Analiza filmu: Kosmita w krzakach?

Awatar użytkownika
ifar15
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 305
Rejestracja: 2010-03-01, 20:07
Lokalizacja: Kraków
Komentarze: 1

Analiza filmu: Kosmita w krzakach?

Post autor: ifar15 »

Witam, chcę zaprezentować filmik z którym być może już się spotkaliście


Widać na nim.... no cóż, coś co przypomina klasycznego "szaraka"
Czy to możliwe? Czy to faktycznie był obcy?
Pewnie zwróciliście uwagę na fakt że autor nagrania w ogóle nie wydaję się być przestraszony tzn. nie kiwa kamerą itd. O dźwięku nie mówię gdyż go niema. Otóż zapewne autor nie widział owej postaci w czasie nagrywania, stąd też jego całkiem naturalne zachowanie. Poruszał kamerą jakby po prostu kręcił krzaki w których nic niema, nie zatrzymywał się na dłużej, jego ruchy były całkiem zwykłe i naturalne. Postać zobaczył dopiero po późniejszym obejrzeniu nagrania. Sam pewnie ma dystans do tego i nie bardzo brnie do wytłumaczenia tego stąd też jego "lekkość" w umieszczeniu tego filmiku na youtube i nadanie mu "szpanerskich" napisów.
Filmik być może przedstawia obcą istotę, spójrzcie:
[IMG=http://img51.imageshack.us/img51/5845/a ... osmity.png][/IMG]

Inna klatka:
[IMG=http://img534.imageshack.us/img534/3433 ... osmity.png][/IMG]

Wynika więc że szanse są nikłe aby to był fake. Przynajmniej ze strony technicznej "szaraka" wszystko jest raczej za, oczodół(którego de fakto niema), szyja i ogólny kształt. Natomiast zachowanie autora da się wytłumaczyć ale można też przypuścić że on miał pełną świadomość że robi fake'a więc zachowywał się tak naturalnie, aż za naturalnie. Jednak nie był to klasyczny fake w stylu: Idzie gość w nocy z kamerą i nagle coś w oddali przebiega a on krzyczy z reguły "Holly Shit!" Natura tego filmiku jest nieco inna jednak nie potwierdza ona całkowicie prawdziwości. Przecież te filmiki w stylu powyższym też nie musza być zawsze fakiem. Prawdziwości tego filmu nie potwierdzi nawet najdokładniejsza analiza. Sądzę że może być prawdziwy ale nie powinniśmy być pewni tylko powinniśmy myśleć: "Ciekawy filmik, być może prawdziwy"
Awatar użytkownika
IteratorZX81
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 419
Rejestracja: 2008-09-05, 18:38

Re: Analiza filmu: Kosmita w krzakach?

Post autor: IteratorZX81 »

Ja tam nic nie widzę...
Ostatnio zmieniony 2010-03-12, 22:15 przez IteratorZX81, łącznie zmieniany 1 raz.
Abraksas
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: 2010-03-06, 22:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Analiza filmu: Kosmita w krzakach?

Post autor: Abraksas »

Widać kosmitę,tylko musisz się przyjrzeć bo zlewa się z tłem.
zblazowany

Re: Analiza filmu: Kosmita w krzakach?

Post autor: zblazowany »

o boże... co za film. Koleś powiesił w lesie wyciętą z papieru formę w kształcie głowy kosmity i nakręcił filmik. Nie wiem ile trzeba mieć w sobie naiwności żeby w to uwierzyć.
DanaS
Senior forum
Senior forum
Posty: 1009
Rejestracja: 2009-02-24, 13:49
Lokalizacja: Sopot

Re: Analiza filmu: Kosmita w krzakach?

Post autor: DanaS »

Taaaaaa...przyleciał na nasza planetę tylko po to, żeby się w krzakach wys....wiadomo co zrobić, bo im się na ich planecie Toi-Toi'e popsuły.

Sarna, krzaki, gra światła. Jest ciemno jak w rzyci. To może być nawet kawałek papieru. Albo kolega autora w masce plemiennej Zulusów. Podpisy pod filmem też wydają się już bardziej prawdopodobne "russian gas mask". Szybciej w to uwierzę niż w "UFO w krzakach".
Leanna
Aktywny pisacz
Aktywny pisacz
Posty: 247
Rejestracja: 2010-02-06, 01:27
Lokalizacja: Białystok
Komentarze: 1

Re: Analiza filmu: Kosmita w krzakach?

Post autor: Leanna »

To nawet zabawnie brzmi UFO W KRZAKACH :P Mi to wygląda np. na torebkę foliową albo inny biały śmieć.
W każdym bądź razie, gdyby nie patrzeć na to w ten sposób, to filmik bardzo ładny :)
Zablokowany

Wróć do „Artykuły”