Moje spotkania z Nieznanym

Jeżeli byłeś świadkiem jakiegoś zjawiska, którego nie potrafisz wyjaśnić, opowiedz nam o nim.
Prosimy o nie zakładanie w tym dziale tematów typu "Proszę o pomoc dla kolegi"!
Awatar użytkownika
pszewczyk82r
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: 2007-04-06, 16:19
Lokalizacja: Koszalin
Imię i nazwisko: Paweł Szewczyk

Moje spotkania z Nieznanym

Post autor: pszewczyk82r »

Zdażenie miało miejsce w nocy. Miałem wtedy 17 lat. Był lipiec 1999r. Miejscowość Jeżyce koło Darłowa w zachodniopomorskim. Interesowałem się wtedy już parapsychologią i próbowałem często wprowadzić się w stan OOBE.
Pewnej nocy udało mi się wprowadzić w stan LD. W jednej chwili przed oczami użyłem sceny z mojej przeszłości, miałem uczucie duszności i ujżałem pewien świecący punkt, po którym pojawiły się kolejne i zaczęły one się zbliżać i coraz szybciej poruszać. Przypominało to rodzaj wejścia w prędkość WORP z filmu Star Truck. Po chwili ujrzałem obraz korytarza w kształcie litery L. Podszedł do mnie humanoid i wziął mnie zaprowadził mnie do ciemnego pomieszczenia i wziął mnie za rękę, i straciłem świadomość i się ponownie obudziłem. Paweł.
To było moje pierwsze doświadczenie.

Kolejne miało miejsce nie tak dawno w lutym 2021 roku. Leżałem jak zwykle w łużku. na wynajmowanym pokoju w Koszalinie.
Pewnej nocy zostałem po wyjściu z ciała przeniesiony w dawne miejsce gdzie kiedyś mieszkałem do miejscowości Jeżyce gdzie kiedyś mieszkałem. Byłem z tyłu na polanie. Ujżałem kilka NOL-i. Były to pojazdy w kształcie przezroczystych dysków z czerwonym światłem z przodu pojazdu była noc. W pewnej chwili dojżałem NOL przy ziemi. Były w niej 4 świetliste istoty. do których się zbliżyłem.
Byłem w stanie OOBE. Miałem już wcześniejsze doświadczenia w tym stanie. Poruszałem się jako świetlista istota. Zbliżyłem się do obiektu i przenikłem przez przezroczystą powłokę pojazdu. Znalazłem się bardzo blisko tych istot.
W pewnym momencie wyciągnołem dłoń do jednej z nich i zamknołem oczy. Po chwili ta istota podała mi swoją dłoń. Lekko ścisnołem jej dłoń. Poczułem jej 4 palce i się przedstawiłem. Powiedziałem telepatycznie że mam na imię Paweł i że jestem z Ziemi. Po chwili jedna z nich również telepatycznie odpowiedziała do mnie: witaj Paweł. Zostań z nami. Ja odpowiedziałem że mam jeszcze coś do zrobienia na Ziemi i muszę wracać. Wyleciałem jako świetlista istota z pojazdu. I obudziłem się w pokoju w Koszalinie gdzie mieszkałem.

Trzecie doświadczenie miałem w lipcu 2021r.
Tym razem byłem u rodziców w Białogardzie koło Koszalina. Leżąc w łużku rano poczułem obce ciało pod pościelą akurat nie zajżałem wtedy. Było wyraźnie wyczuwalne dłonią ko kilku sekundach po prostu znikło. Miałem wtedy jakiś sen erotyczny wcześniej. Podejżewam że chwilkę wcześniej moja świadomość została jakoś zmanipulowana i doszło wtedy do nieświadomej kopulacji.
Awatar użytkownika
pszewczyk82r
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: 2007-04-06, 16:19
Lokalizacja: Koszalin
Imię i nazwisko: Paweł Szewczyk

Re: Moje spotkania z Nieznanym

Post autor: pszewczyk82r »

Kolejna moja przygoda z nieznanym fenomenem miała miejsce 10.10.2022r. Było rano przed ósmą nie jestem w stanie przypomnieć sobie snu jaki miałem, ale moją przygodę pamiętam. Zbudził mnie ciepły oddech czegoś po mojej lewej stronie na policzku. Coś ciągnęło do siebie moją prawą rękę dwa razy. Po tem usłyszałem dobrze mi znany dźwięk wysokiej częstotliwości w uszach i mój wzrok zawsze wtedy przypominał podgląd przez noktowizor. Trudno to wyjaśnić. Te uczucie miałem dosyć często w tym roku.
Awatar użytkownika
pszewczyk82r
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: 2007-04-06, 16:19
Lokalizacja: Koszalin
Imię i nazwisko: Paweł Szewczyk

Re: Moje spotkania z Nieznanym

Post autor: pszewczyk82r »

Kolejna moja przygoda miała miejsce wieczorem koło godziny 20. Wracałem wtedy z pracy. Przechodziłem obok przepompowni gazu na osiedlu w Koszalinie. Usłyszałem wtedy jakby pulsowanie laserowe. Dźwięk dochodził z wszystkich stron. Stało tam kilka samochódów. Dźwięk był słyszalny na odcinku 5 metrów kwadratowych po odejściu od przepompowni po prostu dźwięk ustał. Następnego dnia przechodziłem w tym samym miejscu. Ale dźwięku nie było.
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Nasze spotkania z nieznanym”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości