 13:48

Re: Kontrola żywiołów

Post autor: Tristal »

Zanim odpowiem na twoje pytanie powiedz od ilu lat uczysz się magi i kontroli żywiołów
tak

Re: Kontrola żywiołów

Post autor: tak »

Zanim odpowiem na Twoje pytanie powiedz jak i czy w ogóle potrafisz jakkolwiek kontrolować żywioły? Jeśli tak to w jakim stopniu?

I pamiętaj, że to ja zapytałem pierwszy.
Tristal
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 17
Rejestracja: 2010-09-11, 13:48

Re: Kontrola żywiołów

Post autor: Tristal »

Nauczyłem się kontrolować żywioł ognia i powietrza mogę podsycić ogień a potem za pomocą fali powietrza albo go zgasić lub podzielić przy dużym skupieniu dzięki kontroli wewnętrznych żywiołów mogę nie odczuwać bólu (kontrola wewnętrznego ognia) lub neutralizobać ból coś w rodzaju wyleczyć go (kontrola wewnętrznego powietrza ) . A co do wewnętrznych żywiołów najlepiej zacząć naukę od tego by panować nad nimi wtedy zewnętrzne bedą bardziej przyjazne
fire girl

Re: Kontrola żywiołów

Post autor: fire girl »

To znaczy że normalnie dmuchasz w płomień żeby go trochę poruszyć, a potem dmuchasz mocniej i płomień gasisz?
Tak się domyślam, bo wiem że nic innego nie jesteś w stanie zrobić.
Tristal
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 17
Rejestracja: 2010-09-11, 13:48

Re: Kontrola żywiołów

Post autor: Tristal »

Niestety to tylko twoja opinia . To o czym mówię wymaga skupienia wyciszenia i odpowiedniego oczyszczenia umysłu zjednoczenia się z naturą traktowania żywiołów nie jak przedmiot ale jak żywą istotę nie starać się być jej panem ale bratem jeśli ktokolwiek z wasz uczy się tego na poważnie dłóżej niż 10 lat wie o czym mówię a przynajmniej powinien znać już teorię jeśli nie to wybaczcie
Pein
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 100
Rejestracja: 2008-12-17, 22:26

Re: Kontrola żywiołów

Post autor: Pein »

Popieram cię Tristal :) Kiedyś jak to ćwiczyłem to wychodziłem do lasu zamykałem oczy i chciałem poczuć się jak wiatr.Bardzo fajne uczucie:P.Osobiście sam umiem przywołać lekki powiew lub tak zrobić żeby na mnie nie wiał :).Wiadomo przecież że nie każdy żywioł musi cię akceptować.Tristal rozumiem że zjednoczyłeś się z żywiołami albo bardzo dobrze znasz teorie na ten temat ;d.
Tristal
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 17
Rejestracja: 2010-09-11, 13:48

Re: Kontrola żywiołów

Post autor: Tristal »

Żeby zjednoczyć się z żywiołami trzeba opanować własny umysł . Ja dzięki wewnętrznemu ogniu mogę praktycznie nie odczuwać bólu i kontrolować ogień zewnętrzny dzięki wewnętrznemu powietrzu mogę rozpraszać bądź dzielić inne żywioły i kontrolować wiatr . Gdy opanuje się wewnętrzne żywioły można wchłaniać energię z tych zewnętrznych ale trzeba uwazać
tak

Re: Kontrola żywiołów

Post autor: tak »

Poczekaj Tristal, bo nie nadążam. Nie jestem pewny czy dobrze rozumiem to co czytam.
mogę podsycić ogień a potem za pomocą fali powietrza albo go zgasić lub podzielić przy dużym skupieniu
To znaczy, że na przykład..
  • Umiesz zgasić świeczkę myślą?
Tristal
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 17
Rejestracja: 2010-09-11, 13:48

Re: Kontrola żywiołów

Post autor: Tristal »

Kontrola żywiołów wymaga idealnego skupienia a myśli człowieka nawet podczas medytacji nie są na tyle oczyszczone by mogły kontrolować żywioł oprócz tego że np kieruje moje siły na płomień świecy wyciągam rękę w jej kierunku potem otwieram rękę taj jakbym chciał złapać piłkę t w tym samym momencie kumuluję siłę i z odległości jakiś 10 metrów świeca gaśnie ważne jest by nie wykonywać szybkich ruchów
fire girl

Re: Kontrola żywiołów

Post autor: fire girl »

Tristal nie zmyślał. Nie możesz zgasić świeczki na odległość. Nie opowiadaj takich bajek, bo to śmieszne jest.
Jeśli zrobisz to przy mnie to dam ci milion dolców.
Oczywiście nawet nie ma sensu próbować, bo i tak nic takiego nie zrobisz.
Randi już 40 lat temu zaproponował nagrodę za wykazanie zdolności paranormalnych. Do tej pory jeszcze nikt tej nagrody nie zdobył. A ty tutaj piszesz że sobie z łatwością gasisz świeczki.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Magia naturalna”