Problem z wysylaniem postow

Propozycje nowych audycji, tematów, itd. oraz uwagi i propozycje dotyczące działania strony. W tym dziale są również umieszczane ogłoszenia od administratorów
ayalen

Problem z wysylaniem postow

Post autor: ayalen »

Poniewaz nie zdarzylo mi się to nigdzie indziej, problem dotyczy tylko tego forum- moze daloby się wyjasnic dlaczego w momencie wysylania postu wyrzuca mnie do ponownego logowania? Troche to upierdliwe.
Przy okazji: odnoszac się do anonimowej uwagi ktora widnieje pod moim postem w watku "Byc ponadto" - a ktora przyjmuje, przyrzekajac nie wdawac się w jalowe dyskusje polegajace na ocenianiu rozmowcow, zamiast rozmowie na temat ich pogladow, tym niemniej prosilabym o mierzenie wszystkich rowna miarka, poniewaz moj ton byl jedynie odpowiedzia na ton moich przedmowczyn, a sadze ze ani staz, ani tym bardziej pelniona funkcja nie upowazniaja do spogladania z gory. Poza tym milo byloby wiedziec kto jest autorem wspomnianej uwagi, slowo "pande" nic mi nie mowi?
Awatar użytkownika
Pandemonium
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 728
Rejestracja: 2010-05-09, 17:52
Lokalizacja: Suwerenne Państwo.

Re: Problem z wysylaniem postow

Post autor: Pandemonium »

Jeżeli nie chcesz by taka sytuacja się powtarzała zaznacz przy logowaniu kwadracik " Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie". Powinno rozwiązać kłopot.

Co do dalszej części posta - Pande to ja. (szok) I nie obchodzi mnie kto pierwszy zaczął, porządek na forum musi być. Równie dobrze upomnienie mogła dostać Nieistotna, ale to Twój post był ostatni, a miało to być widoczne. Skarga odrzucona, proszę się zachowywać kulturalnie.
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Re: Problem z wysylaniem postow

Post autor: Spock »

Możesz też spróbować wyczyścić cookiesy w przeglądarce i zrestartować.
ayalen

Re: Problem z wysylaniem postow

Post autor: ayalen »

dzieki za podpowiedz, zaznaczam, na nic, i tak wywala, sprobuje drugiej opcji.
Nie szok, czemu niby, zwyczajnie ciekawa bylam. Nie odrzucaj skargi, toz nie skarze się- powiedzialam ze przyjmuje uwage z pokora- pytalam tylko. I niby czemuz mialaby to byc Nieistotna, skoro w wymianie uwag uczestniczylysmy we trzy- moderator jak swieta krowa, nietykalny? Dziekuje za wyjasnienie, przepraszac za to ze nie padam plackiem przed majestatem nie bede, trudno.
Awatar użytkownika
Pandemonium
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 728
Rejestracja: 2010-05-09, 17:52
Lokalizacja: Suwerenne Państwo.

Re: Problem z wysylaniem postow

Post autor: Pandemonium »

Nieistotną dałem na przykład. A jeżeli chodzi o kwestię nietykalności to każdy może dostać upomnienie, ostrzeżenie, czy bana - włącznie z adminem. To tak gwoli wyjaśnienia.

Jeżeli wyczyszczenie ciasteczek nie pomoże, polecam korzystanie z Firefoxa. Nigdy nie miałem na tej przeglądarce żadnych problemów.
ayalen

Re: Problem z wysylaniem postow

Post autor: ayalen »

chyba pomoglo;-), jeszcze raz dziekuje
Awatar użytkownika
Pandemonium
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 728
Rejestracja: 2010-05-09, 17:52
Lokalizacja: Suwerenne Państwo.

Re: Problem z wysylaniem postow

Post autor: Pandemonium »

Zamykam.
Zablokowany

Wróć do „Ogólna dyskusja o Radiu Paranormalium”