Witamy

Tutaj możemy poprosić o wróżby z kart tarota. Wróżby na rok, miesiąc, pytając o zdrowie, finanse i tym podobne. Wszystkie wróżby są bezpłatne. Jeżeli masz jakiś problem - zapytaj naszych wróżbitów.
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Witamy

Post autor: Spooky Fox »

W imieniu swoim i Dagmary witamy na nowym dziale forum portalu paranormalium.pl

Pamiętajcie proszę, aby zaznajomić się najpierw z regulaminem tego działu zanim zamieścicie jakiś temat.

Mamy nadzieję, że dział będzie cieszył się uznaniem.

Pozdrawiamy - Dagmara oraz Spooky Fox
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Witamy

Post autor: Dagmara »

Witamy.
Na małym wstępie napiszę iż będziemy odpowiadać na wszystkie wasze pytania, udzielać przydatnych, pomocnych rad, oraz z przyjemnością dla zainteresowanych będę wyciągać dodatkową kartę na dany miesiąc.
Proszę się nie bać tarota. Wróżby będą jak najbardziej za darmo, a jeśli dział się rozkręci to będę również udzielała rad korzystając z Kart Anielskich.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Pandemonium
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 728
Rejestracja: 2010-05-09, 17:52
Lokalizacja: Suwerenne Państwo.

Re: Witamy

Post autor: Pandemonium »

Ja się w sumie trochę tego boję :D Może jeszcze coś wyjdzie co nie powinno trafić do mych uszu i będzie nie dobrze...

Może na początek (jako ,że jesteś w związku ze Spooky Fox) zrobisz mu tą wróżbę i wkleisz wyniki (albo on Tobie, nieważne). Ciekawi mnie jak to będzie wyglądać w praktyce po prostu.
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Witamy

Post autor: Dagmara »

Pandemonium pisze:Ja się w sumie trochę tego boję :D Może jeszcze coś wyjdzie co nie powinno trafić do mych uszu i będzie nie dobrze...
Pytasz kart o to co chcesz wiedzieć, z zapytaniem o finanse jeśli wyjdą przykładowo problemy finansowe to karty podpowiedzą co masz zrobić, aby Twoja sytuacja się poprawiła, uległa zmianie na korzystne itd.
Nie mam zamiaru doszukiwać się w kartach bóg wie czego, jedynie doradzać, także bez obaw ;)

Co do Spookyego, to niestety nie mogę mu postawić teraz tarota ponieważ już to zrobiłam z początkiem nowego roku, ale jak najbardziej mogę podać przykład jak będzie wyglądać taka ogólna wróżba na rok;

Zdrowie- poddenerwowanie może jak najbardziej w tym roku doprowadzić do osłabienia Twojego organizmu, zwróć uwagę na tryb swego życia i postaraj się wprowadzić jakiekolwiek zmiany.

Uczucia ( zaznaczamy -jestem w związku, jestem osobą samotną)- w tym roku będzie Cię czekać poważna rozmowa z obecnym partnerem, która zadecyduje o waszej przyszłości.

Praca (zaznaczamy-pracuje, jestem bez pracy)- Odczujesz niezadowolenie z obecnie wykonywanej pracy, jednak w najbliższych miesiącach nadarzy się okazja z o wiele lepszą dla ciebie ofertą.

Finanse- w tym roku czekają ciebie spore wydatki.

Rodzina- W tym roku czeka Cię zaproszenie na większe przyjęcie do kogoś z rodziny, lub przyjaciół. Dobre relacje z bliskimi znacząco wpłyną na twoje ogólne samopoczucie.


Drugi rodzaj wróżby to taki jaki przedstawił Spooky w dziale;
Czy zdam egzamin na prawo jazdy? możliwa odp. tak zdasz, ale za drugim razem.
Czy spotkam w tym roku miłość swojego życia? odp. w tym roku będziesz wiódł bogate zycie towarzyskie, jednak na prawdziwą miłość musisz jeszcze zaczekać.
Czy znajdę lepszą pracę lub co mnie czeka w obecnej? w obecnej pracy czekają na ciebie nieporozumienia ze strony innych pracowników, niezadowolenie z zarobków, lepsza oferta pojawi się na lato.

Oczywiście jest to tylko przykład owych wróżb, ale mniej więcej tak one będą właśnie wyglądać.
Na takiej zasadzie.
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Witamy

Post autor: Spooky Fox »

Pandemonium pisze:Ja się w sumie trochę tego boję :D Może jeszcze coś wyjdzie co nie powinno trafić do mych uszu i będzie nie dobrze...
Eee tam...pamiętaj, że ludzie boją się czegoś, czego nie rozumieją. Więc zachęcam wziąć ze mnie przykład i popatrzeć na tarota bliżej. Podejrzewam, że możesz bać się tego, czego ja się bałem rok temu. Że na przykład we wróżbie wyjdzie mi jako pierwsza karta, karta śmierć. Bo oczywiście naoglądałem się różnych filmów i bajek i oczywiście mogło to oznaczać tylko jedno, a rzeczywistość jest zupełnie inna. Bo okazuje się bowiem, że owa karta oznacza koniec czegoś. Karta śmierć może na przykład oznaczać coś tak dobrego, jak koniec ciężkiej choroby. Na przykład. Wszystko zależy od pytającego i zadanych pytań. O wiele gorsza bowiem od karty śmierci okazuje się na przykład wieża. Ale o tym w innych działach. Tak tylko chciałem Ci nakreślić pi razy oko o co kaman. :)

Nie bój się, bo nie ma czego.

Pandemonium pisze:Może na początek (jako ,że jesteś w związku ze Spooky Fox) zrobisz mu tą wróżbę i wkleisz wyniki (albo on Tobie, nieważne). Ciekawi mnie jak to będzie wyglądać w praktyce po prostu.
Mnie się wróżb nie robi, chyba, że na jednoznaczną moją prośbę. W każdym innym przypadku sam sobie kładę na tyle, na ile to możliwe. Mam nadzieję, że mniej więcej Dagmara Ci już to nakreśliła, więc ja się powtarzać nie będę. Jak będziesz miał jeszcze jakieś pytania to wal śmiało. Zresztą wszyscy mogą. Po to ten dział zrobiłem.
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Witamy

Post autor: Dagmara »

Tak nie ma się czego bać, na innym portalu użytkownicy również udzielają rad za pomocą kart tarota i u nich owy dział cieszy się dużym zainteresowaniem. Bez żadnego strachu, czy obaw każdy bez względu na wiek może zadawać pytania.
Awatar użytkownika
Pandemonium
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 728
Rejestracja: 2010-05-09, 17:52
Lokalizacja: Suwerenne Państwo.

Re: Witamy

Post autor: Pandemonium »

Jutro może założę temat w takim razie ; )
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Witamy

Post autor: Dagmara »

Informuję iż do listopada robię przerwę z wróżeniem i do tego czasu kart stawiać nie będę na forum.
Przepraszam wszystkich oczekujących, że dopiero teraz to piszę po miesięcznej nieobecności na portalu.
Awatar użytkownika
Słowianka
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 511
Rejestracja: 2012-03-13, 12:36
Lokalizacja: Świdnik
Komentarze: 2

Re: Witamy

Post autor: Słowianka »

Postaram się, w miarę możliwości zastąpić Dagmarę.
Ale proszę o pisanie tylko w pilnych, b ważnych sprawach.
Mam koszmarnie mało czasu...
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Witamy

Post autor: Dagmara »

Nieistotna, miałam właśnie do Ciebie napisać w tej sprawie, czy nie chciałabyś postawić kart osobą oczekującym na wróżbę. W prawdzie to Spooky miał wyznaczyć w razie czego osobę mi do pomocy także poproszę go żeby dołączył Ciebie do grona wróżbitów. Warunek jest jednak taki, żadnych niepotrzebnych dyskusji nie prowadzisz w wątkach z prośbą o wróżbę, udzielasz odpowiedzi i temat zostaje przez admina zamykany, tak jak to było do tej pory.
W listopadzie zacznę ponownie stawiać karty, z tym, że możemy zrobić tak, bo bardzo bym chciała jednak abyś mi towarzyszyła, będziemy stawiać karty proszącym o wróżbę na przemian, czyli jednej osobie ja drugiej Ty, tak abyśmy się nie zamotały i w tym samym momencie nie wysłały wróżby tej samej osobie.
Rozumiesz o co kaman?
I napisz czy się zgadzasz na coś takiego :)
Zapoznaj się również bardzo dokładnie jako osoba wróżąca z regulaminem wróżb, tak aby później nie było żadnych niedomówień.
Jak czegoś nie będziesz wiedzieć to pytaj śmiało, Spookyego, albo mnie.
Aha i nie wysyłamy wróżb na PW, jedyne co to jeśli ktoś chce pozostać anonimowy może Ci przesłać dane na PW, cała wróżba ma się pojawić w wyznaczonym wątku.
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Witamy

Post autor: Spooky Fox »

Ja Wam nie chcę nic mówić, moje drogie panie, ale idąc za regulaminem:

11. Na dzień 02.01.2012 kadra tarocistów składa się z Dagmary oraz Nieistotnej

Punkt nr 11 jak byk. Więc Nieistotna ma takie same prawa w stawianiu kart tarota w tym dziele jak i Dagmara.

Dziękuję :*
Awatar użytkownika
Słowianka
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 511
Rejestracja: 2012-03-13, 12:36
Lokalizacja: Świdnik
Komentarze: 2

Re: Witamy

Post autor: Słowianka »

Nie, no :D Jasne, że się zgadzam. ^^
Fakt, z regulaminem jestem na bakier, więc sobie go przyswoję.
Tak, o to mi chodziło, że nadrobię zaległości na forum, tego co już jest.
Bardzo mi miło, że zaproponowałaś mi kooperację i z prawdziwą radością do niej przystąpię.

A całkiem niedawno Drevni mi powiedziała, że jestem dopisana :D
Bidulka, walczy o studia i nie wie co z wróżeniem i sesją forumową, bo jak będzie źle, to będzie miała różnice programowe z 15 przedmiotów i licencjat, apiać od nowa... :roll:
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Witamy

Post autor: Spooky Fox »

Na razie niech sobie odpuści wszystko, co jest niepotrzebne. My tutaj będziemy jeszcze przez jakiś czas, więc na pewno się załapie :)
blizniak62

Re: Witamy

Post autor: blizniak62 »

Tu nowy - blizniak62.
Dlaczego trzeba czekać tak długo na akceptację własnych wiadomości ?
I dlaczego w ogóle one muszą być "akceptowane' ?
Wysłałem parę - brak moich wiadomości na Forum - a ja nie jestem pewny, czy one w ogóle dotrą do adresata i kiedy ?
Pozdrawiam - Wiesław
Awatar użytkownika
Spooky Fox
Administrator
Administrator
Posty: 1976
Rejestracja: 2009-03-02, 02:05
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 6

Re: Witamy

Post autor: Spooky Fox »

Po pierwsze:

kim Ty, w ogóle kur*a jesteś? Przyłazisz jak do siebie i zaczynasz śmiecić w tematach, w których nie masz prawa jako zwykły użytkownik się udzielać. Albo ślepy, albo analfabeta, bo jak byk jest napisane, że na Naszym forum są dwie tarocistki - Dagmara oraz Nieistotna.

Wystarczy CZYTAĆ PIER*OLONY REGULAMIN!

Oczywiście otrzymujesz jedno ostrzeżenie za nieprzeczytanie regulaminu, oraz drugie ostrzeżenie za punkt szósty owego regulaminu.

Powinieneś jeszcze dostać trzecie, za wkurwianie porządnych ludzi, ale dzisiaj wykażę się zrozumieniem...
Awatar użytkownika
Dagmara
Senior forum
Senior forum
Posty: 1535
Rejestracja: 2008-02-29, 18:57
Lokalizacja: Kłodzko
Komentarze: 1

Re: Witamy

Post autor: Dagmara »

Póki co nie zakładajcie nowych tematów z prośbą o wróżbę, ponieważ mam dłuższą przerwę we wróżeniu.

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: Witamy

Post autor: Ivellios »

Dagmara, czy zajmujesz się jeszcze wróżeniem? Użytkownicy założyli kilka tematów i czekają na odpowiedź.
Awatar użytkownika
Słowianka
Dyskusjoholik
Dyskusjoholik
Posty: 511
Rejestracja: 2012-03-13, 12:36
Lokalizacja: Świdnik
Komentarze: 2

Re: Witamy

Post autor: Słowianka »

Dział wróżb znów aktywny!

Wiem, że wielu z Was bardzo na to czekało.

Proszę o zapoznanie się z regulaminem i przestrzeganie go w 100%.

Zapraszam serdecznie do zadawania pytań!
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Prośba o wróżbę”