Prośba o wróżbę - 1 - Misha

Tutaj możemy poprosić o wróżby z kart tarota. Wróżby na rok, miesiąc, pytając o zdrowie, finanse i tym podobne. Wszystkie wróżby są bezpłatne. Jeżeli masz jakiś problem - zapytaj naszych wróżbitów.
Misha
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 15
Rejestracja: 2012-05-06, 17:54

Prośba o wróżbę - 1 - Misha

Post autor: Misha »

Moje dane:
imię: Danijela
data urodzenia: 28.09.1990

Pytania:
1. Czy powinnam wyjechać na stałe do Niemiec, czy powinno to nastąpić już, czy za parę lat, czy lepiej zostać w Polsce?
2. Czy będę z Karolem (8.02.1988) już do końca życia?
3. Czy napiszę i wydam książkę i czy będzie ona sukcesem?
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Prośba o wróżbę - 1 - Misha

Post autor: Dagmara »

Witaj.

1. W przypadku wyjazdu do Niemiec to sama powinnaś jednak zadecydować kiedy to powinno nastąpić, tarot mi pokazał, że mogłabyś teraz, ale i równie dobrze za parę miesięcy. Ogólnie masz dobry rok na wyjazdy, także tutaj to pozostawiam decyzję Tobie.

2. Ja niestety nie stawiam kart na bardzo daleką przyszłość, ponieważ w życiu człowieka jak wiadomo różnie bywa i nie raz pewne sytuacje potrafią nas zaskoczyć. Ale z tego co widzę to naprawdę bardzo dobrą relacje oboje tworzycie- Królowa monet przy Królu monet, dwie figury obok siebie co się nie często zdarza.
Także jeśli oboje będziecie naprawdę dbać o ten związek, dążyć do harmonii, zrozumienia, wnosić coś nowego, tak aby między Wami nie wdarła się monotonia, wspólnie realizować swe marzenia, plany to naprawdę ta relacja ma szansę w przyszłości przetrwać.
Naprawdę ładne karty wypadły, dużo ciepła oraz uczuć tarot pokazał, dbajcie o ten związek oboje, bo naprawdę warto.

3. Z tą książką, to jest spora szansa abyś ją napisała, z tym, że może to być zagranicą ponieważ tutaj wyskoczyła mi między innymi karta Świat, jednak z jej wydaniem może być problem.
Bardzo dużo starań byś musiała w swoją pracę włożyć, aby została ona wydana.
Czy byłaby ona sukcesem, dla Ciebie z całą pewnością tak, jednak sukces taki światowy to niestety, ale karty takowego nie pokazały.

Pozdrawiam.
Zablokowany

Wróć do „Prośba o wróżbę”