Para-Radio - wydanie specjalne - niedziela 19 luty o 19:00

Propozycje nowych audycji, tematów, itd. oraz uwagi i propozycje dotyczące działania strony. W tym dziale są również umieszczane ogłoszenia od administratorów
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Para-Radio - wydanie specjalne - niedziela 19 luty o 19:00

Post autor: Ivellios »

News z głównej - wstawiam też tutaj, bo nie wszyscy tam zaglądają ;)

W naszym radiu internetowym najbliższa niedziela będzie dniem szczególnym. Otóż tego dnia... będziemy musieli dużo poprzestawiać w ramówce, albowiem Ivellios i Arek Paterek nagrali tak mocny odcinek Para-Radia, że na pewno wywoła skrajne reakcje, i do tego tak długi, że objętościowo zmieściłyby się dwa normalne odcinki.

To wydanie Para-Radia będzie poświęcone dezinformacji, ze szczególnym akcentem na dezinformację w ufologii, ze szczególnym uwzględnieniem ufologii polskiej.

Co więcej, ten odcinek Para-Radia będzie odcinkiem urodzinowym, gdyż audycja Arka Paterka obchodzi właśnie pierwsze urodziny :) Z tej okazji składamy Arkowi najlepsze życzenia, aby jego audycja - bijąca rekordy popularności - rosła w siłę i z odcinka na odcinek przyciągała coraz większe rzesze słuchaczy!

A jeśli chcecie i Wy, drodzy słuchacze, złożyć Arkowi życzenia, możecie to zrobić tutaj w komentarzach, w zaproszeniu na Facebooku, pod naszym radiowym adresem email radio@paranormalium.pl (życzenia przeczytamy na antenie, możecie je też nagrać, wówczas odtworzymy), lub na stronie Para-Radia


Radia Paranormalium można słuchać na http://radio.paranormalium.pl/ Kto nie będzie mógł wysłuchać w niedzielę premiery, może włączyć radio w piątek o 21:00, wtedy leci pasmo z powtórkami audycji niedzielnych.
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: Para-Radio - wydanie specjalne - niedziela 19 luty o 19:

Post autor: Ivellios »

Wczoraj chyba pierwszy raz zdarzyło się, aby podczas emisji audycji "Para-Radio" ktoś zadzwonił do studia Grudziądzkiego Radia Internetowego, żeby "zainterweniować" w sprawie tego, co opowiada gość na antenie!

Telefon wykonał Rafał Nowicki, człowiek, który - jak sam twierdzi - przez lata badał sprawę Zdanów. Najwidoczniej bardzo mu się nie spodobało to, co powiedziałem na temat Zdanów ;) Wykonawszy telefon do studia (oczywiście wejścia na antenę nie było, audycja została wcześniej nagrana) stwierdził, że Arek zaprosił gościa, który "kompletnie nie ma pojęcia o czym mówi" (czyżby? to ja jestem ciekaw, jakie pojęcie ma pan Rafał, chętnie wysłucham, co ma do powiedzenia), "wygadywał głupoty i idiotyzmy", "dużo pozmieniał" (no przepraszam, ale moje wątpliwości, opinie i generalnie wszystko, co przedstawiłem w audycji w kwestii Zdanów, oparte było o publikacje Nautilusa i pana Nowickiego, więc jeśli coś ktoś pozmieniał, to na pewno nie ja, gdyż nie miałem ku temu żadnej motywacji...), i tak dalej. Arek wstępnie się z nim umówił na nagranie audycji, poświęconej wyłącznie sprawie UFO ze Zdanów, w której Nowicki przedstawi swój punkt widzenia na ten temat. Cóż, mam nadzieję, że może tym razem pan Nowicki przedstawi wreszcie jakieś konkrety, nie to co było na forum Infry (sprawa w dużym skrócie opisana tutaj) czy choćby na czacie głosowym Infry na Spikerii (w linku jest jego zapis).

Jak przewidywałem, reakcja po audycji się pojawiła, i to dość szybko (podobno do Nowickiego zadzwonił ktoś ze znajomych z informacją, że taka i taka audycja właśnie leci), zobaczymy, co będzie dalej. O sprawie można też przeczytać w najnowszym wpisie na blogu Para-Radia: http://paranormalium.pl/para-radio/2012 ... low-kilka/
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Re: Para-Radio - wydanie specjalne - niedziela 19 luty o 19:

Post autor: Darnok »

No i mam nadzieję, że w końcu zostanie przyparty do muru. Bo jak miał swoją audycję, to tylko chwilkę posłuchałem- właściwie same lanie wody.
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: Para-Radio - wydanie specjalne - niedziela 19 luty o 19:

Post autor: Ivellios »

Wiesz co, szczerze powiedziawszy niczego konkretnego się już po nim nie spodziewam. Odkąd zaczął się w ogóle udzielać w Internecie, odmawia odpowiedzi na pytania albo zbywa pytania tekstami typu "nie będę tego dwieście razy tłumaczył" czy czymś typu "a byliście tam? fotografowaliście? takim samym aparatem tak samo ustawionym? NIE, więc się nie wypowiadajcie, bo wy nic nie wiecie!".

Ot po prostu podstawiony człowiek z Nautilusa, mający zgrywać na pozór niezależnego badacza. Skoro posiada jakieś dowody, to niech je w końcu do jasnej ciasnej pokaże. Twierdzi, że Zdany to fakt - więc niech to udowodni, zamiast wymagać od innych, żeby przedstawiali dowody na to, że jest inaczej.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Ogólna dyskusja o Radiu Paranormalium”