poczekalnia

Propozycje nowych audycji, tematów, itd. oraz uwagi i propozycje dotyczące działania strony. W tym dziale są również umieszczane ogłoszenia od administratorów
Awatar użytkownika
Spock
Administrator
Administrator
Posty: 1961
Rejestracja: 2007-02-19, 17:23
Lokalizacja: Kraina Latających Siekier
Komentarze: 7

Re: poczekalnia

Post autor: Spock »

Nie będę komentował tych bezsensownych zarzutów, bo zrobił to za mnie Ivellios. Choć w zasadzie powinienem to sam napisać, ale skoro już to zrobił, to nie będę się powtarzać.

Powiem tylko tyle: tego rodzaju "przekazów" od kosmitów, duchów, bogów, demonów itp. było już bardzo wiele. Praktycznie zawsze, okazywało się to nieudolną prowokacją, albo czystym wymysłem.
AstroMesjasz

Re: poczekalnia

Post autor: AstroMesjasz »

Witam
Kolego " Pytol " mógłbym tak jak to napisałeś jeszcze raz podjąć nowy temat w tej samej sprawie ...ale to nie ma sensu ! I tak nikt w to nie wierzy a w szczególności kolega z Zomowcami w profilu !
Mój temat jest tematem skazanym na klęskę - a to z prostej prozaicznej przyczyny - jest zbyt prostym a zarazem niewiarygodnym dla ludzi bez wyobraźni !
Szkoda że kolega Spock jest tak krótkowzrocznym człowiekiem bez wiary w nowe !
Ale trudno , ludzie są różni i ich poglądy !
Mimo wszystko Ja to uszanuję z racji mojego wieku !
Nie mam ochoty na walkę z ..... nie ważne.
Może kiedyś " ONI "wybiorą jego na " Mesjasza " - a wtedy to może zrozumie i uwierzy !
Pozdrawiam serdecznie
Wasz AstroMesjasz
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: poczekalnia

Post autor: Ivellios »

Żeś się tych zomowców uczepił jak rzep psiego ogona.

Tak, taki temat jak ten, o którym ciągle rozprawiasz, nie ma na tym forum racji bytu - bo użytkownicy tego forum nie są debilami, którzy z radością łykają "przekazy z kosmosu" i inne bzdury podsuwane im pod nos. "Wiara w nowe" nie oznacza wcale bezkrytycznego przyjmowania praktycznie kompletnie nieweryfikowalnych wytworów czyjegoś umysłu.

A, i jeszcze coś - nie wiem, czy wiesz, ale prócz wykrzyknika istnieje jeszcze kropka. Może przestaniesz wreszcie krzyczeć?
Awatar użytkownika
Słowianka
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 511
Rejestracja: 2012-03-13, 12:36
Lokalizacja: Świdnik
Komentarze: 2

Re: poczekalnia

Post autor: Słowianka »

Nie wiem jakie to ma znaczenie dla ładu i składu, ale są takie działy na innych forach jak zsyp, bocznica etc. Wystarczy przenieść tam temat i ustawić tak, by nie wyskakiwał w powiadomieniach o nowych postach.
Wtedy, może sobie taki mesjasz, prorok, onlyoneman, pisać do bólu, zamiast robić flejm na całym forum...
A jak człowiekowi smutno, to może sobie wejść i poczytać i się pośmiać.
Awatar użytkownika
IteratorZX81
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 419
Rejestracja: 2008-09-05, 18:38

Re: poczekalnia

Post autor: IteratorZX81 »

Może przenieść do Ezoteryczne buble i wpadki i otworzyć?
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Ogólna dyskusja o Radiu Paranormalium”