"Zaginione Taśmy Paranormalium"

Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

"Zaginione Taśmy Paranormalium"

Post autor: Ivellios »

Ach, cóż za tajemniczo brzmiący tytuł! :P

Będę tutaj umieszczał różne interesujące materiały dźwiękowe, które walają się gdzieśtam na moim dysku, a które chciałem początkowo zamieścić jako audycję mp3 (wraz z newsem na głównej), i których jakość okazała się być tak kiepska, że zdecydowałem nie zapodawać ich na stronie głównej.

Takich nagrań póki co znalazłem niewiele, niestety większość z nich w wyniku awarii dysku uległa niemal kompletnemu zniszczeniu, postanowiłem więc uratować co się da i udostępnić wam.

I tak oto uratowałem nagranie z dyktafonu z ubiegłorocznej debaty ufologicznej, która odbyła się w dniu 8 grudnia 2008 w Katowicach :P
Nagranie prawie kompletne, jedynie w paru miejscach przeskakuje o sekundę do przodu. Jakość kiepskawa, udało mi się ją jednak nieco poprawić w edytorze. Panie i panowie, życzę miłego słuchania :P

http://www.paranormalium.pl/pobierz_tas ... 2008_zapis

Uwaga - co prawda moderator debaty Sebastian Minor zapowiada, że próba dojścia do stwierdzenia czy UFO naprawdę istnieje potrwa "w ciągu najbliższych trzech godzin", nagranie jednak ma niewiele ponad dwie godziny - po pierwszej godzinie zarządzono przerwę, coby przysłuchujący się debacie widzowie mogli odpocząć (i posilić się napojami o zerowym procentażu i pizzą dostarczoną przez miejscową pizzerię :P ). Wywaliłem też z nagrania większość cichych momentów.

Po debacie dokonałem również nagrania rozmowy z siedzącym na widowni studentem fizyki, który wyliczył wszystkie wpadki jednego z biorących udział w debacie naukowców (ów naukowiec używał głównie argumentów typu "proszę państwa, fizyka jest piękna, zajrzyjcie do książek", a chwilę później zaczął coś chrzanić, że "czy jak opowiem sąsiadowi że zgwałcił mnie zielony ludek to czy sąsiad mi uwierzy" :lol: ). Jeśli uda mi się to nagranie znaleźć, możliwe że również tu zagości ;)

Gdzieś na początku nagrania słychać fragment mojej konwersacji z dziennikarką "Dziennika Zachodniego" xD

Bardzo proszę, aby to nagranie - inaczej niż w przypadku normalnych audycji - nie latało po jakichś Chomikach, Rapidshare'ach i innych darmowych serwerach, z których mogłaby je pobrać każda jedna osoba. Jedyny link, z jakiego można to nagranie pobierać, znajduje się w tym temacie.

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Podcasty Paranormalium.pl (2006-2007, 2010-2012)”