Temat dla użytkowników Futharku

Propozycje nowych audycji, tematów, itd. oraz uwagi i propozycje dotyczące działania strony. W tym dziale są również umieszczane ogłoszenia od administratorów
Fenikt
Administrator
Administrator
Posty: 544
Rejestracja: 2005-04-11, 23:19
Lokalizacja: Kraków

Temat dla użytkowników Futharku

Post autor: Fenikt »

Witam wszystkich moich podopiecznych ;)

Mam przyjemność powitać Was na połączonym forum Futhark i Paranormalium. Mam nadzieje że współpraca będzie owocna. Wg. mnie to idealna szansa dla ozywienia obu for, poznania nowych ludzi jak i uratowania dogorywujacego Futharku:)

Do Waszej informacji:
- Żaden temat oprócz tych które osobiscie usunalem ze wzgledu na nieaktualnosc nie zostal usuniety
-Niektore dzialy pozostaly z forum Futhark i tam mozecie dalej znalezc stare tematy
-Inne dzialy zostaly polaczone i przy odrobinie wysilku znajdziecie tam tez nasze topici
-Proszę zajrzeć do swoich profili i jezeli taka Wasza wola uzupelnic je o nowe dane:)
-Dalej panuja podstawowe zasady kultury etyki itd. wiec prosze nie obrazac zadnych uzytkownikow i szanowac ich zdanie!
-Wszelki pytania prosze kierować na moj mail albo PW
-Jezeli macie jakies zastrzezenia co do organizacji nowego forum prosze postepowac jak wyzej :)
-Moderatorow prosze koniecznie o nie usuwanie niczego!! Zupelnie niczego bez wczesniejszego poinformowania mnie o tym na mail albo gg. Tematy raczej zamykac, informowac mnie i pozostawic mi obowiazek skasowania, albo przeniesc do Smietnika.

Mam nadzieje, ze bedziecie dalej aktywni, nowe dzialy jak i forum pobudza Wasza wyobraznie do zakladania nowych tematow i pisania dalej interesujacych postow.

Wiem ze jest jeszcze maly balagan, ale w miare mozliwosci staram się robic porzadek.

To chyba tyle ode mnie, zapraszam do dyskusji i pozdrawiam Was goraco.

Wasz najukochanszy administrator :D
Ostatnio zmieniony 2007-02-11, 20:21 przez Fenikt, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4862
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

Ja ze swojej strony postanowiłem dodać na forum oprawę graficzną, jaka była obecna na Futhark'u. Skórkę możecie sobie ustawić w profilach, widnieje ona pod nazwą Solaris.
Heretica
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: 2005-06-28, 11:20
Lokalizacja: Kraśnik

Post autor: Heretica »

No no dawno mnie tu nie było..całkiem ładnie tu podoba mi się. Tak trzymac.
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4862
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Post autor: Ivellios »

Cieszę się, że się wam spodobało ;)
Jak macie jakieś propozycje odnośnie forum to piszcie tutaj.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Ogólna dyskusja o Radiu Paranormalium”