Nasza Tworczosc

Propozycje nowych audycji, tematów, itd. oraz uwagi i propozycje dotyczące działania strony. W tym dziale są również umieszczane ogłoszenia od administratorów
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

Mawerick pisze:po miesiącu
Dokładnie po 29 dniach...
Proponuję najpierw się z tym forum zapoznać, podyskutować na spokojnie i dopiero za jakiś czas wyskakiwać z propozycjami.

[hide]Odnosząc się do PW to nazywanie moderatorów dzieciakami jest co najmniej nie na miejscu, przede wszystkim dlatego, że nie znasz nas (po miesiącu postowania nie można nikogo dobrze poznać), a poza tym sama momentami zachowujesz się jak "tylko trochę młodsza"...[/hide]
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Post autor: cleric »

Ivellios pisze: po 29 dniach...
ale pisac zaczela pozniej
Awatar użytkownika
Serephinea
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 790
Rejestracja: 2006-11-27, 17:36
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Serephinea »

ohh...Cogito...nie obrazam nikogo tak wprost, ale czasami sama wiesz, ze czlowiekowi zalamuja się rece... Ivellios, ty tam naszej prywatnej korespondencji nie wcielaj tu na forum, bo to bylo bez mojej zgody...tak się nie robi...;/
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Post autor: cleric »

Serephinea pisze:naszej prywatnej korespondencji nie wcielaj tu na forum
a co boisz się ze ci, których za plecami objezdzasz czegos się dowiedza przez przypadek? XD
Awatar użytkownika
Serephinea
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 790
Rejestracja: 2006-11-27, 17:36
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Serephinea »

tu chodzi o dobre wychowanie Cleric...tylko o dobre wychowanie, tak jak mamusia uczyla nie czytac cudzych listow, tak się nie powinno bez obopolnej zgody umieszczac mojego priva, albo nawet sensu mojego priva na forum...
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Post autor: cleric »

Serephinea pisze:tu chodzi o dobre wychowanie Cleric
w dobrym tonie jest też umiejętność powiedzenia komuś wprost, a nie pisanie sobie o nim za plecami, bo to pojscie na latwizne :D
Awatar użytkownika
Serephinea
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 790
Rejestracja: 2006-11-27, 17:36
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Serephinea »

wiesz..chcialam juz dawno to skonczyc, ale cleric dalej ciagnie czepiajac się kazdego mojego slowa z osobna...;/
Darnok
Senior forum
Senior forum
Posty: 3337
Rejestracja: 2004-12-29, 11:25
Lokalizacja: Krynica-Zdrój
Komentarze: 2

Post autor: Darnok »

Cogito pisze:Cie do tego, to że jesteś starsza od niektórych.
Jest kilku poważnych modów, i oni sprawują pieczę nad tą szczęśliwą gromadką :D nie potrzebujmy (wg. mnie, chcesz zacząć pyskówkę, pisz na pw) kolejnych modów , a jeżeli chcesz pomagać, to zgłaszaj posty. Będziemy ci wdzięczni, a może nawet postawimy piwo :)
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

Tym miłym akcentem kończymy offtopa, a każdy następny offtopowy pościk zostanie przeze mnie nagrodzony warnikiem.
Alphar

Post autor: Alphar »

cleric pisze:a co boisz się ze ci, których za plecami objezdzasz czegos się dowiedza przez przypadek? XD
Iza nie rób sobie tego co było na DP po raz drugi. Mi to wygląda na powtórkę z rozgrywki. Z całym szacunkiem do Twojej osoby.
Co do moderacji na forum "Nasza Twórczość" za bardzo nie ma tutaj czego moderować póki co, a i bałaganu zbytnio nie dostrzegam. Iza za bardzo chyba się narzucasz i chcesz swoje poglądy forsować siłą- to nie tak się robi. W ten sposób zbudowałaś wobec siebie tylko niechęć.
Żeby nie było, ze zamierzam ciągnać offtopa- to jest moje zdanie nt. kandydatury Izy na moderatora. Najpierw należy wyrobic sobie szacunek, jakiś grunt. Nigdy nie ładuj się nigdzie z buciorami.
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

OK, nie dam warna za to, ale tylko dlatego, żębyś mogła dalej pisać. Na tym koniec.
_Nameless_
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 336
Rejestracja: 2005-04-08, 16:16
Lokalizacja: Asylum

Post autor: _Nameless_ »

Jakbyś zamknął temat to może byłoby łatwiej... i warnów nie trza byłoby stawiać
ArturVonFornal
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 776
Rejestracja: 2005-04-26, 15:52
Lokalizacja: z Łodzi

Post autor: ArturVonFornal »

BloodLust pisze:a jak ktos się bedzie chcial udzielic w temacie, swoim wierszem czy cos? ;p
To wtedy założy sobie temat, jakoś do tej pory to tak działało :P
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

Jak koniec to koniec...

Serephinea - narazie na moda nie masz szans :P może jak trochę lepiej się poznamy w toku dyskusji...
Zablokowany

Wróć do „Ogólna dyskusja o Radiu Paranormalium”