Klaun za Monety - koniec teorii chaosu?

Czyli teorie głoszące, że grupa ludzi działa świadomie i w utajnieniu dokonuje aktów dążących do uzyskania korzyści własnych lub / oraz na szkodę innych grup. Wbrew pozorom, wiele teorii spiskowych to nie fikcja!
Deux

Klaun za Monety - koniec teorii chaosu?

Post autor: Deux »

***link niezgodny z regulaminem***

Nie wiem czy widzieliście, ale bardzo dobry film chyba zrobiony przez waszą konkurencje - ***radio ściek*** o jednej z audycji nadawanej w waszym radiu, która raczej jego co jak co dobrego poziomu NIE podnosi.
zdzislawski
Nowa Krew
Nowa Krew
Posty: 3
Rejestracja: 2018-04-07, 10:27
Komentarze: 1

Re: Klaun za Monety - koniec teorii chaosu?

Post autor: zdzislawski »

Zachodzę w głowę, jaką za przeproszeniem k*rwą karaczańską trzeba być, żeby z jednej strony retransmitować czyjąś audycję (i jeszcze pobierać przy tym "wpłaty na serwer" od słuchaczy!), z drugiej zaś - robić tej osobie taki syf koło dupy, trollować i oczerniać go na potęgę. Sądząc po tym, że specjalnie tu przylazłeś i się zarejestrowałeś, aby założyć ten pożałowania godny temat, sam jesteś jednym z tych śmieci tworzących radio-ściek "ępary dałn".

Ja wiem, dlaczego strony wszystkich innych radiów siadają podczas Teorii Chaosu. Ja wiem! Bo wam k*rwy jedne zależy, żeby ludzie słuchali tej audycji tylko u was, i żeby wysyłali wam "datki na serwer". Obserwowałem kiedyś licznik pod playerem u was podczas Teorii Chaosu i w ciągu trwania całej audycji zgromadziła się tam na nim suma ponad 600 złotych. Czyli z jednej strony żerujecie na potęgę na Michale i jego audycjach, zarabiacie pieniądze na tym co on nadaje, z drugiej zaś obsrywacie go na wszelkie możliwe sposoby i robicie mu gnój.

Was o łby ukrócić to za mało. Pieprzone społeczne gówno, nic więcej.
joanna.solawa

Re: Klaun za Monety - koniec teorii chaosu?

Post autor: joanna.solawa »

Chcąc czy nie radio ***radio ściek*** prowadzi wywiady z ciekawymi gośćmi o ogólnopolskiej sławie a jakoś nie widziałam żeby ktoś ciekawy dzwonił do audycji tEoriA cHaoSu bo jak się dodzwoni stały słuchacz z Uk albo jehowiec z Żywca to jest lizanie po d#pie Michała i jak ktoś ma inne zdanie to rozłącza go bo niby słuchacz trolujący.
Mam nadzieje że ta audycje spadnie z ramówki Paranormalium.
Awatar użytkownika
ZdzisławZdzisławski
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: 2014-08-23, 02:12
Komentarze: 11

Re: Klaun za Monety - koniec teorii chaosu?

Post autor: ZdzisławZdzisławski »

Ma ktoś może jakąś kopię tego filmu?
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: Klaun za Monety - koniec teorii chaosu?

Post autor: Ivellios »

Hm, no cóż, wygląda na to, że nie. Strata niewielka, szczególnie że sam zainteresowany Michał zdążył się już wystarczająco mocno pogrążyć, nie tylko w swojej audycji i na antenie swojego radia.
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4860
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 946

Re: Klaun za Monety - koniec teorii chaosu?

Post autor: Ivellios »

Ktoś wrzucił "Klauna za monety" na Dailymotion. Tylko trzeba wpisać hasło "gierap".

Kod: Zaznacz cały

https://www.dailymotion.com/video/x81lvpi
EDIT 10 stycznia 2023: link nie działa, wideo usunięte
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Teorie Konspiracyjne”