wibracje OOBE mp3

paranormal
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 74
Rejestracja: 2008-10-28, 22:09
Lokalizacja: Kraków

wibracje OOBE mp3

Post autor: paranormal »

Cała płyta (2 nagrania) wibracje oobe za free na:

http://chomikuj.pl/Chomik.aspx?id=Autsa ... rio&sid=14
Może komuś pomoże :D
Niestety trzeba się zalogwać żeby pobrać więc jak ktoś nie ma konta to rejestr.
Ragnarok
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 134
Rejestracja: 2009-01-08, 00:55

Re: wibracje OOBE mp3

Post autor: Ragnarok »

a tobie pomogło ?? kiedyś używałem jakiegoś programu nazywał się Brain... no mam na końcu języka ale nie mogę sobie przypomnieć . Poza miłymi stanami relaksacyjnymi nie doznałem niczego wyższego :]
Chmielek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: 2009-05-16, 23:20
Lokalizacja: Luboń

Re: wibracje OOBE mp3

Post autor: Chmielek »

Czyżby program BrainWave ? jeśli tak to miałem go kiedyś. Podobno pomagał w skupieniu, nauce itp. Podobno..
AutsajderekMario
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 1
Rejestracja: 2010-03-12, 18:04

Re: wibracje OOBE mp3

Post autor: AutsajderekMario »

Cześć, jestem AutsajderekMario a ten adres http://chomikuj.pl/Chomik.aspx?id=Autsa ... rio&sid=14 to adres mojego chomika. Wstawiłem tam trzy wibracje OOBE. Jeśli ktoś nie ma tam konta może skontaktować się ze mną na adres mariusz3393@gmail.com może da się coś zrobić. Pozdrawiam i dalekich lotów życzę;)
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: wibracje OOBE mp3

Post autor: Ivellios »

Miał ktoś już doświadczenia z takimi i podobnymi nagraniami? Warto spróbować, czy lepiej nie kombinować?
Awatar użytkownika
Darti
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 78
Rejestracja: 2011-10-07, 15:15
Lokalizacja: Gdańsk

Re: wibracje OOBE mp3

Post autor: Darti »

Czesto zalezy od sluchacza. Do wiekszosci tego typu nagran potrzebne sa dobre sluchawki + dogodna pozycja w ktorej pozostaniemy w bezruchu. Doprowadzi nas to do stanu transu, przez co te wszystkie dzwieki beda lepiej na nas wplywac

Gdybym mial podzielic formy owych dzwiekow zrobilbym to w ten sposob:

-Stymulajace duchowo (LD, OOBE, Trzecie Oko)
-Stymulujace fizycznie (Orgazm, uczucie zazycia srodkow odurzajacych)
-Stymulujace umyslowo (Fale alfa, beta, theta, delta, wywolujace radosc)
-Uzdrawiajace (Ich mozna sluchac nawet podczas robienia czegos malo wymagajacego. Mysle, ze nawet ambienty maja takie wlasciwosci, nie mowiac juz o tym ze sam odglos deszczu dziala na nasz mozg czesto bardzo kojaco)

Ogolnie duza role gra tutaj rowniez nasza sugestia, wiedza na temat stanu ktory chcemy osiagnac oraz nasz stopien zaawansowania

*Nagrania duchowe moga nam ulatwic osiaganie pewnych doznan, aczkolwiek nie musza. Osoba niezaznajomiona z LD nie osiagnie go, po po prostu nie ma doswiadczenia. Aczkolwiek nie wykluczam ze mogloby to wciaz wplynac jakos na jej rozwoj w tym kierunku. Z kolei sluchanie nagrania dotyczace otwierania Trzeciego Oka moze byc nieefektywne badz tez ryzykowne. Raz ze osoba musi wiedziec co takie Trzecie Oko nam daje, a dwa ze zeby je osiagnac musza byc spelnione warunki (Tutaj juz odsylam do tematu czakr i ludzi ktorzy sa z tym lepiej obeznani niz ja :grin:)

*Nagrania fizyczne sa chyba najbardziej zalezne od naszej wiary. Z kolei, jezeli nie przezylismy nigdy "fazy" po heroinie, nasz mozg predzej podsunie nam nasze wyobrazenie na jej temat niz faktyczne odwzorowanie

*Nagrania umyslowe to po prostu stymulacja, moga polepszyc nasza wydajnosc, tudziez wprowadzac w glebokie transy

Podsumowujac, najwieksza role gra tutaj nasza sugestia i obeznanie w temacie. Jezeli wyjdziemy z zalozenia ze nie zadziala i to sciema, to po prostu nie zadziala (Albo zadziala slabo tudziez w zlym kirunku) :D
Awatar użytkownika
cha0Z
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 17
Rejestracja: 2014-11-13, 03:49
Lokalizacja: Bytów

Re: wibracje OOBE mp3

Post autor: cha0Z »

Nie zapominajcie o tym, że takie nagrania potrafią programować nasz mózg w dobra strone jak i zarówno złą i tak naprawde niewiemy co one zawierają bo działają na podświadomość dlatego trzeba być bardzo uważnym z tymi nagraniami ja zaprzestałem jak zauważyłem zmiany w mojej psychice
Awatar użytkownika
Darti
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 78
Rejestracja: 2011-10-07, 15:15
Lokalizacja: Gdańsk

Re: wibracje OOBE mp3

Post autor: Darti »

Jakie zmiany?
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: wibracje OOBE mp3

Post autor: Ivellios »

Rok 2019, a my nadal nie wiemy, jakie to negatywne zmiany ma wywoływać słuchanie nagrań z wibracjami OOBE.

Jeśli właściciel "chomika" wciąż jeszcze zagląda na to forum, to apeluję o usunięcie z konta nagrań Pawła Stania (nie po to przecież udostępnił je na sprzedaż w sklepie prekognicja.pl, żeby ludzie je sobie za darmo ściągali).
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Download”