Gdzies mozna posluchac Trojki Bez Sternika?ZdzisławZdzisławski pisze: 2022-02-20, 01:33On się chyba teraz udziela w Trójce Bez Sternika, nieregularnie leci w środy wieczorem.szympix pisze: 2021-02-03, 22:57 Witam ,czy coś wiadomo co u Tomka ,czy mozna jakoś znaleźć namiary ? Pozdrawiam
Radio Na Fali
-
Sosw
- Nowa Krew

- Posty: 1
- Rejestracja: 2026-06-02, 20:28
Re: Radio Na Fali
Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji
Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem
Załóż konto
Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę