Gdzies mozna posluchac Trojki Bez Sternika?ZdzisławZdzisławski pisze: 2022-02-20, 01:33On się chyba teraz udziela w Trójce Bez Sternika, nieregularnie leci w środy wieczorem.szympix pisze: 2021-02-03, 22:57 Witam ,czy coś wiadomo co u Tomka ,czy mozna jakoś znaleźć namiary ? Pozdrawiam
Radio Na Fali
-
Sosw
- Nowa Krew

- Posty: 1
- Rejestracja: 2026-06-02, 20:28
Re: Radio Na Fali
-
AlbertKowalski
- Aktywny pisacz

- Posty: 121
- Rejestracja: 2018-11-12, 03:31
Re: Radio Na Fali
Nagrania stare są na YouTube.