Porządek na forum

Propozycje nowych audycji, tematów, itd. oraz uwagi i propozycje dotyczące działania strony. W tym dziale są również umieszczane ogłoszenia od administratorów

ODPOWIEDZ PO PRZECZYTANIU! Czy podane zmiany powinny zajśc

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Re: Porządek na forum

Post autor: cleric »

spooky, brakuje Ci jej?:D moge Ci ją znow podarowac :D :P
jesli po wykasowaniu ot niektórzy by 'zamarli' to nawet dobrze, bo forum ma okreslona tematyke, od pitolenia glupot sa inne fora. ja tu caly czas patroluje, idiotyczne posty bede kasowac, dopoki się uzytkownicy nie naucza porzadku.
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Porządek na forum

Post autor: Spooky Fox »

cleric pisze:spooky, brakuje Ci jej?:D
Nawet nie wiesz, jak bardzo xD czy znowu muszę napisac coś w stylu "wiesz, uważaj na siebie w drodze, bo motocykle to bardzo niebezpieczne narzędzia", czy po prostu dasz mi warna za chęc do życia i miłośc do ojczyzny :D :D :D :D :D Ech...nie zapomnę tego, nie zapomnę xD
cleric pisze:jesli po wykasowaniu ot niektórzy by 'zamarli' to nawet dobrze, bo forum ma okreslona tematyke, od pitolenia glupot sa inne fora. ja tu caly czas patroluje, idiotyczne posty bede kasowac, dopoki się uzytkownicy nie naucza porzadku
:one: :amen: I tak trzymac! Och, żeby jeszcze inni admini brali z Ciebie przykład...a nie tylko przypierniczali się do Bogu ducha winnych użytkowników, takich jak na przykład ja 8)
|-_-|
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 427
Rejestracja: 2008-04-03, 22:48
Lokalizacja: Otchłań

Re: Porządek na forum

Post autor: |-_-| »

Dlatego przez pewien czas tutaj biegałem z pięcioma ostrzeżeniami. Czterema wystawionymi przez cleric xD
Haha :D
btw...zółta kartka mi znikła :cry:
Już nie jesteś trendy... :P
Poza tym wątpię, żeby osoba twojego pokroju napisała posta w takim stylu. Jak jest się nowym, to się nie wychyla w tematach, których się nawet nie przeczytało, prawda? Wiem coś o tym, bo będąc tutaj pierwszy raz zacząłem się za nadto wychylac.
No racja, nie powinien się wychylać. Ale może powinieneś przypomnieć mu o tym.. trochę delikatniej? :P
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Porządek na forum

Post autor: Ruskof »

|-_-| pisze:
Poza tym wątpię, żeby osoba twojego pokroju napisała posta w takim stylu. Jak jest się nowym, to się nie wychyla w tematach, których się nawet nie przeczytało, prawda? Wiem coś o tym, bo będąc tutaj pierwszy raz zacząłem się za nadto wychylac.
No racja, nie powinien się wychylać. Ale może powinieneś przypomnieć mu o tym.. trochę delikatniej? :P
Gdzies juz o tym chyba pisalem,ale jako kobieta lagodniej do tego podchodzisz,my jako mezczyzni calkiem inaczej,to znaczy bardziej "po mesku" do tego podchodzimy,np kobieta by na to powiedziala "na nastepny raz moglbys nie pisac tutaj :) " a ja czasami chetnie bym napisal "wypier*** z tak h**u z takim po***** postami,jestes nowy i się wpier****"oczywiscie to tylko przyklad,az tak sucho nie mowie :P
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: Porządek na forum

Post autor: Ivellios »

O ile pamiętam, w tym temacie mówimy o porządku na forum, a nie o tym, kto jak mówi...
Prosiłbym więc o zakończenie offtopa. Już przetestowaliście wyłączone nalicznie postów, wystarczy :P
Ruskof
Senior forum
Senior forum
Posty: 1159
Rejestracja: 2009-10-29, 14:03
Lokalizacja: Katowice/Awinion
Komentarze: 53

Re: Porządek na forum

Post autor: Ruskof »

Tak jest kapitanie.
Znacznie mniej nowych postow w off-topie,duzo tematow do omawiania,forum jest przeswietne :grin:
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Ogólna dyskusja o Radiu Paranormalium”