[rasizm] wycięte z: Teksty piosenek

Propozycje nowych audycji, tematów, itd. oraz uwagi i propozycje dotyczące działania strony. W tym dziale są również umieszczane ogłoszenia od administratorów
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

De Ruyter pisze:OoOoOo Biały Honor Biała Duma..
OoOoOo Biały honor BIAŁA DUMA biała Walka
nie no trzymajcie mnie bo nie wytrzymam!
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4862
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

Dajcie sobie spokój... :?
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

człowieku przecież to rasowy rasista! to żywy dowód na to że radio mayja wyrabia rasistów
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4862
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

Darnok pisze:człowieku przecież to rasowy rasista! to żywy dowód na to że radio mayja wyrabia rasistów
Będzie szerzył u nas rasizm, to podniosę mu wartość ostrzeżenia do szóstki i się żarty skończą...
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

mam nadzieje...
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4862
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

narazie podnoszę tą wartość do 2 - za robienie chai w temacie o piramidach
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

WYDARZENIA

Więzienie dla neonazisty
23.12.2003/JS

Berliński sąd skazał na trzy lata i cztery miesiące więzienia Michaela Regenera, lidera neonazistowskiej grupy rockowej Landser.

Dwaj pozostali członkowie grupy otrzymali kary więzienia w zawieszeniu.

W uzasadnieniu wyroku są stwierdził, że Landser to grupa przestępcza. 38-letni Regener, „wiodąca siła zespołu”, był autorem tekstów piosenek wzywających do naruszania niemieckiego porządku prawnego („Reich się odrodzi”). Grupa Landser jest najbardziej znanym z około stu działających w Niemczech zespołów neonazistowskich. Swe płyty wydaje w Stanach Zjednoczonych, skąd trafiają do Niemiec i wielu innych krajów. Przez dziesięć lat wydała 11 albumów. Początkowo nosiła nazwę Endlösung - „ostateczne rozwiązanie”, nawiązujące do nazistowskiego planu eksterminacji Żydów.



no comment...
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4862
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

Komentarz zbędny... :evil:
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

zgadnijcie kto ich slucha...
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4862
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

To wie chyba każdy kto oglądał temat z tekstami piosenek... :?
Zgadywanka zbędna...
FeiDei
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 153
Rejestracja: 2005-07-22, 16:20
Lokalizacja: Legnica

Post autor: FeiDei »

a moze de rojter to ojciec rydzyk :evil:
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

amen
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

wypowiedział się. On twierdzi że kieruje się "faktami naukowymi"...a czym kieruje się rasista?? tym samym.
Gosc z dna

Post autor: Gosc z dna »

Witam.
Jako, ze w ramach obowiązk ow jestem poza domem nie mogę podeprzeć się stosowną bibliografią, ba nie mogę się nawet zalogowac, ale na czesc stwierdzeń(oskarzeń?!) waszych postaram się odpowiedzieć.

Wokalista Landsera ukarany... Szkoda.
Lecz, piosenki ktore tu przytoczylem nie sa dzielem jego - jezeli jeszcze nie zauwazyliscie, tekst jest po angielsku - zapytacie co wy tym dziwnego - w koncu sporo artystow spiewa po angielsku, ale to jest zespol z gatunku narodowego rocka - ludzi kt orzy zawsze spiewaja w swoim jezyku.
Zeby was nie przemeczc powiem ze melodie utworu skopiowli(byc moze pozyczyli) anglicy i po zamianie slow na swoje grali na koncertach jako piosenke AfriCa a jako autora traktowali Landser.

Nastepna sprawa bedzie sensownosc takiego wyroku.
Satanistyczne grupy(Vader chociazby) szerza o wiele wiecej zla, niz to idzie pojac.
Ale odmienna religie(?! Chorobe chcialo by mi się rzecz) tolerowac trzeba!!! Bo inaczej jest się NIETOLERANCYJNYM. A jak mozna byc nietolerancyjnym?

Aha, jeszcze jedna kwestia.
Jakim sposobem stalem się rasista, podajac jedynie dane o RPA, niegdys wspanialym kraju, ktory teraz za rzadow tolerancyjnego, antyrasistowskiego slowem wspanialego rzadow czarnych stacza się na samo dno?

D.R.
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

bo nie ma tam wielkich i poteżnych białych?
zadam ci pytanie:
Czy jakbyś miał do wyboru czarnego z rpa, albo białego niemca 100% europejczyk to kogo byś wybrał? pewnie białego bo jeśli posługujesz się "faktami naukowymi" to biały jest lepiej rozwinięty. To jest właśnie rasizm bo dzielisz ludzi na lepszych i gorszych i uważasz się za lepszego bo jesteś biały
ps. Mam nadzieje że to chwilowa fascynacja bo żal mi cię...
De Ruyter
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 147
Rejestracja: 2005-07-16, 16:14
Lokalizacja: trojmiasto

Post autor: De Ruyter »

Termin satanizm obejmuje wiele systemów przekonań i praktyk, a jego granice są wyjątkowo nieostre. Satanistycznymi określa się różne wyznania religijne, których członkowie rzeczywiście czczą różnie rozumianego Szatana, wiąże się je z różnymi praktykami pseudo-satanistycznymi, czy wreszcie stosuje jako pejoratywny epitet wobec wyznawców innych kultów.
Z Wikipedii.
zadam ci pytanie:
Czy jakbyś miał do wyboru czarnego z rpa, albo białego niemca 100% europejczyk to kogo byś wybrał?
Do czego miał bym wybrać?
posługujesz się "faktami naukowymi" to biały jest lepiej rozwinięty. To jest właśnie rasizm bo dzielisz ludzi na lepszych i gorszych i uważasz się za lepszego bo jesteś biały
Faktami naukowymi - bez cudzysłowia.
Profesorowie z uniwerstyetów Witwatersrand i Stellenbosh stwierdzili to juz dawno.
Amerykańska ksiazka "Krzywa dzwonu" doskonale to opisuje - wszystkie aspekty eksperymentów, badań zródła do nich i bibliografie.

Lepszych i gorszych... - Lepszy wg. Ciebie jest cieżko pracujacy uczciwy człowiek czy seryjny morderca?
Może też jestes rasistą?



Edit - widzę ze ostrzeżnień mi nie usunieto?
A nawet jedno dodano???
Kłotnie?
W jakim miejscu za przeproszeniem?
Zawsze wydawało mi się ze mój styl wypowiedzi jest chłodny, obiektywny i rzeczowy.
Z resztą bardzo ciężko nazwać kłotnia dyskusje na podstawie FAKTÓW I BIBLIOGRAFII - jaka chyba jedyny tu prowadzę...
Mam nadzieje na jakis rzeczowy odzew poparty moze punktami z regulaminu
I może przypomne Lex retro non agit - prawo nie działa WSTECZ - a punkt o pogladach rasistowskich został dodany po 16.VIII.2005 czyli po dniu kiedy dostałem ostrzezenia
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Ogólna dyskusja o Radiu Paranormalium”